Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Как это можно откоректировать

Відправлено користувачем Enn 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
За апрель месяц в додатке 5 допустила ошибку неправильно была разнесена сума по контрагентам (заносили вручную)и получается одним недодали ,другим передали в разделе обязательства ,налоговая уже подняла шум,по деке суммы не меняются,получается коректировать надо только в додатке 5 по строкам .Предусмотрена ли какой то бланк чтобы это сдать в исправленном виде
Якогось особливого бланку немає :-) Тема вже детально обговорювалась, читайте тут [club.dtkt.com.ua]
Иринке
Получается я должна сдать новый дод.5 и расшифровку с познач."уточн" ,но получается что по коректироке я ничего не заполняю,поскольку цифры в деке у меня не меняются а только в расшифровке,


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМIНIСТРАЦIЯ УКРАЇНИ
ЛИСТ
19.05.2008 N 10061/7/16-1417
Про надання роз'яснень
Державна податкова адмiнiстрацiя України надсилає роз'яснення на окремi питання, що виникали пiд час подання податкової звiтностi з податку на додану вартiсть з урахуванням вимог наказу ДПА України вiд 17.03.08 р. N 159 "Про внесення змiн до податкової звiтностi з податку на додану вартiсть", та зобов'язує довести зазначенi роз'яснення до вiдома пiдпорядкованих пiдроздiлiв, забезпечити їх врахування при проведеннi контрольно-перевiрочної роботи i винесеннi рiшень в процесi апеляцiйних узгоджень та органiзувати роз'яснювальну роботу з платниками податкiв.
Заступник Голови С.Чекашкiн
Додаток
Роз'яснення
окремих питань, що виникали пiд час подання
податкової звiтностi з податку на додану вартiсть
з урахуванням вимог наказу ДПА України
вiд 17.03.2008 р. N 159
1. Яким чином виправити помилку, допущену при заповненнi Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрiзi контрагентiв, яка не вплинула на правильнiсть визначення показникiв податкової декларацiї з податку на додану вартiсть та, вiдповiдно, пiдсумкових рядкiв Розшифровки?
Виправлення помилок проводиться шляхом подання Уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартiсть у зв'язку з виправленням самостiйно виявлених помилок за формою, затвердженою наказом ДПА України вiд 30.05.97 р. N 166, зi змiнами та доповненнями (далi - Уточнюючий розрахунок), до якого додається Розшифровка податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрiзi контрагентiв (додаток 2 до податкової декларацiї з ПДВ (скороченої), додаток 5 до податкової декларацiї з ПДВ) (далi - Розшифровка) з вiдмiткою "уточнюючий".
При цьому виправлення помилок у записах контрагентiв у Розшифровках проводиться способом коригування, а вартiснi показники Уточнюючого розрахунку прокреслюються.
Приклад 1. Для виправлення запису неправильно вказаного iндивiдуального податкового номера контрагента (покупця або постачальника) в уточнюючiй Розшифровцi:
1) повторюється помилковий запис iндивiдуального податкового номера, при цьому вартiснi показники вказуються зi знаком "-" (тобто сторнуються);
2) вказується правильний запис по операцiях з контрагентом за звiтний (податковий) перiод, за який виправляються помилки повнiстю (включаючи вартiснi показники);
3) вказується нульова сума у пiдсумковому рядку "Усього за мiсяць (квартал)".
Приклад 2. Для виправлення записiв з допущеними помилками у вартiсних показниках (обсягах поставки, сумi ПДВ) в уточнюючiй Розшифровцi:
1) вiдображаються суми уточнення у розрiзi контрагентiв (зi знаком плюс вiдображаються не в повнiй мiрi задекларованi суми по операцiях з контрагентом, зi знаком мiнус - зайво задекларованi суми по операцiях з контрагентом);
2) вказується нульова сума у пiдсумковому рядку "Усього за мiсяць (квартал)".
Приклад 3. У разi необхiдностi зменшити обсяг поставки та суму ПДВ по рядку "Iншi" та доповнити у зв'язку з цим Розшифровку новим записом по визначеному платнику податку - покупцю в уточнюючiй Розшифровцi:
1) операцiї з платником податку - покупцем за звiтний перiод записуються повнiстю (включаючи вартiснi показники);
2) в рядку "Iншi" обсяг поставки та сума ПДВ зменшується, сума уточнення зазначається зi знаком "-" (сторнується);
3) вказується нульова сума у пiдсумковому рядку "Усього за мiсяць (квартал)".
Приклад 4. У разi необхiдностi скоригувати обсяг поставки та суму ПДВ по рядку "Iншi" та доповнити не в повнiй мiрi вiдображенi (зайво вказанi) суми по операцiях по визначеному платнику податку - покупцю в уточнюючiй Розшифровцi:
1) зазначається сума уточнення збiльшення або зменшення обсягу поставки та суми ПДВ по операцiях з платником податку - покупцем зi знаком "+" або "-";
2) в рядку "Iншi" обсяг поставки та сума ПДВ уточнюється (збiльшується або зменшується) зi знаком "+" або "-";
3) вказується нульова сума у пiдсумковому рядку "Усього за мiсяць (квартал)".
2. Як заповнити уточнюючу Розшифровку податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрiзi контрагентiв, що потребує уточнень показникiв, зазначених у декларацiї з ПДВ?
Виправлення помилок, допущених у Розшифровках, якi потребують уточнень показникiв у складi декларацiї за будь-який наступний перiод проводиться шляхом подання Уточнюючого розрахунку, до якого додається уточнююча Розшифровка у розрiзi контрагентiв. При цьому вартiснi показники як Розшифровки, так i Уточнюючого розрахунку вiдображаються на суму уточнення (збiльшення або зменшення) з вiдповiдним знаком.
3. Чи потрiбно у разi подання нової звiтної декларацiї з ПДВ подавати нову, повнiстю заповнену Розшифровку? Чи можливо подати до нової звiтної декларацiї з податку на додану вартiсть Розшифровку, яка мiстить лише доповнення до роздiлу I або роздiлу II?
У разi виявлення помилок до закiнчення граничного термiну подання декларацiї за звiтний (податковий) перiод подається нова декларацiя з виправленими показниками та усiма обов'язковими додатками, включаючи i нову, повнiстю заповнену Розшифровку.
4. Чи необхiдно подавати Розшифровку у разi подання Уточнюючих розрахункiв, в яких проводиться коригування податкових зобов'язань та/або податкового кредиту за перiоди, що передують березню 2008 року (або I кварталу 2008 року)?
Починаючи з 30.03.08 р. податкову звiтнiсть з ПДВ необхiдно подавати з урахуванням вимог наказу ДПА України вiд 17.03.08 р. N 159 "Про внесення змiн до податкової звiтностi з податку на додану вартiсть". Отже, у разi виправлення помилок у рядках 1, 10.1, 10.2, 14 поданої ранiше декларацiї до Уточнюючого розрахунку повинна додаватися Розшифровка (пiдпункт 4.4.1 Порядку заповнення та подання податкової декларацiї з податку на додану вартiсть).
5. Який порядок заповнення Розшифровки платниками податку, що мають у своєму складi фiлiї, яким делеговано право виписки податкових накладних та право ведення реєстру отриманих та виданих податкових накладних?
Порядок заповнення та подання податкової декларацiї з податку на додану вартiсть не має вiдмiнностей щодо заповнення Розшифровок платниками податку, що мають у своєму складi фiлiї, структурнi пiдроздiли, яким делеговано право виписки податкових накладних та право ведення реєстру отриманих та виданих податкових накладних.
Для платникiв податку, що мають у своєму складi фiлiї, структурнi пiдроздiли, яким делеговано право виписки податкових накладних та право ведення реєстру отриманих та виданих податкових накладних, у Розшифровках вiдображаються узагальненi операцiї по контрагентах - платниках податку, незалежно вiд кiлькостi фiлiй, з якими такi операцiї проводились.
6. Який перiод (гр. 3 роздiлу II Розшифровки) вказувати платнику у разi включення до податкового кредиту суми ПДВ за заявою, скаргою на постачальника, який вiдмовляється надати податкову накладну?
Пiдставою для включення сум ПДВ до складу податкового кредиту у разi вiдмови з боку постачальника товарiв (послуг) надати податкову накладну або при порушеннi ним порядку її заповнення для отримувача таких товарiв (послуг) є заява зi скаргою на такого постачальника з доданими копiями товарних чекiв або iнших розрахункових документiв, що засвiдчують факт сплати податку внаслiдок придбання таких товарiв (послуг).
Зазначенi операцiї вiдображаються у Розшифровцi у загальному порядку, при цьому в гр. 3 роздiлу II вказується перiод, у якому податкова накладна мала бути виписана постачальником та до декларацiї за який подано заяву зi скаргою.
Крiм того, у такому випадку в декларацiї та в Розшифровцi в обов'язковому порядку робиться вiдмiтка про подання разом з декларацiєю заяви про вiдмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку її заповнення) та вiдповiдних документiв.
7. Чи подається додаток 2 до податкової декларацiї з ПДВ платниками, якi вiдповiдно до пп. 7.7.2 п. 7.7 ст. 7 Закону про ПДВ ( 168/97-ВР ) не мають права на отримання бюджетного вiдшкодування?
Подання Довiдки щодо сум залишку вiд'ємного значення попереднього податкового перiоду, якi пiсля бюджетного вiдшкодування включаються до складу податкового кредиту наступного податкового перiоду (додаток 2 до податкової декларацiї з податку на додану вартiсть), є обов'язковим у разi заповнення рядка 24 податкової декларацiї з податку на додану вартiсть, незалежно вiд того, чи декларується платником сума ПДВ до бюджетного вiдшкодування.
8. Якi наслiдки допущених помилок при заповненнi обов'язкових реквiзитiв Розшифровки, декларацiї з ПДВ, наприклад, замiсть iндивiдуального податкового номера платника вказано його код?
Податкова звiтнiсть з податку на додану вартiсть, включаючи Розшифровки, що мiстить:
- помилки в заповненнi обов'язкових реквiзитiв (в тому числi помилковий iндивiдуальний податковий номер платника);
- без обов'язкових додаткiв;
- без передбачених формою вiдмiток (у тому числi вiдмiтки про поданi додатки, вказано звiтний перiод та перiод за який виправляються помилки);
- iз незаповненим значенням показникiв (показники, що не заповнюються через вiдсутнiсть операцiй, мають бути прокресленi);
- не пiдписана посадовими особами;
- не скрiплена печаткою;
- має виправлення, пiдчистки;
- заповнена за допомогою засобiв, якi не забезпечують збереження цих записiв протягом установленого термiну зберiгання звiтностi;
- текст якої неможливо прочитати;
- за iншою формою, нiж така, що дiє на момент подання документа, - вiдповiдно до вимог Закону вiд 21 грудня 2000 року N 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платникiв податкiв перед бюджетами та державними цiльовими фондами", не визнається як податкова декларацiя.
У випадку подання платником звiтностi з вищеперелiченими недолiками, працiвники ОДПС попереджають платника податкiв про виявленi недолiки i про наслiдки прийняття органами ДПС такої податкової звiтностi та пропонують надати нову, оформлену належним чином.
Якщо платник наполягає на прийняттi звiтностi, то звiтнiсть приймається, реєструється на примiрнику, що залишається у платника, проставляється штамп "ОТРИМАНО, попереджено про можливiсть невизнання".
Платнику в триденний термiн вiд дня отримання надсилається повiдомлення про невизнання ОДПС декларацiї як податкової iз зазначенням пiдстав та пропозицiєю надати нову, оформлену належним чином.
В електроннiй базi дана податкова звiтнiсть тiльки реєструється (без внесення показникiв) та отримує статус "До вiдома".
[www.prostobiz.com.ua]

URL=http://ru.smiley4you.com/anime/22/][/URL]Всем удачи
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027299999999997