Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт з ЄСВ в новій формі (табл 6)

Відправлено користувачем luxdec 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 15    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
Алёнка
Quote
gartik
Позвонила в Медок, сказали отправить им принт скрин отчетв. Спросила у них это массовая ошибка...сказали нет, пока никто не звонил...Бред!!!

у меня таже фигня sad smiley все копейка в копейку, а оно, зараза, не принимает sad smiley
А начисленный ЕСВ по каждому человеку проверили ?
Я пересчитала вручную( !!! ) , округлила каждую сумму и вручную ( !!!) ввела в 6-й таблице. Сразу говорю: общая сумма начисленного ЕСВа стала на 1 коп. больше.
И после всех этих реверансов отчет принялся за 6 минут !
У меня оплата ЕСВ по фонду получается меньше на 0.01 коп. чем в отчете .Что теперь делать доплачивать 0.01 коп???
у меня вопрос табл.6 графы 17 и 18 одинаковые? (у меня стандарт без коэфф)

Оветьте, плиз, как вы заполняли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Quote
IREN
у меня вопрос табл.6 графы 17 и 18 одинаковые? (у меня стандарт без коэфф)

Оветьте, плиз, как вы заполняли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ну если зарплата в пределах 17 МЗП, то одинаковые, а если больше, то нетsmiling smiley
Quote
dakisha
У меня оплата ЕСВ по фонду получается меньше на 0.01 коп. чем в отчете .Что теперь делать доплачивать 0.01 коп???
Теоретически - да, доплачивать ! У меня болталась небольшая переплата по ЕСВу ( меняли класс риска ) - сейчас пригодилась. А если бы не было - пришлось бы доплачивать, иначе светится красным ошибка в Медке...angry smiley
Quote
IREN
у меня вопрос табл.6 графы 17 и 18 одинаковые? (у меня стандарт без коэфф)

Оветьте, плиз, как вы заполняли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А при чем тут коеффициенты, эти графы и были одинаковые, если з/плата в пределах макс. величины, на которую начисляется ЕСВ....
Quote
nikon
Quote
dakisha
У меня оплата ЕСВ по фонду получается меньше на 0.01 коп. чем в отчете .Что теперь делать доплачивать 0.01 коп???
Теоретически - да, доплачивать ! У меня болталась небольшая переплата по ЕСВу ( меняли класс риска ) - сейчас пригодилась. А если бы не было - пришлось бы доплачивать, иначе светится красным ошибка в Медке...angry smiley

Получается сейчас надо будет считать ЕСВ из ФО по каждому сотруднику отдельно а не из общей суммы ???? Как-то это все неправильно.confused smiley
Quote
nikon
Quote
dakisha
У меня оплата ЕСВ по фонду получается меньше на 0.01 коп. чем в отчете .Что теперь делать доплачивать 0.01 коп???
Теоретически - да, доплачивать ! У меня болталась небольшая переплата по ЕСВу ( меняли класс риска ) - сейчас пригодилась. А если бы не было - пришлось бы доплачивать, иначе светится красным ошибка в Медке...angry smiley

Дааа, при наших законах и фокусах с программами и бланками, очень хорошо иметь всегда не большую переплату >grinning smiley<
Quote
dakisha
Получается сейчас надо будет считать ЕСВ из ФО по каждому сотруднику отдельно а не из общей суммы ???? Как-то это все неправильно.confused smiley
ДА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Следующий месяц буду считать начисление по каждому......блин, чем бы еще занималась......делать-то бухгалтеру типа нечего !angry smiley
Исправила вручную получилось на 0.01 коп. больше. ПРИНЯЛИ!!!
Доброго дня)
Підкажіть будь-ласка, якш\що працівник на пів ставки, то ставити галочку в "неповний робочий день"??
Добрый день, коллеги!
Помогите разобраться, если я не применяю коэфициент, нужно ли заполнять графу 19?
Выдает ошибки
"Результат обробки: відомості зі звітності страхувальника не внесено до Реєстру застрахованих осіб.
Помилка Таблиця 6 аркуш 3. Сума в полі "Разом за аркушем документів" не дорівнює підсумку сум по аркушу, що зазначені в колонці
"Сума нарахованого ЄВ за звітний місяць". При цьому суми з типом нарахувань 3,7,9 та 12 враховувати зі знаком мінус, суми з типом
нарахування 2,6,8 та 11 зі знаком плюс .
Помилка Таблиця 6 аркуш 1. Сума в полі "Разом за аркушем документів" не дорівнює підсумку сум по аркушу, що зазначені в колонці
"Сума нарахованого ЄВ за звітний місяць". При цьому суми з типом нарахувань 3,7,9 та 12 враховувати зі знаком мінус, суми з типом
нарахування 2,6,8 та 11 зі знаком плюс ."

тип нарахувань 3,7,9 та 12 - я не вижу, чтобы я их применяла в отчете...
Буду очень признательна за разъяснение...
а також хто здавав підкажіть якщо зп меншемінімальної як правильно розписати, а то я щось ніяк не вїдуsmiling smiley
Quote
AKostik
Добрый день, коллеги!
Помогите разобраться, если я не применяю коэфициент, нужно ли заполнять графу 19?
Выдает ошибки
"Результат обробки: відомості зі звітності страхувальника не внесено до Реєстру застрахованих осіб.
Помилка Таблиця 6 аркуш 3. Сума в полі "Разом за аркушем документів" не дорівнює підсумку сум по аркушу, що зазначені в колонці
"Сума нарахованого ЄВ за звітний місяць". При цьому суми з типом нарахувань 3,7,9 та 12 враховувати зі знаком мінус, суми з типом
нарахування 2,6,8 та 11 зі знаком плюс .
Помилка Таблиця 6 аркуш 1. Сума в полі "Разом за аркушем документів" не дорівнює підсумку сум по аркушу, що зазначені в колонці
"Сума нарахованого ЄВ за звітний місяць". При цьому суми з типом нарахувань 3,7,9 та 12 враховувати зі знаком мінус, суми з типом
нарахування 2,6,8 та 11 зі знаком плюс ."

тип нарахувань 3,7,9 та 12 - я не вижу, чтобы я их применяла в отчете...
Буду очень признательна за разъяснение...
Ну, Вы ж догадываетесь, что их текст по поводу ошибок - стандартный набор фраз. Мне кажется, у Вас из-за округления тоже не идет сумма начисленного ЕСВа. Почитайте посты повыше !
отправила через арт-звит пришло ошибка в кв 1
Невідповідний формат файлу.
Некоректний формат XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:
xsi:nil - атрибут для реквізиту 'ROZM_KOEF' неприпустимий.
Зателефонуйте до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.
Заполнять нужно 2 строчки по одному сотруднику, в первой строчке запнять как обычно, во второй строчке указать мес, год, тип нарахування 13, и указать разницу между минималкой и фактической зп
а нарахований ЄСВ в якій в 1 чи 2, чи в кожній відповідно до нарахованої та до різниці
и в 1 и 2 соответственно
Если предприятие находится в зоне АТО, код категории ЗО теперь нужно ставить 49? И если да, то как біыь с работающим инвалидом, ему ставить 2 или 49?
Quote
nikon
Quote
dakisha
Получается сейчас надо будет считать ЕСВ из ФО по каждому сотруднику отдельно а не из общей суммы ???? Как-то это все неправильно.confused smiley
ДА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Следующий месяц буду считать начисление по каждому......блин, чем бы еще занималась......делать-то бухгалтеру типа нечего !angry smiley
Понятно что после подачи такого ЕСВ каждый будет страховаться и пересчитывать по каждому сотруднику отдельно. А в 1С как проводить -операцией???? вручную
Ні, не треба.
6. Звіт повинен містити такі обов'язкові реквізити:
тип форми («додаткова», «початкова», «ліквідаційна», «скасовуюча», «призначення пенсії»);
звітний період, за який подається Звіт;
повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) страхувальника згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а також інші категорії страхувальників, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»;
код за ЄДРПОУ або податковий номер / серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта);
код основного виду економічної діяльності, відповідно до якого встановлено клас професійного ризику;
клас професійного ризику виробництва;
місцезнаходження (місце проживання) страхувальника;
код фіскального органу, до якого подається Звіт;
дата подання Звіту;
ініціали, прізвища, податковий номер або серія та номер паспорта посадових осіб страхувальника;
середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період (за наявності);
кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати (за наявності);
штатна чисельність працівників (за наявності);
кількість створених нових робочих місць у звітному періоді (за наявності);
застосування коефіцієнта (за наявності);
розмір коефіцієнта (за наявності);
середньомісячна заробітна плата, на яку нараховується єдиний внесок у розрахунку на одну застраховану особу за 2014 рік (при застосуванні коефіцієнта);
середньомісячна кількість застрахованих осіб за 2014 рік (при застосуванні коефіціента);
підписи страхувальника – фізичної особи та/або посадових осіб страхувальника, засвідчені печаткою страхувальника (за наявності).
Зазначені реквізити мають бути обов'язково заповнені в усіх таблицях додатків до Звіту, де вони передбачені.

Quote
AKostik
Добрый день, коллеги!
Помогите разобраться, если я не применяю коэфициент, нужно ли заполнять графу 19?
Выдает ошибки
"Результат обробки: відомості зі звітності страхувальника не внесено до Реєстру застрахованих осіб.
Помилка Таблиця 6 аркуш 3. Сума в полі "Разом за аркушем документів" не дорівнює підсумку сум по аркушу, що зазначені в колонці
"Сума нарахованого ЄВ за звітний місяць". При цьому суми з типом нарахувань 3,7,9 та 12 враховувати зі знаком мінус, суми з типом
нарахування 2,6,8 та 11 зі знаком плюс .
Помилка Таблиця 6 аркуш 1. Сума в полі "Разом за аркушем документів" не дорівнює підсумку сум по аркушу, що зазначені в колонці
"Сума нарахованого ЄВ за звітний місяць". При цьому суми з типом нарахувань 3,7,9 та 12 враховувати зі знаком мінус, суми з типом
нарахування 2,6,8 та 11 зі знаком плюс ."

тип нарахувань 3,7,9 та 12 - я не вижу, чтобы я их применяла в отчете...
Буду очень признательна за разъяснение...
Допоможіть, будь ласка... Якщо сроки виплати з/п до 7 числа кожного місяця, а виплачено 9. Як це показувати в звіті ЄСВ? Буду дуже вдячний
Quote
Igor07042015
Допоможіть, будь ласка... Якщо сроки виплати з/п до 7 числа кожного місяця, а виплачено 9. Як це показувати в звіті ЄСВ? Буду дуже вдячний

Там надо показать плановые даты, а не факт., не хвилюйтесь smiling smiley і взагалі той лист звіту, так собі, до відома, коли його взагалі не заповнюєш, навіть попередження не присилають.
Тип нарахувань (1) надо проставлять, если доход основной и коэфф-т не применялся???
Quote
n_kantymyr
отправила через арт-звит пришло ошибка в кв 1
Невідповідний формат файлу.
Некоректний формат XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:
xsi:nil - атрибут для реквізиту 'ROZM_KOEF' неприпустимий.
Зателефонуйте до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.

У меня была такая же ошибка. В табл. 1 стр. 18 добавила 0.00 (с точкой). Отчет принят.
Подскажте ,если у работника оклад 2450,00 ,но он работает 4 часа и з-та 1225,00(выше минималки) нужно ли ставить в колонке 24 отметку неполного дня? Заранее спасибо.
Якшо це основна його робота, то треба...
Якшо ж по сумісництву - то ні...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Допоможіть!!!!!

працівник звільнений в запас 24.04.2015, на роботі зявився 15.05.2015, написав заяву за власний рахунок на 15 дн.

з 01.05 - 14.05 в табелі ( І ) - інші причини неявок
з 15.05 - 30.05 - (НА) - від-ка без збереження
фактично в травні його не було, з/п не нарах., ЄСВ - також (не потрібно з м-н 1218 грн. сплачувати ?)

В таблиці 6. заповнити
ст.14 (без збереження) - 29 дн.
ст.15 (у тр. відносинах) - 31 дн.
ст.17 - 0
ст.18 - 0
ст.19 -0
ст.20-0
ст.21 -0

Вірно ?confused smiley
....................................Обратите внимание все кто пользуется 1С-7
в новом отчете №3 2кв. 2015
1. расчет начислений по прежнему идет от общей суммы
2. увы, распечатать и сдать на бумаге не получится, т.к. в печатной форме ВСЕ з/п уменьшены в 10 раз и соот-но от них начисления
3. в печатной форме удержания 3,6% с ошибками- пляшет на несколько копеек
здала ще 5,06,15р ЄСВ за травень через медок онлайн, квитанція є, а в податковій кажуть що мій звіт не доїхав до них?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 15    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000592