Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки 2016

Відправлено користувачем Karina11 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка зі ставками податку на 2016 рік для нерухомості м. Київ Печерський район.
Quote
Karina11
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка зі ставками податку на 2016 рік для нерухомості м. Київ Печерський район.
Присоединюсь к просьбе,Дарницкий район Киева,если ставки по районам или,где можно посмотреть сами ставки.Заранее благодарю


Доброго дня! Допоможіть, будь ласка зі ставками податку на 2017 рік для нерухомості м. Київ Шевченківський район.
Люди что никто не платит податок на недвижимость? отзовитесь плиз.
Сдача отчета до 20 февраля, может никто еще не сдавал, да и не факт, что решение горсовета по ставкам уже есть, они его до 1 февраля принять должны. Наши, например, в позапрошлом году приняли решение 26 февраля, пришлось уточненки подавать.
А на сегоднешний день читала что снизили ставки с 3% на 1,5% и применяем кофициент 0,5 к старым ставкам? тоесть для Киева было у нас 1% значит сейчас 0,5?
Quote
Blick
Сдача отчета до 20 февраля, может никто еще не сдавал, да и не факт, что решение горсовета по ставкам уже есть, они его до 1 февраля принять должны. Наши, например, в позапрошлом году приняли решение 26 февраля, пришлось уточненки подавать.
Я вчера звонила в свою податковую по вопросу нерухомого майна.
Мне ответили, что ждут Постанову Львовского горсовета со дня на день и нам тоже нужно дождаться. Ещё добавили типа Прикінцеві положення ПКУ ми теж вичитали, але невідомо, що вичитала Львівська міськрада...grinning smiley
Недвижимость по г. Киеву:
нашла в инете решение Киевсовета от 23.06.2011 № 242/5629 с изменениями от 22.12.2016. Там ставка для "инши" 1%=1% и написано, что в период с 1.01.17 по 31.12.17 применяется коэф. 0,75 Я вроде бы правильно все поняла.
Quote
nikon
Quote
Blick
Сдача отчета до 20 февраля, может никто еще не сдавал, да и не факт, что решение горсовета по ставкам уже есть, они его до 1 февраля принять должны. Наши, например, в позапрошлом году приняли решение 26 февраля, пришлось уточненки подавать.
Я вчера звонила в свою податковую по вопросу нерухомого майна.
Мне ответили, что ждут Постанову Львовского горсовета со дня на день и нам тоже нужно дождаться. Ещё добавили типа Прикінцеві положення ПКУ ми теж вичитали, але невідомо, що вичитала Львівська міськрада...grinning smiley

в липні 2016р Львів міська рада прийнято Ухвалу про зміну коеф-в для 1-3 зон міста (нежитлова нерухомість), ставки діють з 01.01.2017р. УХВАЛА № 782 від 14.07.2016.
Добрго часу доби. Прошу підказати: державне виробниче підприємство має гаражі, будівлю котельні, будівлю компресорної станції (окрім інших виробничих будівель та складських приміщень, які перелічені у свідоцтві на право власності на нерухоме майно). Котельня виробляє пару для основного виробництва, компресорна станція повітря, автотранспорт обслуговує виробництво, перевозячи сировину та матеріали, вивозячи продукцію та відходи і без них виробничий процес неможливий. При складанні декларації включив до оподаткування адміністративно - побутовий корпус та будівлю прохідної.
Чи потрібно здавати уточнюючу декларацію за 2016 рік, включивши гаражі, котельню, компресорну, адже в п 266.2.2 ст 266 ПКУ явно зазначено, що не є обєктомоподаткування будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств, а в державному класифікаторі 018-2000 відповіді також не знайшов. Дякую.
Подскажите пожалуйста, недвижимость в Полтаве. Ставки остаются прошлогодними, т.е. в этом году сессии местного совета не было. Ставка 0,5%. Но при этом налоговая не использует коэффициент 0,5. Те 16 грн и все. Может я путаюсь, ведь по Закону 1791 мы применяем коэффициент 0,5?
А вот если уже в этом году прошли местные сессии и приняли ставку в этом году на 2017 , тогда не применяем этот коэффициент. Так ведь?

Это ж какой рост налога. С таким столкнулась только в Полтаве. У меня не в одном регионе недвижимость.
Я права?
Спасибо, почитала. Получается, что права. В налоговой угрожают штрафами .
По м. Львів - сесія прийняла ухвалу - у якій від 1,25 до 0,75 ( залежно від зони) . Ухвалу ще не опублікували на сайті . По телефону стверджують, що понижуючий коефіцієнт - тільки за січень і лютий . Тобто ставки зросли фактично у 2,5 рази
Добрый день! что то я совсем запуталась: у нас для г.Сумы написано ставка налога для других объектов нежилой недвижимости 0,0625 - ставка налога ( в % к размеру минимальной заработной платы) и умножается на коэффициент зональности 0,95. Т.е. у меня получается допустим площадь 290 кв.м.* (0,0625%*3200*0,95) и получается 290*1,90 = 551 грн.? в год. Как то маловато или я что то не так делаю?confused smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034500000000004