Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт з ЄСВ в новій формі (табл 6)

Відправлено користувачем luxdec 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 15 з 15    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415
Первый раз делаю с коэффициентом, не могу ответ найти, на каком варианте остановились.
З/п х % есв х коэффициент и потом округлить или как в письме сначала % есв х коэффициент округлить до 2 знаков, а потом уже множить на него з/п?
Quote
brick
Первый раз делаю с коэффициентом, не могу ответ найти, на каком варианте остановились.
З/п х % есв х коэффициент и потом округлить или как в письме сначала % есв х коэффициент округлить до 2 знаков, а потом уже множить на него з/п?

Ставка ЕСВ х коэффициент, округлить в % до 3-х знаков (реальное число округлить до 5-ти знаков) х на сумму ЗП и округлить до 2- знаков


Добрый день! Прошу помочь, а то совсем потеряласьspinning smiley sticking its tongue out У меня в июле был начислен средний заработок мобилизированному сотруднику. В табл. 6 показала его с кодом 48 (в столбец - Сума у межах макс величини - ничего не ставлю) Как отразить это в таблице 1 или не нужно это туда ставить? Заранее спасибо!
Quote
panig
Quote
brick
Первый раз делаю с коэффициентом, не могу ответ найти, на каком варианте остановились.
З/п х % есв х коэффициент и потом округлить или как в письме сначала % есв х коэффициент округлить до 2 знаков, а потом уже множить на него з/п?

Ставка ЕСВ х коэффициент, округлить в % до 3-х знаков (реальное число округлить до 5-ти знаков) х на сумму ЗП и округлить до 2- знаков
Подскажите в каком додатке указывать отпуск за свой счет и код. Спасибо
Добрый день. Делаю отчет по ЕСВ и у медок выдает ошибку : "ІПН '............' хххххх'Сума нарахованого ЄСВ <36> повинна дорівнювати сумі, зазначеної в гр.18 'Сума нарахованої заробітної плати / доходу у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок' * 8.41% <35,99> для категорій ЗО 2,32,36 та 43 (інваліди), лише для місяця та року який співпадає зі звітним періодом."
Человек инвалид, был в отпуске 24кн.д. Я его разбила двумя строчками, отпуск и отработанные 2 дня. И вот в строчке за отработанные дни выбило такую ошибку. Не пойму в чем проблема. Подскажите пожалуйстаwinking smiley
Quote
crumb
Добрый день. Делаю отчет по ЕСВ и у медок выдает ошибку : "ІПН '............' хххххх'Сума нарахованого ЄСВ <36> повинна дорівнювати сумі, зазначеної в гр.18 'Сума нарахованої заробітної плати / доходу у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок' * 8.41% <35,99> для категорій ЗО 2,32,36 та 43 (інваліди), лише для місяця та року який співпадає зі звітним періодом."
Человек инвалид, был в отпуске 24кн.д. Я его разбила двумя строчками, отпуск и отработанные 2 дня. И вот в строчке за отработанные дни выбило такую ошибку. Не пойму в чем проблема. Подскажите пожалуйстаwinking smiley

24 к.д. отпуска + 2 отработанных дня = 26
А в октябре было 31 кал. день.
Где ещё 5 дней ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 15 з 15    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056400000000001