Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

підпис звітності та Заяви приєднання ключами ДФС

Відправлено користувачем ВМ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прошу допомоги.Отримали ключі ДФС на 2-х флешках: керівник-2 файли та печатка-2 файли. Назви у файлів на флешках однакові. К6 та К11.
Як правильно підписати Заяву та в подальшому звіти? Чи можна ці пари ключів розмістити на 1-й флешці і як їх використовувати при підписах. Дякую
РС працювала з ключами України та Мастеркеу
Можно на одной флешке или на жестком диске создать разные папки для директора и печати и поместить ключи в них.
Можно, только в разных папках (директор, печать), для подписания отчетов и заяв выбираете Key-6.


Для подписывания нужны только key-6.dat.
Конечно можно на одну флешку, только нужно создать 2 папки, типа папка "Підпис" и папка "Печатка". В эти папки поместить соответствующие пары ключей.
И да, ОБЯЗАТЕЛЬНО скопировать все ключи куда-нибудь на комп, или ещё на одну флешку....ОБЯЗАТЕЛЬНО !!!
Ну и подписывать соответственно :когда требуется подпись - прописывать путь к папке "Підпис" , когда требуется печать - прописывать путь к папке "Печатка".
Вы про это спрашивали?
Дякую.Щодо розміщення зрозуміла), а то у податковій сказали тільки 2 флешки. Підкажіть іще таке.
Читаю інструкції і все ж не зрозуміло. У нас керівник і печатка. Отже, я відправила Заяву на приєднання і підписала К6 з папки керівник (підпис). ПЕЧАТКУ у мене программа не просила. Помилок не було. Прийшла квитанція 1-чекайте на квитанцію 2.
От і чекаю. Але сумнів щодо відсутності печатки на Заяві. ( У Медку потрібні були підписи та печатки а у артзвіті зразу підпис ф печатка були на документі).
Крім того, у інструкції дивлюсь "Якщо у персональних налаштуваннях обрано опцію підпис печаткою - система автоматично попросить повторити процедуру підпису ключем печатки".
Де ці налаштування у кабінеті? Потрібні вони? Як в подальшому при здачі ЄСВ та 1ДФ бути з печаткою.? Дякую
Да, Дякую. Коли буде потрібно? програма сама підкаже?
В Кабинете - правый верхний угол "Налаштування" (треугольничек).
Там Вы должны выставить комплект подписей : Підпис керівника + Печатка.
У Вас по умолчанию стоИт только Підпис керівника.
Нужно правильно выставить комплект подписей, выйти из Кабинета и опять зайти в Кабинет. Тогда Налаштування сохранятся.
Дякую. Тобото якщо я підписала тільки підписом Заяву Мені повинна прийти відмова у 2-й квитанції. ?
Кажется Вы попали. Как-то тут на форуме читала, что заява в таком случае принимается, т.к. обязательность печати отменили. И чтоб заключить договор с печатью, надо эти ключи отменять и делать новые.
Чи може мені відправити нову Заяву №2 уже з правильними підсом та печаткою.? Я до цього дозвонилась до 007 Питала як печаткою підписати. Консультатн нічого не сказав про налаштування( . В Інструкції також не знайшла(.
Quote
ВМ
Чи може мені відправити нову Заяву №2 уже з правильними підсом та печаткою.? Я до цього дозвонилась до 007 Питала як печаткою підписати. Консультатн нічого не сказав про налаштування( . В Інструкції також не знайшла(.
там сразу нада было делать все правильно
можете попробовать отправить "нову звитну" по заяве-приеднании - это правда относится к отчетам, но может прокатит
если же нет, то будете подписывать только эцп директора
подписи сейчас достаточно
приват работает толь ко с подписью директора и ничего, нормально
Скільки тепер часу треба на реєстрацію нових ключів? вже доба пройшла з моменту надіслання Заяви на приєднання і тільки перші дві квитанції є.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000294