Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт з праці 1-ПВ

Відправлено користувачем Darya- 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Звіт з праці 1-ПВ
Добрый день. Попался на глаза сегодня ЗВІТ З ПРАЦІ 1-ПВ. Скажите, пожалуйста, все его сдают? Я недавно работаю и насколько знаю, никогда до меня его не сдавали. А он вроде месячный?Как быть?
Re: Звіт з праці 1-ПВ
Quote
Darya-
Добрый день. Попался на глаза сегодня ЗВІТ З ПРАЦІ 1-ПВ. Скажите, пожалуйста, все его сдают? Я недавно работаю и насколько знаю, никогда до меня его не сдавали. А он вроде месячный?Как быть?
Звіт 1-ПВ (місячна), як в минулі роки, подається щомісяця до 7 числа наступного місяця. Звіт подають ті підприємства, кого визначено переліком респондентів, що його складають органи статистики.
Re: Звіт з праці 1-ПВ
Не переживайте, его выборочно сдают. Если не сдавали, значит и не надо, Вам повезло.
Необходимые к сдаче отчеты можно посмотреть по своему коду ЕГРПОУ на сайте статистики. Они меняются иногда, мне например в этом году 1-послуги добавили, оказывается кафе - это предоставление услуг с точки зрения статистики.


Re: Звіт з праці 1-ПВ
Спасибо большое, сейчас посмотрю. о том, что добавлен отчет информируют? или потом узнаешь, что нужно было сдавать?)
По ідєї повинні інформувать на скриньку, через яку подаєте
звіти - но краще перевірять самому - [rsp.ukrstat.gov.ua],
там в самому низу сервіс... ще для впевненості можна знайти
сайт саме вашої області чи району і там подивицця drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Звіт з праці 1-ПВ
Спасибо. Нашла)
Re: Звіт з праці 1-ПВ
Quote
Шустрик
По ідєї повинні інформувать на скриньку, через яку подаєте
звіти - но краще перевірять самому - [rsp.ukrstat.gov.ua],
там в самому низу сервіс... ще для впевненості можна знайти
сайт саме вашої області чи району і там подивицця drinking smiley
У меня с начала года была форма отчётности 2-инвестиции (квартальная). Со 2-го квартала почему-то исчезла...Я не поленилась, сходила в статистику, спрашиваю, так же не бывает, чтобы форма отчётности пропадала или добавлялась посередине года.Отвечают, ой, нас так вирус Петя почикал, у нас на сайте Бог знает что сейчас написано...>grinning smiley< если вы подавали в 1-м квартале, то и сейчас (во 2-м квартале) тоже подавайте...
Отакэ....
Можить буть, но не хочецця ж лишню роботу рАботать drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031199999999998