Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт з ЄСВ в новій формі (табл 6)

Відправлено користувачем luxdec 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 15    Сторінки: 1234567891011НаступнаОстання
Добрый день! подскажите пожалуйста, кто-то уже заполнял в МЕДке новый отчет по ЕСВ? у меня не используется понижающий коефициент, о чем я поставила галочку в табл 1, но табл 6 выдает ошибку - "сума нарахованого ЄСВ повинна дорівнювати "сума нарахованої з-п"....."відсоток понижуючого коеф для категорії ЗО 1,10....47 крім установ з ознакою "бюджетна"....."
что нужно исправить?
Дівчата будьте уважні - Медок поміняв першу букву
в імені файлу з J на I - я думаю і в інших прогах такі
самі зміни... У кого Медок ліцензійний - потрібно створити
новий звіт - не копіювати - бо не все коректно копіюєцця...
В табл. 6 повинно тепер по всіх рознесено нарахування
і перевіряйте, бо не тягне клас ризику з карточки, а ставить
тупо 1-й - тому в карточці треба спочатку очистити, а потім
внести наново клас ризику - тоді рахує вірно.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
luxdec - ото і в мене через той клас ризику було
таке саме... поміняла - все пройшло...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою за звітній місяць(із заробітної плати / доходу) в таблиці 6 має бути = - 562(якщо зп 1780)? чи взагалі нічого не вказувати?
У мене демо-версія... Як думаєте, зможу імпортувати звіт до Арт-Звіту? І де в Медку знайти налаштування того класу. Щось не бачу їх взагалі....
luxdec - Медок пише шо для Демо вже лафа кончилась...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Увы...в демо-Медке ЕСВ теперь не формируется...sad smiley
А в Едином окне новой формы ЕСВа пока нет.
Мдя, створила але не імпортується.....
Quote
Oksi1221
Сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою за звітній місяць(із заробітної плати / доходу) в таблиці 6 має бути = - 562(якщо зп 1780)? чи взагалі нічого не вказувати?

це для тих,у кого менше мінімалки.
Quote
Шустрик
Дівчата будьте уважні - Медок поміняв першу букву
в імені файлу з J на I - я думаю і в інших прогах такі
самі зміни... У кого Медок ліцензійний - потрібно створити
новий звіт - не копіювати - бо не все коректно копіюєцця...
В табл. 6 повинно тепер по всіх рознесено нарахування
і перевіряйте, бо не тягне клас ризику з карточки, а ставить
тупо 1-й - тому в карточці треба спочатку очистити, а потім
внести наново клас ризику - тоді рахує вірно.
спасибо, незнала

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
В какой версии медка есть обновленный ЕСВ? У меня медок лицензионный

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
В 49-й



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а колонку сума нарах.единого внеску- в таблице 6 - это теперь по человекам разбивается , то что в таблице 1 в строке 3 мы пишем? они теперь должны быть равны?
Quote
nikak123
а колонку сума нарах.единого внеску- в таблице 6 - это теперь по человекам разбивается , то что в таблице 1 в строке 3 мы пишем? они теперь должны быть равны?

да.но арифметика пока у них хромает немного.и на техподдержке сказали-не сдавать,налоговая их еще не принимает.
Уволился сотрудник, надо ли вносить куда то эту инфу, кроме 1ДФ? Если надо в ЕСВ- то в какую таблицу? в 5?работал просто по трудовой книжке
В 5-ій ставите дату звільнення...smiling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
В 5-ій ставите дату звільнення...smiling smiley
Там вроде еще надо указывать статью увольнения....
а если я до этого не подавала эту таблицу , когда увольняла.....теперь уже и не трогать или ...?
Девочки, а графу сумма разницы между мин зпл и начисленной, если не применяешь коэф все-равно заполняем?

точнее так: графу "сумма разницы между мин зпл и начисленной" заполняем в любом случае или только если применяем коэф?
Quote
Алёнка
Девочки, а графу сумма разницы между мин зпл и начисленной, если не применяешь коэф все-равно заполняем?

точнее так: графу "сумма разницы между мин зпл и начисленной" заполняем в любом случае или только если применяем коэф?

Це якшо робите такі нарахування - до коефіцієнту прив'яки нема.eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Коллеги, а что я вычитала в новом "ПОРЯДОК формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" № 435 від14 квітня 2015 року !!!
II. Загальні правила формування та подання Звіту

1. Звіт до фіскальних органів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік у фіскальних органах в один із таких способів:
засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідальних осіб у порядку, визначеному законодавством (у разі подання Звіту в електронній формі він надсилається не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання Звіту, передбачений Законом);
на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника та скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на електронних носіях інформації;
на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не перевищує п'яти;
надсилання поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення за умови, що у страхувальника кількість застрахованих осіб не перевищує п'яти.
У разі надсилання Звіту поштою страхувальник зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного фіскального органу не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання Звіту, передбаченого у розділі ІІІ цього Порядку.
Така звітність вважається поданою в день отримання відділенням поштового зв'язку від платника єдиного внеску поштового відправлення із звітністю.
При цьому у разі втрати або зіпсуття поштового відправлення чи затримки його вручення контролюючому органу з вини оператора поштового зв'язку такий оператор несе відповідальність відповідно до закону. У такому разі платник єдиного внеску звільняється від будь-якої відповідальності за неподання або несвоєчасне подання такої звітності.
Платник єдиного внеску протягом п'яти робочих днів з дня отримання повідомлення про втрату або зіпсуття поштового відправлення зобов'язаний надіслати поштою або надати особисто (на його вибір) контролюючому органу другий примірник Звіту разом з копією повідомлення про втрату або зіпсуття поштового відправлення.
Quote
Шустрик
Quote
Алёнка
Девочки, а графу сумма разницы между мин зпл и начисленной, если не применяешь коэф все-равно заполняем?

точнее так: графу "сумма разницы между мин зпл и начисленной" заполняем в любом случае или только если применяем коэф?

Це якшо робите такі нарахування - до коефіцієнту прив'яки нема.eye rolling smiley

спасибо! smiling smiley

у нас полные зпл smiling smiley значит считать теперь больше smiling smiley
Quote
Алёнка
Quote
Шустрик
Quote
Алёнка
Девочки, а графу сумма разницы между мин зпл и начисленной, если не применяешь коэф все-равно заполняем?

точнее так: графу "сумма разницы между мин зпл и начисленной" заполняем в любом случае или только если применяем коэф?

Це якшо робите такі нарахування - до коефіцієнту прив'яки нема.eye rolling smiley

спасибо! smiling smiley

у нас полные зпл smiling smiley значит считать теперь больше smiling smiley

а я так понимаю , что это для тех у кого меньше минималки ???
угу



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Кто - то уже сдал по новой форме?
Я вчера по старой отправила на одном предприятии - приняли.
Сегодня вышло обновление с новой формой. Отправляю новую - не принимается, пишет ошибка - форма не подается.

С ув.
Quote
Svetik S
Кто - то уже сдал по новой форме?
Я вчера по старой отправила на одном предприятии - приняли.
Сегодня вышло обновление с новой формой. Отправляю новую - не принимается, пишет ошибка - форма не подается.

Кажуть здохлики ше не готові приймать...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а якщо з/п менше мін сумісникам зовнішнім, то також нічого не ставимо?
А что писать в п.19:-среднюю зп за 2014год -чисто арифметика? общую сумму делим на кол-во людей и месяцев?
Quote
Шустрик
Quote
Svetik S
Кто - то уже сдал по новой форме?
Я вчера по старой отправила на одном предприятии - приняли.
Сегодня вышло обновление с новой формой. Отправляю новую - не принимается, пишет ошибка - форма не подается.

Кажуть здохлики ше не готові приймать...drinking smiley


А по той организации , что сдала по старой форме, перездать лучше? как думаете?

С ув.
Quote
Шустрик
Quote
Svetik S
Кто - то уже сдал по новой форме?
Я вчера по старой отправила на одном предприятии - приняли.
Сегодня вышло обновление с новой формой. Отправляю новую - не принимается, пишет ошибка - форма не подается.

Кажуть здохлики ше не готові приймать...drinking smiley
Если действительно податковая дозреет до приймання ЕСВов только после 10-го, то опять лягут серверы...
Там до 20-го ПДВ начнет подпирать....Ну привыкла я ЕСВы посдавать в начале месяца и забыть о них...чтобы под ногами не путались...smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 15    Сторінки: 1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000475