Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кому пришли квитанции по деке НДС?

Відправлено користувачем OdunBuh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Quote
Шустрик
А звідки такі висновки?!?!?! Чому розписуєтесь зразу за всіх,
хто вам на це давав право?!?!?!
Вибачайте, ні за кого розписуватись не хотіла. Але я вважаю, що треба щось робити для того, щоб нормально працювати, а не сходити з розуму від цих нововведень.
Образити нікого не хочу, лише хочу закликати для дій!
[sfs.gov.ua]

продлили сроки сдачи отчетов.А по налоговых накладных регистрация не приходит с 17-го числа???и что делать?
Ну так штрафа то не будет, если позже зарегите в течение 15 дней. А для покупателя все равно все в одном месяце пройдет.


Quote
Natka
[sfs.gov.ua]

продлили сроки сдачи отчетов.А по налоговых накладных регистрация не приходит с 17-го числа???и что делать?


продовжили для всіх звітів?мене ЄСВ цікавить?повідомлення про доставку прийшло вже,а квитанції жодної ще немає.
Quote
Yulia1807
Quote
Natka
[sfs.gov.ua]

продлили сроки сдачи отчетов.А по налоговых накладных регистрация не приходит с 17-го числа???и что делать?


продовжили для всіх звітів?мене ЄСВ цікавить?повідомлення про доставку прийшло вже,а квитанції жодної ще немає.

в повідомленні пишеться про звітність, а в останньому абзаці про декларації, неможливо зрозуміти, але думаю, якщо відправляли вчора і вже є повідомлення, значить, звіт уже "туди" потрапив. Зачекайте, можливо і квитанції приповзуть, на крайній випадок, відправите ще раз, до 24 можна хоч 100 разів
Похоже, на сайте налоговой опять "веселье"...отправила "Неприбыльные" и "Льготы" - и тищина, даже 1х квитанций нет...
Quote
anyta13
Похоже, на сайте налоговой опять "веселье"...отправила "Неприбыльные" и "Льготы" - и тищина, даже 1х квитанций нет...
и реестр ндс-ников не работает опять
Перевіряла сьогодні в своїй податковій наявність зданої НДС-ки.
Відправляла 18-20 лютого з того переляку 4 рази. Прийшли квитанції про прийняття №1 і №2 на всі декларації під різними реєстраційними номерами, а додатки жодного разу не прийняті (порушено цілісність пакету)
Сказали подати нову звітну з додатком, вона перекриє всі попередні.
я не с перепугу, но тоже отправила 2 раза, когда ошибка код 12 пришло, но вот сегодня! (это с 19-20 февраля) пришли и на те декларации, что якобы были с ошибкой были и на на те, что уже как повторно отправлены, и не нова звитна, как оно там у них принялось, неизвестно. но что-то да принято наверное
на НДС 2-я квитанция не пришла, хотя инспектор сказала что отчет принят. На всякий случай поставила на бумажный отчет штамп налоговой ....поставили т.к. показала 1-ю квитанцию

налоговые накладные подвисли с 16 числа и не понимаю как их снова подать с таким же номером....

отправила сегодня годовую по прибыли и фин отчетность - пришло только Повидомлення,
Тоже самое отправила годовую по прибыли,пришли повидомлення и по одной квитанции на два додатка.И тишина,сил уже нет с этими отчетами.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00058000000000002