Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Земельний податок 2009

Відправлено користувачем SRME 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Юридичній особі належить земля рекреації (несільськогосподарського призначення) в межах населеного пункту. Договір купівлі від грудня 2007р., Тоді ж видана довідка про грошову оцінку землі- 15014,47 грн.
Як порахувати грошову оцінку землі з урахуванням коефіцієнта на 2009р, яка служитиме базою для нарахування 1% суми податку?

P.S. Минулого року коефіцієнт становив 1,028 і 15014,47*1,028=15434,88- така б мала бути вартість землі проіндексована на 2008р., але в податковій інспекції самі вирахували вартість і вказали 21957,0. Звідки могла взятись така цифра?
площадь участка Х на коэф (1,152) Х на ден. оценку (за один кв. м.) Х 1% = сумма налога на год.
дякую, але щось не сходиться. Напр як писала в запитанні перевіряю минулий рік. Площа 1376,0 і її грошова оцінка 15014,47.
Звідси 15014,47*1,028 (минулий рік) =15434,88*1%= 154,35, а у податкової вийшло 21957,0 і 219,57 податок


земельна ділянка знаходиться в Турківському р-ні. Може це якось впливає?
Насколько я понимаю для расчета берется большая из двух стоимостей- или стоимость, указанная в договоре купли-продажи или согл. нормативной оценки. Так что попробуйте проверить прошлый год от стоимости, указанной в договоре купли продажи.
Lipa Велике Вам дякую. Провірила продажну ціну- вона становила 21957,0 от з неї і був вирахуваний податок в минулому році і на той час ще без індексації.
А в цьому році продажну (експертну) вартість індексувати потрібно чи індексації підлягає лише грошова вартість?
Я смотрю, что мы на двух форумах решаем один и тот же вопрос. У меня ситуация аналогичная. я ее описала на бухгалтерском форуме. Еще сама не знаю как посчитать. У меня еще справка о норм. ден. оценке от августа 2004 года. Если что-то узнаю то напишу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000303