Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

витрати загальна система оподаткування

Відправлено користувачем svetunja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Quote
Kisulya
Quote
Ira_Sirena
Quote
Kisulya
И от валового без акциза отнимаю все расходы
Чорт... а шо ж мені тепер робити...
Ви могли б показати, якщо є така можливість, як це на практиці виглядає? Бо я не дуже уявляю як це писати. Якщо можете, то скиньте фотку одної сторінки Книги на почту Sivak.irina@mail.ru або вайбер чи вацап 093 347-16-44.
получили ?
А можна і мені приклад заповнення книги? hisele@mail.ru. Буду вдячна
За**али вже. Краще б зміст 6 графи переглянули.


Quote
Ira_Sirena
За**али вже. Краще б зміст 6 графи переглянули.


Ну "людям" же ж нужно свои зарплаты отрабатывать...Жизненно важные и крайне необходимые"покращення".Мля...дебилы и дармоеды...Лучше бы графу добавили ,что то типа "выручка с акц."или "выручка без акц."что бы мы в этой теме себе мозг не выкручивали,и не додумывали:А как нам заполнить графу 2?с с акц.записывать или без акциза ?
Quote
olga680521
Quote
Ira_Sirena
За**али вже. Краще б зміст 6 графи переглянули.


Ну "людям" же ж нужно свои зарплаты отрабатывать...Жизненно важные и крайне необходимые"покращення".Мля...дебилы и дармоеды...Лучше бы графу добавили ,что то типа "выручка с акц."или "выручка без акц."что бы мы в этой теме себе мозг не выкручивали,и не додумывали:А как нам заполнить графу 2?с с акц.записывать или без акциза ?
Ну от дівчата в кінці місяця пишуть підсумок і нижче графа "всього без акцизу", і в ній розраховують ЧД.
Quote
olga680521
уже читали новость?[chp.com.ua]
Вот дебилы.....блин......angry smiley
Стадо дармоедов.
Нагадайте, будь-ласка, - плата за ліцензію відноситься до витрат?
А, наче ж можна з цього року.
Quote
Ira_Sirena
А, наче ж можна з цього року.
так
доброго дня всем! подскажите,кто-нибудь судился за акциз в доходе ФОПа? у меня комплексная,за 2015-2016 донарахування акцизу в доход(я не ставила ),недоплата податків з акцизу 320тыс+штрафные..,есть решения в пользу налогоплательщика?спасибо
У моей подруги ФОП судился, суд выиграл, но не просто так. Вы же понимаете, как в нашей стране суды работают...
підскажіть, будь-ласка, така ситуація: оподаткований дохід для нарахування ПДФО за квітень 58000грн, травень 24500грн, червень мінус 2100грн. Всього за квартал рахую 58000+24500-2100=80400грн чи червень приймаю за 0?
Quote
Blick
58000+24500-2100=80400грн
Вибачте, не розбираюсь в цьому, роблю, як подруга-бухгалтер каже) точно червень віднімати? Я думала,,що мінус просто не береться до розрахунку, бо виходить, що ми, наче, занижаєм ПДФО...
Точно отнимать. Фискалам это не нравится, они очень не любят минусов и считают, что их быть не должно. Но по факту так очень часто бывает. У меня за 1 квартал итого минус вышел, авансовые по НДФЛ не платили.
Звонила инспектору тоже сказал отнимать, но при поаче годовой им позвонить подскажут как заполнить. Я так понимаю, чтобы сошолся с Есв
А что там заполнять в годовом? Там только итоговая сумма. По ЕСВ годовая сумма делится на 12 и заполняется помесячно, тогда сойдется.

А вот минус 1 квартала на авансовый платеж НДФЛ за 2 квартал не влияет, т.к. он считается именно за квартал, а не нарастающей.
Цікавить теж питання за 2015рік не ставила в доходи АЗ. Хто судився може маєте позитивне рішення судів .Йде документалка включають в доходи АЗ+(ПОДАТКИ +ШТРАФ).Дуже прошу може в когось є силки на результативні рішення судів.Сума для мене з штрафами космічна.
Добрий день!Підкажіть будь ласка (ФОП загальна система) акт за використання ел.енергією 31.10.17 а оплата 23.11.17,якою датою ставити витрати в книзі обліку дох.і витрат???
Добрый день! Подскажите могу ли я отнести к затратам оплату ЗП и ЕСВ работника если в день выплаты не было дохода от деятельности?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000467