Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

По декларації з податку на нерухоме майно, відміне від земеньної ділянки

Відправлено користувачем Denchik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрій день. Помогите пожалуйста.
Заполняю "Декларацію з податку на нерухоме майно, відміне від земеньної ділянки" в кабинете плательщика и у меня возникла проблема: Как добавить рядки в 1 таблицу "Розрахунок суми земельного податку" если у меня несколько участков???? Там нет никакой кнопки((((
Немного ошибся я ...
Я заполняю "Податкову декларацію з плати за землю(земельний податок та/або орендна плата за зелельні ділянки державної або комунальної власності)"
НЕважливо який документ ви заповнюєте - в кабінєті один принцип.
Право кнопокою миші клікаєте в табличній частині і випадає віконце.
Там і є функції додати чи видалити drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Добрый день. А подскажите тип объекта 9 "нежитлове приміщення" в житловому багатоповерховому будинку 0,75 применяется или нет? запуталась в их табличке.
Скажите пожалуйста, бланк отчета-прошлогодний или надо ждать новый?
Какие новости на этот счет есть?
Новый появился в сегодняшнем обновлении медка..то пересдавать нужно?как новый звитный? если уже сдала ..и код недвижиости нужно проставлять с довилныка .у меня часть помещения нежилом помещении и какой там код..
я новый послала, но не принялся, т к такого отчета нет...
У кого нежилое помещение в жилом доме отзовитесь!!! К какому новому коду вы его отнесли?
У меня нежилое помещение в жилом доме. Не знаю к какому коду отнести подвальное помещение, которое используется под кафе!?
це якийсь глюк у формі чи що??? не розумію у додатку 2 не проходить камеральну перевірку. колонка 19 (усього)типу має бути поділена на 12 міс. А квартальні відраховуються відніманням від кол. 19 суми авансового внеску. Тоді виходять мінуса. в колонці 19 мало би бути усього без ділення на 12 міс. Це я щось туплю???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036599999999998