Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розрахунок земельного податку

Відправлено користувачем tanya12012 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Мы с Днепропетровска, и когда у нас в прошлом году принималась новая НДО заместитель начальника управления корпоративных прав департамента Днепропетровского совета сказала: цитала "новая базовая стоимость нормативной денежной оценки земель позволит снизить налоговое давление."А тут всё в точности наоборот получается(((
А у меня все получилось правильно , проверила с сравнении с прошлым годом. У меня аренда. Поставила площадь в га . Там где нормативна грошова оцінка земельної ділянки я поставила ( и єто логично) нормативну грошову оцінку 1 га. Потом моя площадь умножается на стоимость 1 га и на % и получается годовая стоимость аренды.
У вас эта стоимость аренды по сравнению с прошлым годом увеличилась намного?


Подскажите пожалуйста, что ставка по Одессе 3%?
Так платят зем налог ФОПы-единщики-не собственники земли??
Читаєм: [zakon2.rada.gov.ua]

Стаття 297. Особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку

297.1. Платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:

1) податку на прибуток підприємств;

2) податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об’єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності платника єдиного податку першої - третьої групи (фізичної особи) та оподатковані згідно з цією главою;

{Підпункт 2 пункту 297.1 статті 297 в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014}

3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 пункту 293.3 статті 293 цього Кодексу, а також що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи;

{Підпункт 3 пункту 297.1 статті 297 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5083-VI від 05.07.2012; в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014}

4) податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку першої - третьої груп для провадження господарської діяльності та платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва;

{Підпункт 4 пункту 297.1 статті 297 в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014}

5) рентної плати за спеціальне використання води платниками єдиного податку четвертої групи.

{Підпункт 5 пункту 297.1 статті 297 в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014}

{Підпункт 6 пункту 297.1 статті 297 виключено на підставі Закону № 71-VIII від 28.12.2014}



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, плиз , до какого числа сдать отчет по земле и до какого числа оплата?
Quote
Шустрик
Читаєм: [zakon2.rada.gov.ua]

Стаття 297. Особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку

297.1. Платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:

1) податку на прибуток підприємств;

2) податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об’єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності платника єдиного податку першої - третьої групи (фізичної особи) та оподатковані згідно з цією главою;

{Підпункт 2 пункту 297.1 статті 297 в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014}

3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 пункту 293.3 статті 293 цього Кодексу, а також що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи;

{Підпункт 3 пункту 297.1 статті 297 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5083-VI від 05.07.2012; в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014}

4) податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку першої - третьої груп для провадження господарської діяльності та платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва;

{Підпункт 4 пункту 297.1 статті 297 в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014}

5) рентної плати за спеціальне використання води платниками єдиного податку четвертої групи.

{Підпункт 5 пункту 297.1 статті 297 в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014}

{Підпункт 6 пункту 297.1 статті 297 виключено на підставі Закону № 71-VIII від 28.12.2014}
спасибо,Шустрик, это все понятно...но налоговая угрожает насчитать недоимку за 4 года (на каком основании???), хотя в прошлом году они соглашались,когда им приводилась эта статья ПКУ...в этом году получили фас??
Нонаписюкано шо це й пункт в редакції закону від 28.12.2014,
думаю надоть дивицця шо там було до цього (я просто не в тємі),
можить вони чічас вишукують ті блохи, пока врємя не істєкло для
штрафів (єслі окажецця шо вони-таки праві)?!?!?!... confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
vitula
Подскажите, плиз , до какого числа сдать отчет по земле и до какого числа оплата?

Отчет до 20 февраля (если отчет на год - статья 286.2 НКУ, если будете сдавать помесячно - ст.286.3).
Оплата - 30 календарных дней после отчетного месяца т.е. за январь платим до 1 марта. (ст. 287, а также 57.1 НКУ)
По поводу гаражных кооперативов г.Киева. Сегодня было опубликовано решение Киеврады от 11.02.2016 в котором написано такое:
4. Внести зміни до додатка 3 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві» (в редакції рішення Київської міської ради від 28 січня 2015 року № 58/923):
4.1. Підпункт 5.3.3.8 розділу 5 викласти в такій редакції:
«5.3.3.8. зайняті житловим фондом, дачно-будівельними товариствами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, гаражно-будівельними кооперативами,— 0,1;».

[kreschatic.kiev.ua]

Кто знает, что теперь делать: подавать быстро отчет с отметкой "нова звітна" или это решение вступит в силу уже с следующего года согласно ст.284.1 НКУ?
Может кому то пригодится, будьте внимательны, согласно ст.289. 2 пку " Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. "

Т.е. например если у нас НГО 2014г то ее нужно умножать на коэф. 1,79 (1,249*1,433=1,789817 - округляем до 3-х знаков ).
Я до этого сделала НГО (2014г) *1,249*1,433 - это неправильно,
пересдала НГО(2014)*1,79
Кто знает, подскажите. Счета по уплате земельного налога поменялись в 2016 году?
Quote
vitula
Кто знает, подскажите. Счета по уплате земельного налога поменялись в 2016 году?
Зачем мучиться ? smiling smileyЗайдите на сайт податковой, в разделе "Бюджетні рахунки" скачайте свой город/район - и там сами убедитесь, менялся счёт или нет.
У нас не поменялся (Львов).
Quote
vitula
Кто знает, подскажите. Счета по уплате земельного налога поменялись в 2016 году?

Киев, Святошинский район не менялись.
В налоговых любят отвечать так: "сегодня старые счета, а как завтра будет мы и сами не знаем" cool smiley Так что лучше позвонить и уточнить, а потом платёжку отправлять.
По місту Києву, на розгляді наразі зареєстрована петиція до міського голови, зметою залишити ставки зі сплати заземлю на рівні 2015 року. Може комусь буде цікаво та у нагоді. [petition.kievcity.gov.ua]
Кто небудь сдавал Податкову декларацію з плати за землю (орендна плата за земельні ділянки) в этом 2017 году? Есть какие либо нюансы по заполнению ? Индексировать или нет, если да то какой коэффициент ?Что -то никаких консультаций по этому вопросу не нахожу.
Quote
lm2010
Кто небудь сдавал Податкову декларацію з плати за землю (орендна плата за земельні ділянки) в этом 2017 году? Есть какие либо нюансы по заполнению ? Индексировать или нет, если да то какой коэффициент ?Что -то никаких консультаций по этому вопросу не нахожу.
Я вот тут вычитала
[land.gov.ua]
Теперь сижу думаю : я оценку делала в июле 2016 года, так что, мне проиндексировать на 1,06 ??? Или я не туда думаю ?confused smiley
Quote
nikon
Quote
lm2010
Кто небудь сдавал Податкову декларацію з плати за землю (орендна плата за земельні ділянки) в этом 2017 году? Есть какие либо нюансы по заполнению ? Индексировать или нет, если да то какой коэффициент ?Что -то никаких консультаций по этому вопросу не нахожу.
Я вот тут вычитала
[land.gov.ua]
Теперь сижу думаю : я оценку делала в июле 2016 года, так что, мне проиндексировать на 1,06 ??? Или я не туда думаю ?confused smiley

Спасибо за ссылку , это уже что-то: "Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) за 2016 рік становить 1,0, для земель несільськогосподарського призначення – 1,06."
Quote
nikon
Я вот тут вычитала
[land.gov.ua]
Теперь сижу думаю : я оценку делала в июле 2016 года, так что, мне проиндексировать на 1,06 ??? Или я не туда думаю ?confused smiley

Насколько я помню, в справке об оценке должно было указываться какой последний коэффициент индексации применён. По логике коэффициент индексации за 2015г. включен в оценку и вам надо индексировать на 1,06.

Письмо (хотя в новостях по вашей ссылке та же информация) [lvivska.land.gov.ua]
Quote
Айрини
Quote
nikon
Я вот тут вычитала
[land.gov.ua]
Теперь сижу думаю : я оценку делала в июле 2016 года, так что, мне проиндексировать на 1,06 ??? Или я не туда думаю ?confused smiley

Насколько я помню, в справке об оценке должно было указываться какой последний коэффициент индексации применён. По логике коэффициент индексации за 2015г. включен в оценку и вам надо индексировать на 1,06.

Письмо (хотя в новостях по вашей ссылке та же информация) [lvivska.land.gov.ua]
Спасибо Вам большое !
Ваш пост - это как раз тот пазл, которого мне так не хватало ! Теперь у меня всё стало на свои места !
И , действительно, в справке об оценке указан коэффициент 1,79. Я ж сто раз видела эту цифру в справке, но никак не могла сообразить, куда её использовать и что она обозначает ....
1,79 = 1,249 (за 2014 год ) х 1,433 ( за 2015 год ).
Теперь я спокойно проиндексирую на 1,06 и наконец-то рожу Деку.smiling smiley
Ещё раз - спасибо !smileys with beer
Помогите,пожалуйста расчитать зем налог. НГО 313796,30 грн. взята 04.02.2016г, площадь зем.участка 9177 м2.
313796,30*1,06=332624,08
332624,08*0,9177=305249,12 сумма налога за год????????
Quote
339988
Помогите,пожалуйста расчитать зем налог. НГО 313796,30 грн. взята 04.02.2016г, площадь зем.участка 9177 м2.
313796,30*1,06=332624,08
332624,08*0,9177=305249,12 сумма налога за год????????
А вот эта цифра
НГО 313796,30 грн.
это нормативная стоимость участка ? или метра квадратного ? или гектара ?
А в декларации в колонке 9 нужно указывать НГО за гектар?
Quote
alesy
А в декларации в колонке 9 нужно указывать НГО за гектар?
Ну да. Потому что площадь там надо указывать тоже в гектарах !!!
Тогда получается логичный рассчёт : проиндексированную НГО за гектар множим на площадь в гектарах получаем проиндексированную НГО за весь участок.
Потом от полученного берём нужный % податка - и получаем земельный податок за весь участок за год.
Есть законопроект по которому предлагают увеличить налог на землю и оренду на 1%.
[w1.c1.rada.gov.ua]
Надеюсь, что законом не станет, но лучше следить за этим.
и так что-то очень много получается
Це НГО за весь участок
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000543