Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

витрати загальна система оподаткування

Відправлено користувачем svetunja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Quote
Blick
На едином налоге расходов нет, поэтому и уменьшения расходов тоже нет. А все, что поступает на расчетный счет облагается ЕН. Конечно есть исключения, но компенсация затрат туда не входит, это доход.
Субсидия, насколько знаю, от дохода ФОПа на ЕН не зависит, т.к. их чистый доход вычислить невозможно. Для расчета субсидии доход приравнивается к 1 минзарплате для 1 группы, 2 минзарплаты для 2 группы и 3 минзарплаты для 3 группы. Возможно не минзарплата, а прожиточный минимум, точно не уверена. Так что ей главное 5 млн. в год не превысить, чтоб с ЕН не слететь.

Ооо, спасибо Вам, это уже свет в конце тоннеля) значит можно будет оренду больше показывать.'
Я в субсидиях вообще ноль.
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
А що ж тоді означає "Експлуатація майна" у витратах?
Моё мнение - это когда ФОП платит коммуналку напрямую соответствующим организациям. По счетам, которые выписаны на его имя.
Ваш Арендодатель НЕ ИМЕЕТ ПРАВА выписывать Вам счёт на эл. энергию, т.к. она не имеет лицензии на торговлю эл. энергией. Она может выписать или відшкодування, или Додаткову орендну плату.
Спала я чи шо, як читала Вашу відповідь...
То якщо рахунок на світло буде виписано ФОПові напряму з РЕСу, а не через орендодавця, то так можна включити його у витрати? Чи я знов туплю...
Тоді можна winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


а такі витрати як комісія за обслуговування рахунку і поповнення електронного рахунку ПДВ (з поточного рахунку ) можна включати чи ні ?ФОП заг сист
можна



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
поповнення електронного рахунку ПДВ нельзя, это ж фактически оплата ПДВ.
даже не так. это переброска с одного своего счета на другой.
Друзі, допоможіть ще мені, будь-ласка, правильно записати витрати в Книгу обліку загальносистемника. Як там відобразити аванс і зп, геть не розумію.
Припустим, 16 числа аванс 1000 грн, ЄСВ на ЗП 704грн, ПДФО 576грн. і ВЗ 48грн.
Їх потрібно збити в одну суму чи писати в стовпчик?
Взагалі ПДФО і ВЗ ми показуєм у витрати чи рахуєм їх якось у ЗП?
Ніяк не можу останню річну деку добити з цими витратами.
В расходы попадает начисленная зарплата, поэтому я суммирую зарплату на руки + НДФЛ + ВС и пишу в книгу одной суммой, получается начисленная зарплата. ЕСВ отдельной суммой. А Вы платите в аванс всю сумму налогов за месяц? Думаю, тоже можно сплюсовать, по-любому НДФЛ и ВС это удержания. Будет одной строкой 1624, второй ЕСВ 704. При выплате зарплаты останется вписать в книгу 3200-576-48-1000=1576 и все сойдется.
Шановні колеги,підкажіть,будь ласка.ФОП(роздрібна торгівля кондитеркою ....) зареєструвався в листопаді,став спрощенцем 2-ї гр. в грудні.Здаємо 2 Деки?Одну загальну,іншу для спрощенця? В листопаді був дохід 5200, витрати(товар для реалізації ,обладнання,комуналка,все оплачено по банку,отримано прихідні доки)43000.00 ,сплатив авансовий платіж.Відповідно в мінусі.В Заг.Деці,як відображати?Дякую.
Quote
Blick
В расходы попадает начисленная зарплата, поэтому я суммирую зарплату на руки + НДФЛ + ВС и пишу в книгу одной суммой, получается начисленная зарплата. ЕСВ отдельной суммой. А Вы платите в аванс всю сумму налогов за месяц? Думаю, тоже можно сплюсовать, по-любому НДФЛ и ВС это удержания. Будет одной строкой 1624, второй ЕСВ 704. При выплате зарплаты останется вписать в книгу 3200-576-48-1000=1576 и все сойдется.
Спасибо большое)
Да, с авансом все налоги плачу и месяц свободы до след.аванса))
У меня с этой зарплатой вся загвоздка была. Может, ночью добью эту гадость.
Підкажіть, що зараз з ПДФО в загальносистемників? Потрібно сплачувати кожен місяць чи як?
Quote
Ira_Sirena
Підкажіть, що зараз з ПДФО в загальносистемників? Потрібно сплачувати кожен місяць чи як?
177.5.1. Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу та сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня). Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується.

Якщо результатом розрахунку авансового платежу за відповідний календарний квартал є від'ємне значення, то авансовий платіж за такий період не сплачується.
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Підкажіть, що зараз з ПДФО в загальносистемників? Потрібно сплачувати кожен місяць чи як?
177.5.1. Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу та сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня). Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується.

Якщо результатом розрахунку авансового платежу за відповідний календарний квартал є від'ємне значення, то авансовий платіж за такий період не сплачується.
Дякую Вам) то я ще встигаю)
Это Вы уже за 1 квартал хотите заплатить ?eye popping smiley
Quote
nikon
Это Вы уже за 1 квартал хотите заплатить ?eye popping smiley
Я думала, що кожен місяць треба платити і я провтикала січень. Але добре, що ще місяць в запасі є, бо зараз геть не до того ПДФО.
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Это Вы уже за 1 квартал хотите заплатить ?eye popping smiley
Я думала, що кожен місяць треба платити і я провтикала січень. Але добре, що ще місяць в запасі є, бо зараз геть не до того ПДФО.
Неееееее...
Расслабьтесь.smiling smiley
Нужно было до 17 лютого заплатить ПДФО по результатам 2016 года ( согласно Деки за 2016 год).
Шановні, хто що робить з акцизним податком? Так і пишете загальну суму виручки в Книгу обліку доходів і витрат? Як зараз рахувати аванс ПДФО? Щось я ніяких роз'яснень не зустрічала і не знаю як правильно робити...
Quote
Ira_Sirena
Шановні, хто що робить з акцизним податком? Так і пишете загальну суму виручки в Книгу обліку доходів і витрат? Як зараз рахувати аванс ПДФО? Щось я ніяких роз'яснень не зустрічала і не знаю як правильно робити...
Розраховуєте чистий дохід без акциза і з нього ПДФО за 1кв
Quote
Kisulya
Quote
Ira_Sirena
Шановні, хто що робить з акцизним податком? Так і пишете загальну суму виручки в Книгу обліку доходів і витрат? Як зараз рахувати аванс ПДФО? Щось я ніяких роз'яснень не зустрічала і не знаю як правильно робити...
Розраховуєте чистий дохід без акциза і з нього ПДФО за 1кв
А записи як правильно робити? Яку цифру писати в Чистий дохід, щоб математика зійшлась? Акциз ми ж платим за минулий місяць, у витрати не поставиш...
Quote
Ira_Sirena
Quote
Kisulya
Quote
Ira_Sirena
Шановні, хто що робить з акцизним податком? Так і пишете загальну суму виручки в Книгу обліку доходів і витрат? Як зараз рахувати аванс ПДФО? Щось я ніяких роз'яснень не зустрічала і не знаю як правильно робити...
Розраховуєте чистий дохід без акциза і з нього ПДФО за 1кв
А записи як правильно робити? Яку цифру писати в Чистий дохід, щоб математика зійшлась? Акциз ми ж платим за минулий місяць, у витрати не поставиш...
А в расходы и не надо, если он исключается из валового... я в книге пишу доход по кассе а ниже - его без акциза
И от валового без акциза отнимаю все расходы
Quote
Kisulya
И от валового без акциза отнимаю все расходы
Чорт... а шо ж мені тепер робити...
Ви могли б показати, якщо є така можливість, як це на практиці виглядає? Бо я не дуже уявляю як це писати. Якщо можете, то скиньте фотку одної сторінки Книги на почту Sivak.irina@mail.ru або вайбер чи вацап 093 347-16-44.
Quote
Ira_Sirena
Quote
Kisulya
И от валового без акциза отнимаю все расходы
Чорт... а шо ж мені тепер робити...
Ви могли б показати, якщо є така можливість, як це на практиці виглядає? Бо я не дуже уявляю як це писати. Якщо можете, то скиньте фотку одної сторінки Книги на почту Sivak.irina@mail.ru або вайбер чи вацап 093 347-16-44.
получили ?
Quote
Kisulya
... я в книге пишу доход по кассе а ниже - его без акциза.....И от валового без акциза отнимаю все расходы
Я тоже типа так делаю.
Ежедневную выручку пишу по зет-звиту, а когда подбиваю месяц, пишу:
виручка
виручка без акцизу
Не знаю, правильно ли, но НИГДЕ с начала года так и не вычитала, как надо правильно...eye rolling smiley
Доброго дня. Допоможіть. З 1.01.17 перейшла на загальну систему. Хочу сплатити авансовий ПДФО. Чистий дохід набагато менший мінімалки. Інспектор в податковій сказав, щоб розраховувати виходячи із мінімалки, бо будуть розбіжності із звітом з ЄСВ. Це так? Я такого нігде не знаходжу
Quote
hisel
Доброго дня. Допоможіть. З 1.01.17 перейшла на загальну систему. Хочу сплатити авансовий ПДФО. Чистий дохід набагато менший мінімалки. Інспектор в податковій сказав, щоб розраховувати виходячи із мінімалки, бо будуть розбіжності із звітом з ЄСВ. Це так? Я такого нігде не знаходжу
нет, не так. В отчете ЕСВ есть сумма дохода и есть база начисления...
А авансовий ПДФО я плачу від реального чистого доходу? Якщо я за три місяці маю чистого доходу 5200 грн., то маю заплатити 936 грн. Вірно? А ЄСВ за 2017 рік буду платити 22% від мінімалки?
Quote
hisel
А авансовий ПДФО я плачу від реального чистого доходу? Якщо я за три місяці маю чистого доходу 5200 грн., то маю заплатити 936 грн. Вірно? А ЄСВ за 2017 рік буду платити 22% від мінімалки?
Так. А єсв 22 від чистого доходу, якщо він більший 3200, або мінімум 704, якщо місяць не збитковий.
Так як ЄСВ можна включати до витрат, то платіть кожен місяць по 704.
Я вам дуже вдячна за допомогу
А можна і мені приклад заповнення? hisele@mail.ru. Буду вдячна
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00083900000000003