Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт з ЄСВ в новій формі (табл 6)

Відправлено користувачем luxdec 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 15    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415Наступна
Quote
ssn
Исправляла в начислениях. В программе - 5925х37,26%= 2207,65. Исправила 2207,66. Подтянуло в табл.1. Сдала. Ошибок и предупреждений нет
Видимо,исправления имелись ввиду по сотрудникам.Я пыталась исправлять сотрудников,чтобы они совпадали с общей суммой по зп. Программа мне красным писала,что,мол,по формуле....
Спрошу еще раз, нужно ли показать совместителя в табл.6, если работнику совместителю в мае месяце зарплату не начислили? (работы нет, по-факту начислять нечего).
Підскажіть будь-ласка, яку кількість календарних днів в табл.6 ставити , якщо працівниця 17 травня вийшла з декрету , 18 звільнилася отримала зарплату за 1 день і компенсацію за використану відпустку . 18 календарних днів чи ні ?( день звільнення) і чи потрібно відображати в табл 5 вихід з декрету і відразу звільнення, дякую


Мои предположения такие:
17. Загальна сума нарахованої заробітної плати / доходу (усього з початку звітного місяця): 609,00
18. Сума нарахованої заробітної плати/доходу у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок: 609,00
19. Сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою за звітній місяць(із заробітної плати / доходу): 1218,00 - 609,00 = 609,00 (судя по отзывах на форумах, еще необходимо одной строкой подавать с типом начислений 13)
20. Сума утриманого єдиного внеску за звітній місяць(із заробітної плати / доходу): 609,00 х 3,6 % = 21,92 грн.
21. Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць(із заробітної плати / доходу): вот тут я реально не в теме, раньше такого не было в табл. 6

А в том случае, если у человека з/п больше нежели минималка, мы тоже заполняем 19 графу.

И еще, когда дело касается отпускных, больничных, з/п инвалида. Есть ли какая-то разница с их заполнением в сравнении с обычной з/п ?
Как показать в Таблице 6, если з/п человека 609,00 грн.:

Мои предположения такие:
17. Загальна сума нарахованої заробітної плати / доходу (усього з початку звітного місяця): 609,00
18. Сума нарахованої заробітної плати/доходу у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок: 609,00
19. Сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою за звітній місяць(із заробітної плати / доходу): 1218,00 - 609,00 = 609,00 (судя по отзывах на форумах, еще необходимо одной строкой подавать с типом начислений 13)
20. Сума утриманого єдиного внеску за звітній місяць(із заробітної плати / доходу): 609,00 х 3,6 % = 21,92 грн.
21. Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць(із заробітної плати / доходу): вот тут я реально не в теме, раньше такого не было в табл. 6

А в том случае, если у человека з/п больше нежели минималка, мы тоже заполняем 19 графу.

И еще, когда дело касается отпускных, больничных, з/п инвалида. Есть ли какая-то разница с их заполнением в сравнении с обычной з/п ?
А якщо у мене працівниця написала в березні заяву на відпустку без збереження заробітної плати по догляду за дитиною до досягнення 6-річного віку, я повинна була відображати це в таблиці 5 в березні і чи рахується за цей період стаж. Як треба заповнювати по ній таблицю 6?
Наперед вдячна
Підкажіть, будь-ласка, як ви створюєте звіт в Сонаті? мене цікавить понижуючий коеф. в табл 6 (рядок 21).
Програма автоматично рахує без застосування в табл.6 коефіцієнта, ставлю вручну - не зберігає....в табл 1 рахує правильно. що робити? можливо десь галочку потрібно поставити?
Quote
myrgorod_nata
А якщо у мене працівниця написала в березні заяву на відпустку без збереження заробітної плати по догляду за дитиною до досягнення 6-річного віку, я повинна була відображати це в таблиці 5 в березні і чи рахується за цей період стаж. Як треба заповнювати по ній таблицю 6?
Наперед вдячна
табл 5 потрібно
табл 6 - ну ви ж по догляду до досягнення дитини 3-річного віку на працівницю не заповнювали?то чому тут потрібно?
По лікарняному по пологах на серпень припадає сума 520грн.чи потрібно донарахувати мінімалку?І як бути з коефіцієнтом?
Подскажите пожалуйста: отпускные за июнь выплачены в мае, в 6 таблице в отчете за май показываю 2 строками (1-ЗП,2-отпускные с кодом типа начислений 10 и период указываю 06.2015)?
Подскажите, в отчете какого периода показать доначисление ЕСВ?
Работник болел с 7 по 29 мая, больничный начислен июнем.
До какого числа мне нужно уплатить доначисленный ЕСВ за май и отчете какого периода указать эту сумму?
Quote
sova102
Подскажите пожалуйста: отпускные за июнь выплачены в мае, в 6 таблице в отчете за май показываю 2 строками (1-ЗП,2-отпускные с кодом типа начислений 10 и период указываю 06.2015)?
Да, правильно вы написали. только НЕ включите повторно эту суму в отчете за июнь!
Добрый день, подскажите пожалуйста, отчет не приняли ошибка в 5 таблице ( 3 трудовые угоды в месяце на одного работника в табл. 5 указала все три а в таблице 6 одной строкой общей суммой) теперь не знаю как пересдать отчет. Подскажите как необходимо создать новые отчет или переделать старый в Медке. спасибо.
Якщо в 6 табл. забули поставити галочки про неповн.роб.час - це велика помилка? ЇЇ слід виправляти?
Если работник по трудовой на основном месте, ставить нужно, но если забыли не думаю что смертельно..
Quote
Kylinichenko
Quote
sova102
Подскажите пожалуйста: отпускные за июнь выплачены в мае, в 6 таблице в отчете за май показываю 2 строками (1-ЗП,2-отпускные с кодом типа начислений 10 и период указываю 06.2015)?
Да, правильно вы написали. только НЕ включите повторно эту суму в отчете за июнь!
спасибо вам за ответ
а начислить их в бух. учете тоже надо в мае?
общая сумма удержаний из з/ты (3,6%) в т.6 должна равняться ФОТ х 3,6%, в т.1 или считать по каждому сотруднику в т.6 и не обращать внимание на зауваження по т. 1 в МЕДКЕ?
спасибо
Quote
Svetulya
общая сумма удержаний из з/ты (3,6%) в т.6 должна равняться ФОТ х 3,6%, в т.1 или считать по каждому сотруднику в т.6 и не обращать внимание на зауваження по т. 1 в МЕДКЕ?
спасибо

считать по каждому сотруднику в т.6 и не только удержания, а и начисленный ЕСВ по классу риска по каждому сотруднику
Добрый день.

учитывая тот факт что пока нет темы по электронному администрированию с 01 июля, попробую задать вопрос здесь: может это администрирование отложили или перенесли?

вспоминается фраза "что то я очкую" ))
Потрібно заповнювати гр. 19"Сума різниці між мін і нар з/п" ,якщо в мене нараховано з/п за 4 дні травня - 600,00 грн, а другою строчкою нараховано відпускні за травень 3500,00.????
Quote
sova102
Quote
Kylinichenko
Quote
sova102
Подскажите пожалуйста: отпускные за июнь выплачены в мае, в 6 таблице в отчете за май показываю 2 строками (1-ЗП,2-отпускные с кодом типа начислений 10 и период указываю 06.2015)?
Да, правильно вы написали. только НЕ включите повторно эту суму в отчете за июнь!
спасибо вам за ответ
а начислить их в бух. учете тоже надо в мае?
Я нараховую в 1С 8.2 документом "начисление з/п" за травень (наприклад відпускні з 08.05 по 02.06)
перша строка: зп за відпрацьовані дні у травні (4 дні)
друга строка: індексація відпрацьованих 4-х днів у травні
третя строка: відпускні за період з 08.05 по 31.05
четверта строка: відпускні за період з 01.06 по 02.06
Якщо заповнити так,то все гарненько попадає в таблицю 6
Quote
Kylinichenko
Quote
sova102
Quote
Kylinichenko
Quote
sova102
Подскажите пожалуйста: отпускные за июнь выплачены в мае, в 6 таблице в отчете за май показываю 2 строками (1-ЗП,2-отпускные с кодом типа начислений 10 и период указываю 06.2015)?
Да, правильно вы написали. только НЕ включите повторно эту суму в отчете за июнь!
спасибо вам за ответ
а начислить их в бух. учете тоже надо в мае?
Я нараховую в 1С 8.2 документом "начисление з/п" за травень (наприклад відпускні з 08.05 по 02.06)
перша строка: зп за відпрацьовані дні у травні (4 дні)
друга строка: індексація відпрацьованих 4-х днів у травні
третя строка: відпускні за період з 08.05 по 31.05
четверта строка: відпускні за період з 01.06 по 02.06
Якщо заповнити так,то все гарненько попадає в таблицю 6

А если такая же ситуация, но июньские отпускные начисляю в июне то в отчет за май попадает только сумма, припадающая на майские отпускные?
Quote
Kylinichenko
Потрібно заповнювати гр. 19"Сума різниці між мін і нар з/п" ,якщо в мене нараховано з/п за 4 дні травня - 600,00 грн, а другою строчкою нараховано відпускні за травень 3500,00.????
звичайно ні
Подскажите, с какого периода нужно было доначислять ЕСВ до мин.зарплаты?
Quote
Kisulya
Quote
Kylinichenko
Потрібно заповнювати гр. 19"Сума різниці між мін і нар з/п" ,якщо в мене нараховано з/п за 4 дні травня - 600,00 грн, а другою строчкою нараховано відпускні за травень 3500,00.????
звичайно ні
Дякую, інспектор теж сказала,що не потрібно, тільки якщо йдуть донарахування...
Quote
Kylinichenko
Quote
sova102
Quote
Kylinichenko
Quote
sova102
Подскажите пожалуйста: отпускные за июнь выплачены в мае, в 6 таблице в отчете за май показываю 2 строками (1-ЗП,2-отпускные с кодом типа начислений 10 и период указываю 06.2015)?
Да, правильно вы написали. только НЕ включите повторно эту суму в отчете за июнь!
спасибо вам за ответ
а начислить их в бух. учете тоже надо в мае?
Я нараховую в 1С 8.2 документом "начисление з/п" за травень (наприклад відпускні з 08.05 по 02.06)
перша строка: зп за відпрацьовані дні у травні (4 дні)
друга строка: індексація відпрацьованих 4-х днів у травні
третя строка: відпускні за період з 08.05 по 31.05
четверта строка: відпускні за період з 01.06 по 02.06
Якщо заповнити так,то все гарненько попадає в таблицю 6
к сожалению у нас 1С нет, все ведем вручную, вот и хотела узнать мне по этому отпуску (2-22 июня) сделать проводки в мае?
Quote
arcess
Quote
Kylinichenko
Quote
sova102
Quote
Kylinichenko
Quote
sova102
Подскажите пожалуйста: отпускные за июнь выплачены в мае, в 6 таблице в отчете за май показываю 2 строками (1-ЗП,2-отпускные с кодом типа начислений 10 и период указываю 06.2015)?
Да, правильно вы написали. только НЕ включите повторно эту суму в отчете за июнь!
спасибо вам за ответ
а начислить их в бух. учете тоже надо в мае?
Я нараховую в 1С 8.2 документом "начисление з/п" за травень (наприклад відпускні з 08.05 по 02.06)
перша строка: зп за відпрацьовані дні у травні (4 дні)
друга строка: індексація відпрацьованих 4-х днів у травні
третя строка: відпускні за період з 08.05 по 31.05
четверта строка: відпускні за період з 01.06 по 02.06
Якщо заповнити так,то все гарненько попадає в таблицю 6

А если такая же ситуация, но июньские отпускные начисляю в июне то в отчет за май попадает только сумма, припадающая на майские отпускные?
т.е. получается можно начислять двумя способами?
в табл 1 є:
штатна чисельність працівників
застрахована чисельність працівників
В мене є працівник, яка на лікарняному по вагітності та пологам, тобто штатних на один більше виходить.
Табл. 5 я оформляла в минулому періоді, писала дату початку лікарняного.
Невже потрібно табл. 5 кожного місяця відправляти? Підкажіть будь-ласка.
В квитанції приходить помилка "Дані про середньооблікову кількість штатних працівників за звітний період перевищують дані про кількість застрахованих осіб у звітному періоді"
Адже штатні працівники і застраховані особи можуть бути різними, чи поняття перекручені...
Quote
Natali_V
в табл 1 є:
штатна чисельність працівників
застрахована чисельність працівників
В мене є працівник, яка на лікарняному по вагітності та пологам, тобто штатних на один більше виходить.
Табл. 5 я оформляла в минулому періоді, писала дату початку лікарняного.
Невже потрібно табл. 5 кожного місяця відправляти? Підкажіть будь-ласка.
В квитанції приходить помилка "Дані про середньооблікову кількість штатних працівників за звітний період перевищують дані про кількість застрахованих осіб у звітному періоді"
Адже штатні працівники і застраховані особи можуть бути різними, чи поняття перекручені...
Сотрудница, которая на больничном по беременности, она в штатных учитывается, а в середньообліковій чисельності - нет. Таким образом, середньооблікова никак не может быть больше штатной.
Застрахованые особы - это те, кому делались начисления в текущем месяце. Вы же ничего не начисляли в текущем месяце сотруднице, которую отправили в декрет в прошлом месяце. Вот поэтому середньооблікова не будет больше кол-ва застрахованых.
Таблицу 5 теперь подадите только тогда, когда у мамочки закончится больничный по БиР и начнется отпуск по догляду.
Добрый вечер
подскажите пожалуйста делаю отчет по пенсионному в программе "ARM-звіт" версия 10.00.185
где можно найти обновления?
или необходимо уже другую программу устанавливать?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 15    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00076200000000004