Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Неповний робочий день та інвалід на підприємстві

Відправлено користувачем lesya120997 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Допоможіть розібратись будь-ласка. Неповний робочий день, нарахована з/п зі всіма доплатами менша за мінімалку, сновне місце роботи.
З/П - 3000,00
ЄСВ - 704,00
Подаю звіт, а мені з Пенсійного телефонують, що звіт не приймається. Вічливо просять переробити. ЄСВ не 704 а від нарах. з/п.
Я цей звіт переробила але душа не на місці. Цеж основне місце роботи а не сумісництво. Людина не відпрацювала місячну норму робочого часу, доплату не нараховуємо але ЄСВ нараховуємо від мінімалки. Так чи ні? Я вже зовсім запуталась. Головне моя програма (FreeZvit) такої ж думки як і Пенсійний фонд. Ставлю 704 викидає красним. Ставлю від нарахованої все нормально.

І ще в мене є інвалід на 0,1 ставки. Ставка ЄСВ 8,41%. Програма також викидає від нарахованої а не від мінімалки. Ставлю вручну від мінімалки кидає красним.

Знаючі люди допоможіть будь-ласка.
Quote
lesya120997
Доброго дня. Допоможіть розібратись будь-ласка. Неповний робочий день, нарахована з/п зі всіма доплатами менша за мінімалку, сновне місце роботи.
З/П - 3000,00
ЄСВ - 704,00
Подаю звіт, а мені з Пенсійного телефонують, що звіт не приймається. Вічливо просять переробити. ЄСВ не 704 а від нарах. з/п.
Я цей звіт переробила але душа не на місці. Цеж основне місце роботи а не сумісництво. Людина не відпрацювала місячну норму робочого часу, доплату не нараховуємо але ЄСВ нараховуємо від мінімалки. Так чи ні? Я вже зовсім запуталась. Головне моя програма (FreeZvit) такої ж думки як і Пенсійний фонд. Ставлю 704 викидає красним. Ставлю від нарахованої все нормально.

І ще в мене є інвалід на 0,1 ставки. Ставка ЄСВ 8,41%. Програма також викидає від нарахованої а не від мінімалки. Ставлю вручну від мінімалки кидає красним.

Знаючі люди допоможіть будь-ласка.
А Вы в таблице 6 двумя строками показываете ?
З/пл 3000, ЕСВ 660,00 (код 1)
200, ЕСВ 44,00 (код 13) это доначисление ЕСВа до минималки
В сумме 660,00 + 44,00 = 704,00 минимальный ЕСВ.
Але ж ми не донараховуємо до мінімалки. Норма місячного робочого часу не відпрацьована. 200 грн. ми не нараховуємо


Совершенно верно, эти 200 мы не доначисляем !!!
Посмотрите, что обозначает код 13 : мы этим кодом доначисляем только ЕСВ до минимального !
А зарплату не доначисляем !
Quote
nikon
Совершенно верно, эти 200 мы не доначисляем !!!
Посмотрите, что обозначает код 13 : мы этим кодом доначисляем только ЕСВ до минимального !
А зарплату не доначисляем !


Дякую. Мені вже дойшло із цим донарахуванням. Розібралась.

А не підскажите як виправити минулий місяць? Ця вся катавасія тягнеться із червня місяця.
А інвалід з неповним робочим днем? ЄСВ 8,41% з фактичного заробітку чи від мінімальної з/п? Програма ставить від фактичного.
за інваліда за ставкою 8,41% доплату здійснювати не потрібно
Quote
Irina-M
за інваліда за ставкою 8,41% доплату здійснювати не потрібно
Полностью поддерживаю, инвалиду не доначисляют ЕСВ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000276