Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

СПД-ФО ЗСО Помогите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відправлено користувачем Irena123 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Опинилась у безглуздій ситуації!!!!!
Не подала вчасно заявку на ЄП і тепер я на загальній системі оподаткування!!!! (Я фіз особа)
На єдиному все просто, а тут руки опускаються, не знаю за що перше хапатись, треба якось І кврт. пережити!!! Подала заявку на авансові плат. У січні на рахунок прийшли поступлення, як на зло кинули заборгованість ще з серпня 2008 року, в податковій кажуть вести ту саму книгу обліку що і на єдиному, мовлячи - з ІІ кварталу все одно на єдиний перейдете, а буде перевірка - все одно за щось оштрафують! Може все таки зареєструвати другу книгу? Чи вже пізно?
І саме головне які податки мені траба платити і які звіти здавати?????????
Допоможіть будь ласка!!!!!
1. Ведете книгу-2 "Обліку доходів та витрат..." Вносите суммы доходов и расходов без НДС .
2. Ежеквартально сдаете Декларацию о доходах.
3. Оплачиваете авансовый платеж по прибутковому податку 15% от ожидаемой чистой прибыли (расчитывает налоговая, после сдачи первой деки).
4. Отчисляете от чистой прибыли 33,2% в ПФ по результатам года.
5. Декларация по НДС как обычно.
7. Розничная торговля только с кассовым.
Знакомые подали заявку на единый налог 15/01, а получили свидетельств 16/01. Штука двести.

Торможение--тоже Движение (И.Ньютон)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032500000000001