Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

письмо в статистику про неподачу квартальных балансов

Відправлено користувачем Рыжая 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Может кто-то поделится образцом письма что мы "мелкие" и подаем баланс раз в год?
а то статистика звонит sad smiley просит принести


- Do you speak English?
- Yesлибы!
Повідомляемо, що ТОВ «...» відповідає критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України та статтею 55 Господарського кодексу України суб’єкту мікропідприємництва і відповідно до «Порядку подання фінансової звітності» затвердженого Постановою КМ N 433 від 20.04.2011 зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 29 від 16.01.2013, може подавати відповідним органам річну фінансову звітність раз на рік.
девочки, а где статья 154.6 в кодексе - идут ст.142, потом сразу 162 ?


Действительно, не понятно - ст.154.6 в кодексе уже нет, а в постанове КМУ от 28.02.2000 року №419 идет ссылка на эту статью кодекса. Как же понять - нужно сдавать в статистику поквартально баланс или нет?
Ну вот у них на сайте такие ссылки

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів від 28.02.2000р. №419 із змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2013р. №820, усі підприємства-юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форми власності повинні складати та подавати квартальну та річну фінансову звітність згідно із законодавством – органам державної статистики. Суб’єкти малого підприємництва, які відповідають критеріям п.154.6 ПКУ (так звані «нульовики»), та юридичні особи, які відповідно до Господарського кодексу України належать до суб’єктів мікропідприємництва, подають фінансову звітність органам державної статистики раз на рік.

Склад та періодичність подання фінансової звітності респондент визначає самостійно у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів від 28 лютого 2000р. №419 зі змінами і доповненнями та Закону України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”.
Да, мне особенно понравилось как в Постановлении КМ от 28.02.2000г. №419 есть ссылка на п.154.6, которого в Налоговом кодексе уже нетsmiling smiley
угу, я тож утречком порыскала-порыскала....
остается только ст.55 Господар.кодексу, критерии беру там
Звонила на Тургеневскую и там мне сказали,что если письмо в статистику о подаче раз в год не принесете,то сдавать поквартально.Раз в год сдают только те,у кого количество человек менее 10 и доход менее 10 млн.евро.
здравствуйте. у меня вполне логичный вопрос: и что мне будет за то, что я не принесу такого письма? нигде не написано, что я обязана его нести
Ниче не будет, я не несу. В прошлом году тоже только годовой сдавала. И зачем сейчас письмо?
и я о том же smiling smiley
создают видимость деятельности, а ты под них подстраивайся. ничего писать и нести не буду
А как думаете, уже поздно отправлять письмо?
Quote
olgau
Звонила на Тургеневскую и там мне сказали,что если письмо в статистику о подаче раз в год не принесете,то сдавать поквартально.Раз в год сдают только те,у кого количество человек менее 10 и доход менее 10 млн.евро.

В годовом балансе перед табличной частью есть количество сотрудников, а в звите про фин результаты есть сумма доходов. Пусть прежде читают наши звиты ф.1 и ф.2. Откуда у них еще время на наши письма?
Quote
olgau
Звонила на Тургеневскую и там мне сказали,что если письмо в статистику о подаче раз в год не принесете,то сдавать поквартально.Раз в год сдают только те,у кого количество человек менее 10 и доход менее 10 млн.евро.

А в районе (Голосеевский) ответили, что не по всем видам деятельности. Показали какую то писульку (выдержка из закона) какого не запомнила, так там есть перечень видов деятельности которые несмотря на оборот не попадаю под микро. Точно знаю что была торговля. А так как статистика у меня под домом и пустой баланс - мне легче здать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000319