Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація про майновий стан і доходи

Відправлено користувачем natali_19933 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всім привіт,допоможіть розібратися з ситуацією: Я ФОП на загальній системі з квітня 2015р. в липні до мене подзвонили з Податкової і сказали що мені потрібно здати Податкову декларацію про майновий стан і доходи за другий квартал 2015 я здала і сплатила щось 500 грн по моєму ,зарез потрібно здавати річну декларацію я неможу зрозуміти це знову розраховувати дохід включаючи і те що я здавала за другий квартал і що я знову маю платити + тих 500 грн....Як взагалі її здавати.ДОПОМОЖІТЬ
Річна декларація з нарастаючим підсумком (доходи за рік- витрати за рік)*15%(18%-у 2016) -500(ваш аванс)=Х
Х- сума податку до сплати.


Подскажите как заполнить стр. 4 додатка ф4 ( сума аванс. платежей) . Раньше заполняла по факту оплаты , а теперь надо переносить сюда стр. 08 дод.5 за прошлый год х 4 квартала?
Допоможіть! Не можу зрозуміти: ФОП 2 група, зареєструвались 05.05.2015. З 01.06.2015 є платниками єдиного податку. То мені потрібно було подати Деку про майновій стан і доходи за 2 квартал 2015 і зараз річну. В травні не було доходів, то мені нульову дкларацію подавати за квартал і за рік? Чи все ж таки якісь рядки повинні буди заповнені???
Підскажіть будьласка, в додатку Ф4 в рядку 6, заповнюєм розмір квартальних авансових. Програма автоматом вираховує і ставить, в податковій сказали прибрати. Коли вручну прибираю не проходить перевірку...як бути?
Quote
Иногда могу
Підскажіть будьласка, в додатку Ф4 в рядку 6, заповнюєм розмір квартальних авансових. Програма автоматом вираховує і ставить, в податковій сказали прибрати. Коли вручну прибираю не проходить перевірку...як бути?
попробуйте поставить 0
Доброго ранку, я теж ставила 0"- не проходить.Як здати ?
Quote
ro-lviv
Доброго ранку, я теж ставила 0"- не проходить.Як здати ?
думаю, дело не в этом... проверьте, например, КВЭД (чтоб был с точкой, а не запятой)
Набирала во ФриЗвите - удобно, очень быстро и никаких проблем! Рекомендую!
хто робить в "Медок" потрібно зняти автоматичний розрахунок.Після цього і в формі 4 можна авансові платежі забрати і в самій декларації суму доходу поставити - чистий дохід з форми 4 гр.8.
Quote
tanya12012
Подскажите как заполнить стр. 4 додатка ф4 ( сума аванс. платежей) . Раньше заполняла по факту оплаты , а теперь надо переносить сюда стр. 08 дод.5 за прошлый год х 4 квартала?

я бы рекомендовала позвонить инспектору и пусть она (или он) скажет вам какая сума авансовых взносов у вас начислена в их базе...так как за 4 квартал они начислений не делали...сама звонила и уточняла и ставила ту суму которую они говорили...в одной налоговой было начислено за 3 квартала, а в другой за 4...
а так по порядку заполнения: не уплачено ставится ав взносов, а НАЧИСЛЕНО...
Quote
mila13
Допоможіть! Не можу зрозуміти: ФОП 2 група, зареєструвались 05.05.2015. З 01.06.2015 є платниками єдиного податку. То мені потрібно було подати Деку про майновій стан і доходи за 2 квартал 2015 і зараз річну. В травні не було доходів, то мені нульову дкларацію подавати за квартал і за рік? Чи все ж таки якісь рядки повинні буди заповнені???


у меня такая же ситуация...
да, Вам нужно было подать декларация о имущественном состоянии за 2 кв 2015 г. - пустую...(я тоже её не подавала, квартальную, так как в налоговой сказали, что не нужно, а теперь инспектор говорит,что нужно было...)
За год Вам нужно подать:
1. Декларацию по единому налогу годовую
2. Деклараци о имущественном состоянии и доходах ГОДОВУЮ
3. Отчет ЕСВ (табл 1 + таб 2)...таб 1 у Вас будет пустая...я только ставила 34,7% чтобы обозначить месяц в котором были на общей система
4. Деклараци о имущественном состоянии и доходах КВАРТАЛЬНУЮ (за 2 кв)по желанию ...мне инспектор сказала,что если сейчас подам квартальную, то будет штраф, а так может никто и не заметит...а вот годовую обязательно нужно подать...
Quote
Kylinichenko
Quote
mila13
Допоможіть! Не можу зрозуміти: ФОП 2 група, зареєструвались 05.05.2015. З 01.06.2015 є платниками єдиного податку. То мені потрібно було подати Деку про майновій стан і доходи за 2 квартал 2015 і зараз річну. В травні не було доходів, то мені нульову дкларацію подавати за квартал і за рік? Чи все ж таки якісь рядки повинні буди заповнені???


у меня такая же ситуация...
да, Вам нужно было подать декларация о имущественном состоянии за 2 кв 2015 г. - пустую...(я тоже её не подавала, квартальную, так как в налоговой сказали, что не нужно, а теперь инспектор говорит,что нужно было...)
За год Вам нужно подать:
1. Декларацию по единому налогу годовую
2. Деклараци о имущественном состоянии и доходах ГОДОВУЮ
3. Отчет ЕСВ (табл 1 + таб 2)...таб 1 у Вас будет пустая...я только ставила 34,7% чтобы обозначить месяц в котором были на общей система
4. Деклараци о имущественном состоянии и доходах КВАРТАЛЬНУЮ (за 2 кв)по желанию ...мне инспектор сказала,что если сейчас подам квартальную, то будет штраф, а так может никто и не заметит...а вот годовую обязательно нужно подать...
Спасибо Вам огромное за отклик!!!
Отчет ЭСВ уже сдала (с двумя таблицами) и Декларацию по единому сдала. Вот сдам Декл. о имущественном состоянии за год (за квартал не буду) и буду счастлива!!!
Спасибо Вам, еще раз!
Чи потрібно в декларації вказувати щей зарплату за основним місцем роботи
Якшо була - то потрібно.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037399999999999