Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

витрати загальна система оподаткування

Відправлено користувачем svetunja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
чи можу віднести авансові платежі 2016р. по єсв за себе в витрати????????????
Стаття 177. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування
177.4. До переліку витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів, належать:
177.4.3. суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірах і порядку, встановлених законом;
услуги оплачены 15.04.16. акт выполнен работ 31.05.16. Какой датой можно отнести на расходы??????? Помогите, пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Quote
svetunja
чи можу віднести авансові платежі 2016р. по єсв за себе в витрати????????????

Авансові платежі по ЄСВ відносити датою оплати не можна. Все про бух. облік №51 01.06.16 стор.17
Quote
Tanya159
Quote
svetunja
чи можу віднести авансові платежі 2016р. по єсв за себе в витрати????????????

Авансові платежі по ЄСВ відносити датою оплати не можна. Все про бух. облік №51 01.06.16 стор.17
А як їх відносити? Вони ж включаються до витрат.
Тільки що на гарячій лінії мені сказали, що ЄСВ включається до витрат датою сплати, при умові наявності підтверджуючих документів.
я не получаю эту газету. можете процитировать как там написано, какая причина??????????????Пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!
Quote
svetunja
я не получаю эту газету. можете процитировать как там написано, какая причина??????????????Пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!

"Суми єдиного внеску, сплачені протягом року за себе авансом, підприємці не включають до складу витрат, які беруть участь у визначенні чистого оподатковуваного доходу"
...
Короче кажучи, ніхто нас не заставляє сплачувати авансом, а в законодавстві прописано, що єдиний внесок сплячується підприємцем за підсумком року. Тобто ці витрати потраплять до видатків тільки в складі єдиного внеску, нарахованого в табл.1 Звіту з єдиного внеску за дод.5.
Тобто, якщо відображати їх за фактом сплати, то в кінці року отримаємо занижений дохід, що є не дуже добре!
Якось так...
Quote
Tanya159
Quote
svetunja
я не получаю эту газету. можете процитировать как там написано, какая причина??????????????Пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!

"Суми єдиного внеску, сплачені протягом року за себе авансом, підприємці не включають до складу витрат, які беруть участь у визначенні чистого оподатковуваного доходу"
...
Короче кажучи, ніхто нас не заставляє сплачувати авансом, а в законодавстві прописано, що єдиний внесок сплячується підприємцем за підсумком року. Тобто ці витрати потраплять до видатків тільки в складі єдиного внеску, нарахованого в табл.1 Звіту з єдиного внеску за дод.5.
Тобто, якщо відображати їх за фактом сплати, то в кінці року отримаємо занижений дохід, що є не дуже добре!
Якось так...

Я нічого не розумію... Податківці кажуть, що єсв за себе і за найманих включається...
Не можна включати тільки доплату єсв за минулий рік після остаточного розрахунку.
Що за стаття... Що тепер робити...
ЕСВ включается в расход при начислении ЗП и др, а аванс по ЕСВ будет включатся в расходны при дальнейших начислениях. Короче до тех пор пока будет Дт 651
если ФОП оплачивает за товар ООО через банк и банку ФОП платит комиссионные. То может ли ФОП отнести эту сумму на расходы??????????????????????????
Quote
Karano
ЕСВ включается в расход при начислении ЗП и др, а аванс по ЕСВ будет включатся в расходны при дальнейших начислениях. Короче до тех пор пока будет Дт 651
Я ФОП і в дебетах-кредитах повний ноль))
Якщо я кожного місяця сплачую єсв, то коли я можу його відобразити?
Гаряча лінія так само наполягає, що датою сплати.
если ФОП оплачивает за товар ООО через банк и банку ФОП платит комиссионные. То может ли ФОП отнести эти комиссионные на расходы??????????????????????????
Quote
svetunja
если ФОП оплачивает за товар ООО через банк и банку ФОП платит комиссионные. То может ли ФОП отнести эти комиссионные на расходы??????????????????????????
Вот зря Вы не хотите ПКУ почитать.....smiling smiley

Стаття 177. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування
177.4. До переліку витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів, належать:
177.4.4. інші витрати, до складу яких включаються витрати, що пов'язані з веденням господарської діяльності, які не зазначені в підпунктах 177.4.1 - 177.4.3 цього пункту, до яких відносяться витрати на відрядження найманих працівників, на послуги зв'язку, реклами, плати за розрахунково-касове обслуговування, на оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, на транспортування готової продукції (товарів), транспортно-експедиційні та інші послуги, пов'язані з транспортуванням продукції (товарів), вартість придбаних послуг, прямо пов'язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.
магазин на два фопа (один продукты, второй алкоголь) муж и жена. Можно ли оформить на два фопа одного продавца???????
Можно. У одного ФОПа будет основное место, у другого совместительство.
Точнее: у ФОПа-алкоголика основная работа за минимальную зарплату, а на продуктах работа по совместительству 1 час в день за 10 грн в час.
Если минимальную зарплаты поделить между ФОПАми,то каждый доплатит по ЕСВ до взноса с минимальной зарплаты.
Quote
ivan1
Точнее: у ФОПа-алкоголика основная работа за минимальную зарплату, а на продуктах работа по совместительству 1 час в день за 10 грн в час.
Если минимальную зарплаты поделить между ФОПАми,то каждый доплатит по ЕСВ до взноса с минимальной зарплаты.

Ну якшо мінімалку поділить між ФОПами, то не вийде ЄСВ поділить.
Той ФОП, в якого працівник буде на основній - нараховуючи суму,
меншу від мінімалки, мусить донарахувать ЄСВ до мінімально все-одно.
От той в кого по-сумісництву - той не повинен донараховувати... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
ivan1
Точнее: у ФОПа-алкоголика основная работа за минимальную зарплату, а на продуктах работа по совместительству 1 час в день за 10 грн в час.
Если минимальную зарплаты поделить между ФОПАми,то каждый доплатит по ЕСВ до взноса с минимальной зарплаты.

Ну якшо мінімалку поділить між ФОПами, то не вийде ЄСВ поділить.
Той ФОП, в якого працівник буде на основній - нараховуючи суму,
меншу від мінімалки, мусить донарахувать ЄСВ до мінімально все-одно.
От той в кого по-сумісництву - той не повинен донараховувати... drinking smiley

Не потрібно донараховувати по сумісництву? От хороший сайт) я не знала)
Оформляла договори ЦПХ. В них треба донараховувати, так?
Та ні... і там і там платицця з нарахованої суми...
То тільки для основних донараховуєцця, якшо
менше мінімалки... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Та ні... і там і там платицця з нарахованої суми...
То тільки для основних донараховуєцця, якшо
менше мінімалки... drinking smiley
Дякую) буду знати)
А можна працівника на продукти оформити, а на алкоголь - сумісництво?
Чому ні, тільки ж шоб у сумісника була якась основна...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Чому ні, тільки ж шоб у сумісника була якась основна...drinking smiley
Ну да - на продуктах в нього основна, а алкоголь - по сумісництву. Стільки мороки пропадає. Ще раз - дякую)
Quote
Шустрик
Quote
ivan1


Ну якшо мінімалку поділить між ФОПами, то не вийде ЄСВ поділить.
Той ФОП, в якого працівник буде на основній - нараховуючи суму,
меншу від мінімалки, мусить донарахувать ЄСВ до мінімально все-одно.
От той в кого по-сумісництву - той не повинен донараховувати... drinking smiley

Согласен.Это я сглупил после темы "Отчеты 1РА" : взбесили п...ры, которые зарплату получают за электронную отчетность,а за работу провайдеров и серверов отвечать не хотят.
"Паровозом " делают опять налогоплательщика, те, кто уплатил налоги в бюджет им зарплату[/u]!hot smiley То посылают отчеты не вовремя,то из-за нас у них кабеля оптоволоконные рвуться, то их серверы не работают....Между налогоплательщиком и дФС всунули провайдера,который по НКУ ни за что не отвечает! А виноватым делают налогоплательщика.
оплатила подписку на газету частный предприниматель за июнь-сентябрь 2016г (есть квитанция на оплату).Могу ли отнести на расходы и какой датой???????????????
Quote
svetunja
оплатила подписку на газету частный предприниматель за июнь-сентябрь 2016г (есть квитанция на оплату).Могу ли отнести на расходы и какой датой???????????????
а как это связано с получением дохода?
Quote
Kisulya
Quote
svetunja
оплатила подписку на газету частный предприниматель за июнь-сентябрь 2016г (есть квитанция на оплату).Могу ли отнести на расходы и какой датой???????????????
а как это связано с получением дохода?[/quote

Узнаваніє "покращень" од здохликів tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Читаем ПКУ !!! Ну, нет там таких затрат, как "подписка на газету " !!! И никогда не было...eye rolling smiley


Стаття 177. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування

177.4. До переліку витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів, належать:

177.4.1. витрати, до складу яких включається вартість сировини, матеріалів, товарів, що утворюють основу для виготовлення (продажу) продукції або товарів (надання робіт, послуг), купівельних напівфабрикатів та комплектуючих виробів, палива й енергії, будівельних матеріалів, запасних частин, тари й тарних матеріалів, допоміжних та інших матеріалів, які можуть бути безпосередньо віднесені до конкретного об'єкта витрат;

177.4.2. витрати на оплату праці фізичних осіб, що перебувають у трудових відносинах з таким платником податку (далі - працівники), які включають витрати на оплату основної і додаткової заробітної плати та інших видів заохочень і виплат виходячи з тарифних ставок, у вигляді премій, заохочень, відшкодувань вартості товарів (робіт, послуг), витрати на оплату за виконання робіт, послуг згідно з договорами цивільно-правового характеру, будь-яка інша оплата у грошовій або натуральній формі, встановлена за домовленістю сторін (крім сум матеріальної допомоги, які звільняються від оподаткування згідно з нормами цього розділу);

обов'язкові виплати, а також компенсація вартості послуг, які надаються працівникам у випадках, передбачених законодавством, внески платника податку на обов'язкове страхування життя або здоров'я працівників у випадках, передбачених законодавством;

177.4.3. суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірах і порядку, встановлених законом;

177.4.4. інші витрати, до складу яких включаються витрати, що пов'язані з веденням господарської діяльності, які не зазначені в підпунктах 177.4.1 - 177.4.3 цього пункту, до яких відносяться витрати на відрядження найманих працівників, на послуги зв'язку, реклами, плати за розрахунково-касове обслуговування, на оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, на транспортування готової продукції (товарів), транспортно-експедиційні та інші послуги, пов'язані з транспортуванням продукції (товарів), вартість придбаних послуг, прямо пов'язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040099999999998