Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дека по ПДВ: неспівпадіння показників Деки з підсумковими даними Додатку 2 на 1 грн. із-за округлень.

Відправлено користувачем Colombo 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день, колеги.
Поділіться досвідом, будь ласка, як привести у відповідність показники рядків 19 и 21 Декларації ПДВ (мінус) і показники "Всього" Таблиці 1 Додатку 2.
У Додатку 2 вказано вірне значення, а в Декларації (із-за округлень зобов'язань і кредиту у Додатку 5) у рядки 19, 19.1, 21 йде значення на 1 грн. більше (з мінусом). Тобто у Декларації завищується сума від'ємного значення на 1 грн.
Я питала на консультаційній лінії податкової і там мені, крім правил округлення, нічого не розповіли. А з приводу моєї проблеми порадили звернутися до інспектора. Це як - у "приватному" порядку вирішується, немає ніяких офіційних форм для проведення такого розхождения із-за округлень?
Додаток 2 був і у минулих місяцях, тож показати у рядках 16 і 16.1 Деки суму, меншу на 1 грн., не можу.
Звіт роблю у СОТА, там автоматично проставляються рядки у Деці, "підігнати" не є можливим.
Допоможіть, будь ласка, хто був у подібній ситуації.
В Соте не работала, а в Медке можно отключить автоматический расчет и исправить, может и в Соте так. Сумма в додатке 2 может меняться, не вижу проблем написать меньше.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000278