Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Минусовая прибыль

Відправлено користувачем blank 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Re: Минусовая прибыль
Как-то Вы неправильно описали причину неподачи квартальной деки. Но, кто подавал квартальные, подают годовую до 9 февраля. Кто подает только годовую - до 29 февраля.
Поясню. Была ситуация что за 2014 год был убыток, но превышен оборот (по-моему 10 млн.) т.е. с 2015 нужно было подавать поквартально деки. Однако если в 1 кв. 2015 года прибыли так и не получилось, то тогда и весь 2015 год ни авансов ни квартальных дек подавать не нужно было. И вот теперь вопрос - подавать годовую в течение 40 или 60 дней?
Quote
Serg Dergach
Поясню. Была ситуация что за 2014 год был убыток, но превышен оборот (по-моему 10 млн.) т.е. с 2015 нужно было подавать поквартально деки. Однако если в 1 кв. 2015 года прибыли так и не получилось, то тогда и весь 2015 год ни авансов ни квартальных дек подавать не нужно было. И вот теперь вопрос - подавать годовую в течение 40 или 60 дней?

Ну для того шоб не платить вроді потрібно ж було подать за півріччя...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Re: Минусовая прибыль
Не, там было иначе. Если бы в 1 квартале была прибыль, тогда нужно было бы подать и платить авансы. И если в 2014 прибыль, а в 1 квартале 2015 убыток, тогда можно подать и не платить авансов. А тут убыток и в 2014, и в 1 квартале 2015, вроде ничего не нужно было подавать, но сомневаюсь как-то.
Ну так тоді у вас річний період - до 29.02.2016



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вот и я такого мнения.smoking smiley
Сенкс
Quote
alisona
если у меня доход 10 000 фин рез до оподаткування минус 372 грн
я так в декларации в р. 01 пишу 10 000
в р. 02 и пишу, -372?
и получается больше в таблице никакие рядки не заполняю?
Добрый вечер, ситуация такая же. Только вопросик, сколько оплачивать налога на прибыль - мне в налоговой сказали хотя бы 1% ?
Quote
TDOPP
Quote
alisona
если у меня доход 10 000 фин рез до оподаткування минус 372 грн
я так в декларации в р. 01 пишу 10 000
в р. 02 и пишу, -372?
и получается больше в таблице никакие рядки не заполняю?
Добрый вечер, ситуация такая же. Только вопросик, сколько оплачивать налога на прибыль - мне в налоговой сказали хотя бы 1% ?
Не слушайте их, когда-то такое было, сейчас этого бреда нет. Платите столько, сколько вышло.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Большое спасибо,т.е. у меня 0грн., значит ничего не платить?
Quote
Myami
Quote
TDOPP
Quote
alisona
если у меня доход 10 000 фин рез до оподаткування минус 372 грн
я так в декларации в р. 01 пишу 10 000
в р. 02 и пишу, -372?
и получается больше в таблице никакие рядки не заполняю?
Добрый вечер, ситуация такая же. Только вопросик, сколько оплачивать налога на прибыль - мне в налоговой сказали хотя бы 1% ?
Не слушайте их, когда-то такое было, сейчас этого бреда нет. Платите столько, сколько вышло.
Помогите пожалуйста, чайнику, декларацию по налогу на прибыль делаю впервые. У нас за год был отгружен товар - покупатели его не оплатили, мы тоже приобрели товар без оплаты, нам поступала п/о за не отгруженный товар, во общем фин.рез. с "-". Был в налоговой они мне сказали что бы я что то написал, минус им не надо и соответственно заплатить налог. Как быть, что мне вписывать и сколько оплачивать налога?
Re: Минусовая прибыль
п/о за не отгруженный товар - а куди ви її включаєте?

я б не парилась і показала так , як є
Quote
Oxi
п/о за не отгруженный товар - а куди ви її включаєте?

я б не парилась і показала так , як є
Я не знаю куда её включать, может подскажите )))confused smiley
Подскажите, пожалуйста
Quote
TDOPP
Большое спасибо,т.е. у меня 0грн., значит ничего не платить?
Если у вас ноль, я считаю надо показывать 0, если вдруг начнут просить показать прибыль, считаю не стоит идти у них на поводу.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Re: Минусовая прибыль
по товару:
в дохід іде реалізований товар (відвантажений)
у витрати іде собіівартість реалізованого товару (отриманий)

отримана п/о у звіт про фін.результати не попадає, залишається висіти в к-т заборгованості
Quote
Oxi
по товару:
в дохід іде реалізований товар (відвантажений)
у витрати іде собіівартість реалізованого товару (отриманий)

отримана п/о у звіт про фін.результати не попадає, залишається висіти в к-т заборгованості
огромное Вам спасибо, просто они так мне это высказали, что я почувствовал себя должникомeye rolling smiley
Quote
TDOPP
Quote
Oxi
по товару:
в дохід іде реалізований товар (відвантажений)
у витрати іде собіівартість реалізованого товару (отриманий)

отримана п/о у звіт про фін.результати не попадає, залишається висіти в к-т заборгованості
огромное Вам спасибо, просто они так мне это высказали, что я почувствовал себя должникомeye rolling smiley
В нашей налоговой даже не знают какой бланк (декларации о налоге на прибыль)подают годовики по налогу на прибыль, а меня осуждают что я им "-" показываю. Огромное, ещё раз, Вам спасибо
Re: Минусовая прибыль
Здовайте мінус і не бійтесь
а як будуть вимагать +, то нехай вам покажуть як у звіті по фін резу на їхню думку "підмалювать" дані і хто за це відповість.
підкажіть якщо за результатами 2016 року по прибутку мінус, потрібно здавати звіт про пільги? чи він подається коли вказується мінус податкової декларації з податку на прибуток за попередній рік?
Есть убытки прошлого года в приложении РІ, я так понимаю нужно сдавать отчет по льготам? Там нужно указывать сумму налога или просто код льготы? Подскажите пожалуйста.
Quote
galtschonok
підкажіть якщо за результатами 2016 року по прибутку мінус, потрібно здавати звіт про пільги? чи він подається коли вказується мінус податкової декларації з податку на прибуток за попередній рік?

не видела нигде, чтоб писали про отчет о льготах
С какой радости включение прошлогоднего минуса в расходы - это льгота???
Quote
Blick
С какой радости включение прошлогоднего минуса в расходы - это льгота???

внизу в коментах люди тоже спрашивают

у нас в государстве все может быть))) убыток это льгота))



Редаговано разів: 1. Востаннє 21/02/2017 10:49 користувачем МарГГо.
Встречала письмо, и смотрю предыдущий бухгалтер сдавала - поэтому и возник вопрос
Подскажите. Если у меня Баланс 1м минусовый....соответсвенно строку 2290 из баланса переносим в декларацию....к уплате "0" тогда получается. Или показать налоговую нагрузку 1% и спрятать расходы на 39 счет....баланс и декларация совпадут тогда....как поступить...не хочется с налоговой иметь дела!!!
На семинаре сказали подавать пильги, если переносится убыток 2015 года, код пильги 11020301, кто, что думает
Який алгоритм визначення сум пільг з податку на прибуток у т.ч., якщо переноситься від’ємне значення з попереднього року у звітний, але звітний період збитковий без врахування збитків попереднього року?


Коротка:
У Звіті про суми податкових пільг відображається сума податку на прибуток підприємства, яку платник податку не сплатив у зв’язку із застосуванням податкових пільг.
Сума пільги, передбаченої п.п. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), розраховується таким чином:
сума від’ємного значення попереднього звітного року в межах суми прибутку звітного періоду х розмір базової ставки податку :100.
У випадку якщо об’єкт оподаткування з податку на прибуток у звітному періоді має від’ємне значення або дорівнює нулю, без врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування попереднього звітного року, то втрати до бюджету не виникають та сума пільги не визначається.
Повна:
Відповідно до п. 30.1 ст. 30 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова пільга - передбачене податковим та митним законодавством звільнення платника податків від обов’язку щодо нарахування та сплати податку та збору, сплата ним податку та збору в меншому розмірі за наявності підстав, визначених п. 30.2 ст.30 ПКУ.
Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233 (далі – Порядок № 1233).
Суб’єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає Звіт про суми податкових пільг (далі - Звіт) за формою згідно з додатком (п. 2 Порядку № 1233).
Таким чином, у Звіті відображається сума податку на прибуток, яка не сплачена до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг.
Згідно з п. 140.4 ст. 140 ПКУ фінансовий результат до оподаткування зменшується, зокрема на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років. Положення п. 140.4 ст. 140 ПКУ застосовуються з урахуванням п. 3 підрозд. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ (п.п. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 ПКУ).
У випадку якщо об’єкт оподаткування з податку на прибуток має позитивне значення, сума пільги передбаченої п.п. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 ПКУ, розраховується таким чином:
сума від’ємного значення попереднього звітного року в межах суми прибутку звітного періоду х розмір базової ставки податку :100.
У випадку якщо об’єкт оподаткування з податку на прибуток у звітному періоді має від’ємне значення або дорівнює нулю, без врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування попереднього звітного року, то втрати до бюджету не виникають та сума пільги не визначається.
В годовой декларации по прибыли - если за 2016 год прибыль, но за 2015 убыток, то выходит "пильги" (11020301) подавать таки нужно?
в них указывать сумму убытков за 2015 год в пределах суммы прибыли за 2016 * 18%
(Например: прибыль за 2016г. = 100грн., убытки за 2015=300грн., в пильгах показываем 100*18%=18грн., т.е. к оплате за 2016 год = 0грн.)
Я правильно понимаю?
Спасибо!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000492