Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1-ДФ

Відправлено користувачем Olga_252525 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 5    Сторінки: 12345Наступна
1-ДФ
Підскажіть будь-ласка! Сума нарахованого доходу ФОП -ознака 157 повинна дорівнювати виплаченому доходу?
Як правильно показати в звіті?
Re: 1-ДФ
Я показываю: выплачено - перечислено ФОП, начислено - приход от ФОП. То есть не равно, если оплата и приход в разных кварталах.
Re: 1-ДФ
да по факту сколько опл и начисл так и ставите


Re: 1-ДФ
Ответа на 0800 ДФС не дали, может тут найду:

Директор за свои деньги купил у ФОП мебель 30.09.15,
документы (тов.чек) попал на оприходование стола в конце октября 15г.,
возмещать директору будем в 1 кв. 2016г. через сч.3721 (подотчётнику).

В какую 1-ДФ показать 157 символ по ФОП :
а) 3 кв. 2015
б) 4 кв. 2015
в) 1 кв. 2016 ???
Re: 1-ДФ
Ни в какую. Даже налоговики не требуют показывать ФОПов, у которых подотчетное лицо покупало за наличку.
Re: 1-ДФ
Quote
Blick
Ни в какую. Даже налоговики не требуют показывать ФОПов, у которых подотчетное лицо покупало за наличку.

Спасибочки. Почитала ВоБУ №9 вроде как Вы пишите (хотя неопределённо как-то написано), но почитав №12 о штрафах в случае неуказания доходов с символом 157 и даже 510 грн. если сам исправишь уточнёнкой. Запуталась, а гор.линия говорит показывайте в 1 кв.2016 когда выплатили.
Как ни крути, захотят впаяют 510 админа если захотят по любому.
Re: 1-ДФ
Так они если придут, без штрафов по-любому не уйдут.
Даже если попытаться показать, 1 кв.2016 здесь вообще не при делах. ФОПу заплатили в 3 кв.2015, тогда и показывать нужно было.
Re: 1-ДФ
А хтось знає як аналізують 1ДФ у податковій, чи звіряють дані 1ДФ юр.осіб зі звітністю ФОП? Якщо скажімо ФОП єд.под. 3 групи вкаже у своєму звіті суму доходу меншу ніж вказано у 1ДФ юр.особи клієнта, це помітять? ФОП продавав по договору комісії, був комісіонером.
Re: 1-ДФ
Да, анализируют и это обязательно вылезет, знаю такие случаи... через 2-3 квартала вызывали ФОПа, кот занизил доход, требовали письменное пояснение, уточненку со всеми вытекающими...
Re: 1-ДФ
:-( так що, потрібно буде доводити, що це договір комісії?
Re: 1-ДФ
Подскажите, пожалуйста, будет ли штраф 510 грн., если сдам 1дф позже срока? Данные будут только по начисленному и выплаченному доходу, налогом не облагается (благотворительная помощь)- данні не призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку
Re: 1-ДФ
Quote
Kisulya
, уточненку со всеми вытекающими...
А якщо надати документи: договір комісії, звіти комісіонера?
Re: 1-ДФ
відправила 1ДФ двома звітами - в одному дані по зп працівників 05.02, сьогодні відправила ще інші виплати окремим звітом, але і в першому і в другому випадку вказано "звітний", порція 1.
мабуть краще зробити нову звітну, все в один звіт помістити - показати попередні дані "на видалення", а потім теж саме "на введення"?
Re: 1-ДФ
Скажіть, будь-ласка, в 1-дф потрібно вказувати нарахований фонд оплати праці (ФОП) за 3 місяці, потім виплачену зарплату (за 3 місяці повністю чи січень, лютий і аванс березня????)....потім нараховано ПДФО і виплачено ПДФО(за 3 місяці повністю чи січень, лютий і аванс березня????).
Re: 1-ДФ
Вказуєте повністю січень, лютий, березень нараховану та перераховану зарплату та податки, якщо не заборгували зарплату (тобто, якщо виплатили в квітні за 2-гу пол. березня)
Re: 1-ДФ
За другу поливину березня я виплатила зарплату в квітні. Тобто її не включати у розрахунок І кварталу?
Re: 1-ДФ
Це не вважаєцця заборгованістю в вашому випадку,
тому запловнюєте - 3=3а і 4=4а)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1-ДФ
запловнюєте=заповнюєте



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1-ДФ
Вопрос по "Новий звітній."
1.Сдала 1 ДФ и, ошибочно , включила доплату до мин. зарплаты декретчице.
2. Подала опять "ЗвІтню" без декретчицы.
3. Подаю"Нову звітню".Ставлю в 9 поле единички напротив всех наемных(анулирую данные по первой "Звитній"
4 Подаю опять "Нову звітню".Ставлю в 9 поле единички напротив всех наемных(анулирую данные по второй "Звитній"

Но, совсем забыла про Военный налог. Он, получается увеличился в 4 раза???!!!
5. Подаю опять "Нову звітню".В 1 разделе пишу все правильно, без декретчицы (9 поле-пусто).
Во втором разделе в гр."Військовий збір"указываю сумму військового збору 8720 грн.
В графе "Військовий збір виключення" 8720*4=34880.

Вот такой кавардак. Я правильно сделала?confused smiley
Re: 1-ДФ
А чого виключення 8720х4?! - один раз жеж повинно бути?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1-ДФ
Quote
Шустрик
А чого виключення 8720х4?! - один раз жеж повинно бути?!?!?!
Так я в двух "Звітніх" и в двух "Нових звітніх" указала 8720. То есть 8720 указала в четырех отчетах. Я так понимаю она "учетверилась"?
Re: 1-ДФ
в 1с8 не заносить ФОП з ознакою доходу 157 в звіт 1ДФ,може десь потрібно якусь галочку поставить? Втомилась вручну все заносить в звіт.Може хтось знає що робити?
Re: 1-ДФ
Quote
matushkina
Quote
Шустрик
А чого виключення 8720х4?! - один раз жеж повинно бути?!?!?!
Так я в двух "Звітніх" и в двух "Нових звітніх" указала 8720. То есть 8720 указала в четырех отчетах. Я так понимаю она "учетверилась"?

Правильно - но один раз жеж він повинен буть, значить виключить треба тільки три)))tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1-ДФ
Quote
Шустрик
Quote
matushkina
Quote
Шустрик
А чого виключення 8720х4?! - один раз жеж повинно бути?!?!?!
Так я в двух "Звітніх" и в двух "Нових звітніх" указала 8720. То есть 8720 указала в четырех отчетах. Я так понимаю она "учетверилась"?

Правильно - но один раз жеж він повинен буть, значить виключить треба тільки три)))tongue sticking out smiley
Я его в последней "Новій звітній" опять внесла, пятый раз. Поэтому и убрала четыре предыдущих.
Re: 1-ДФ
Ну тоді правильно))) hot smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1-ДФ
Спасибо, Шустрик. Вы не первый раз меня консультируете. Всегда прислушиваюсь к Вашим советам!!!smiling smiley
Re: 1-ДФ
Дуже дякую за консультацію)
Re: 1-ДФ
Quote
Olga_252525
в 1с8 не заносить ФОП з ознакою доходу 157 в звіт 1ДФ,може десь потрібно якусь галочку поставить? Втомилась вручну все заносить в звіт.Може хтось знає що робити?


Документы- Бухгалтерский и налоговый учет - Отражение взаиморасчетов с контрагентами в 1ДФ - там заполняете на последнюю дату данные по ЧП( сверху Заполнить по ЧП) и тогда в 1ДФ все подтягивается!
Re: 1-ДФ
Підкажіть, будь ласка, в першому розділі 1-ДФ вказала ФОПів з ознакою "157" нараховано та виплачено. Чи потрібно суми ФОПів відображати ще й в другому розділі по Військовому зборі?
Re: 1-ДФ
Quote
nnn7nnn
Підкажіть, будь ласка, в першому розділі 1-ДФ вказала ФОПів з ознакою "157" нараховано та виплачено. Чи потрібно суми ФОПів відображати ще й в другому розділі по Військовому зборі?

вот Вам пару ссылок

[news.dtkt.ua]
[kyiv.sfs.gov.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 5    Сторінки: 12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000471