Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіт 2-РС для роздрібних продавців алкогольних напоїв

Відправлено користувачем vikitoria 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Колеги, будьте уважні, коди із сторінки [sfs.gov.ua] не співпадають із кодами Медка.
І я схильна думати, що у Медку правильно, бо у них співпадає з кодами, що мені вказують у накладних постачальники.

А то я мало із коньяком не помилилися(((( У Медку і постачальника він іде під кодом 67, а в тій роздруківці, що я витягла із сайту, під 67 кодом значиться бренді(((
Проблема с округлением. ОПЗ округляет до 4знаков после запятой, а медок до 5. В налоговой сказали , что никаких округлений быть не должно, созванивайтесь с разработчиками и решайте эту проблему с ними.


Quote
sveta2
Проблема с округлением. ОПЗ округляет до 4знаков после запятой, а медок до 5. В налоговой сказали , что никаких округлений быть не должно, созванивайтесь с разработчиками и решайте эту проблему с ними.
Обновите ОПЗ до 1.33.5.0 - и получите 6 знаков после запятой.
Quote
nikon
Quote
sveta2
Проблема с округлением. ОПЗ округляет до 4знаков после запятой, а медок до 5. В налоговой сказали , что никаких округлений быть не должно, созванивайтесь с разработчиками и решайте эту проблему с ними.
Обновите ОПЗ до 1.33.5.0 - и получите 6 знаков после запятой.

Что такое, не могу найти обновление 1.33.5.0 ???? Пожалуйста скиньте ссылочку на обновление.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029800000000002