Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПН ще за 2016

Відправлено користувачем natali_19933 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПН ще за 2016
Скажіть будь ласка в мене від 30.12.2016 не зареєстрована я ще можу реєструвати сьогодні наприклад без кодів
Re: ПН ще за 2016
Нужно, а не можно
Re: ПН ще за 2016
Отправила декабрьскую нн без кода. Жду ответ, пока молчат

Сервер фискалов сегодня практически не работает

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.


Re: ПН ще за 2016
Приняли без кода

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Re: ПН ще за 2016
а якщо ми надаємо транспортні послуги і в пн я завжди писала одиниця виміру послуга,який тепер буде код,ви не в курсі?
Re: ПН ще за 2016
А в декабрьських код и не нужен, только на импортный товар
Re: ПН ще за 2016
а я на майбутнє питаю))))))
Re: ПН ще за 2016
послуга и будет, а код берете как у вас квед статистики, по вашему виду деятельности
Re: ПН ще за 2016
я з цим всім вже заплуталася,тобто ПН які в мене вписані з 1- 15 січня я до якого повина зареєструвати ?
Re: ПН ще за 2016
до последнего числа месяца
Re: ПН ще за 2016
за грудень прийнято ПН!!!!Дякую
Re: ПН ще за 2016
Quote
natali_19933
а якщо ми надаємо транспортні послуги і в пн я завжди писала одиниця виміру послуга,який тепер буде код,ви не в курсі?

Ждем новую нн и разъяснений от фискальной службы. Пока на всех форумах фантазии бухов, и как показывает практика нашей фантазии не хватает smiling smiley

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Re: ПН ще за 2016
ну да це точно,Дякую вам )
Re: ПН ще за 2016
Мне зарегили уже январскую НН и в ней услуги без кода, как раньше.Как это понимать?
Re: ПН ще за 2016
Будуть робити РК
Re: ПН ще за 2016
Підскажіть, ПН постачальник мав зареєструвати до 23 грудня, а зареєстрував 24 грудня. Чи маю я право включити цю ПН в грудні?
Re: ПН ще за 2016
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047999999999992