Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

не приходить квитанція 2 по ЕСВ

Відправлено користувачем lik_a 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Від учора немає квитанції №2 по звіту ЕСВ, комусь прийшла?
Отправляла 05.01 в 13:28, а 2 квитанцию получила 10.01

За період: Грудень,2016 р.
Документ доставлено до районного рівня 2658 ДПI У СОЛОМ'ЯНСЬКОМУ РАЙОНI ГУ ДФС У М.КИЄВI 05.01.2017 в 13:28:01

Підписи документа:-
Пакет прийнято.

Виявлені помилки:
00
Дата початку завантаження файлу: 09.01.2017 23:51:14
Файл:
Дата реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб: 09.01.2017 23:51:14


Вчера отправила 3 отчёта, поприходили только повидомлення и кв. № 1 (правда, быстро поприходили).
И тишина....angry smiley
Я відправила 5.01.17, прийшла квитанція 1. Телефонувала у Пенсійний, сказали, що якісь проблеми з програмою, зателефонуйте після свят. Квитанція 2 прийшла 10.01.17.
Вчера утром отправляла отчет, кв 2 получила после обеда.

Если вы отправляли сегодня, ждите. Сервер ДФС сегодня работает с сильными перебоями

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Сегодня кто нибудь получал квитанцию №2 по ЕСВ ?
Quote
lm2010
Сегодня кто нибудь получал квитанцию №2 по ЕСВ ?
Я получила. Отправляла 10-го в конце дня.
Quote
nikon
Quote
lm2010
Сегодня кто нибудь получал квитанцию №2 по ЕСВ ?
Я получила. Отправляла 10-го в конце дня.

И я отправляла 10 в обед, а квитанции только вчера утром пришли.
Отправила сегодня отчет , но квитанция 2 до сих не пришла, будет ли считаться подачей отчета сегодняшний день или все же когда придет кв.2?
Час подачі по першій квитанції ваш доказ про вчасне подання drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
foxyLLL
Отправила сегодня отчет , но квитанция 2 до сих не пришла, будет ли считаться подачей отчета сегодняшний день или все же когда придет кв.2?

Причем в электронном кабинете отчет светится и уже начислен есв и удержан , значит отчет принят?
Мне всегда на следующий день квитанция 2 приходит, но вчерашней датой. Как-то даже проверяла часов в 7 вечера, квитанций нет, а наутро приходит - принят в 15:00.
Доброго дня. Відправили звіт 20.02. Перша квитанція прийшла, звіт в особистому кабінеті відображався. Сьогодні прийшла друга квитанція "не прийнято". Як тепер подати звіт за січень? Відправити з відміткою "початкова"? І коли нарахують штраф за несвоєчасне подання?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035100000000002