Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Прибыль + баланс

Відправлено користувачем janna08 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прибыль + баланс
Добрый день, подскажите пож. два вопроса:

1) Отчёт по прибыли подаём через Медок, если баланс+формы подано в "Єдине вікно" не нужно ещё в налоговою дополнительно подавать?

2) За 2017 год предприятие вышло в прибыль более 20 млн, сроки для подачи отчёта за 2017г остаются для него 60дней или уже нужно успеть за 40 дней подать?

Огромное спасибо.
Re: Прибыль + баланс
уже всі подають річні на протязі 60 днів
Re: Прибыль + баланс
40 дн. это вы будете уже за 2018 г. отчитываться по прибыли, поквартально, т.к. вы 20-млн.


Re: Прибыль + баланс
Подскажите, пожалуйста - в Медке код отчета по прибыли годовой 2017.Спасибо
Re: Прибыль + баланс
Я так понимаю это J0108104 Верно?
Re: Прибыль + баланс
подскажите пож. за 2017 год доход больше 20 млн, т.е. в налоговую отчитываемся поквартально прибыль+баланс, баланс всегда сдавала 1мс, численность до 10 человек доход за вычетом налогов 49 млн, я могу и дальше сдавать 1мс с прибылью? я ведь все равно остаюсь микро?
Суб'єктами мікропідприємництва є фізособи - підприємці та юрособи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 млн євро.

2 млн евро это стр. 2280 в отчете 2мс?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043499999999999