Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Додаток 7 к деке НДС за год

Відправлено користувачем nikak123 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Какой ЧВ в шапке писать в Додатке 7 за декабрь 2016? тот который весь 2016 год считали , или новый уже за 2017 год, который рассчитали в таблице в Додатке 7.Нигде не могу найти, как правильно. До 2017 года , я никакой код не ставила в декабрьском Додатке 7... Только в январе 2017 указывала новый код.
Додаток 7 к деке НДС за 2016 год заполняют все плательщики ?


нет, не все, у кого есть распределение
[news.dtkt.ua]
Проснулись!!!!
А че не 20 числа.
Я что не поняла что мы делаем с этими процентами????
"Тобто, на суму ПДВ, яка протягом звітного року мала бути включена до ПК (при цьому враховується сума податку, як включена до податкового кредиту, так і та, яка підлягала включенню до податкового кредиту, але не була до нього включена), і яка відповідає частці обсягу неоподатковуваних операцій в загальному обсязі операцій з постачання товарів/послуг, платник податку повинен донарахувати податкові зобов’язання."

Мы же каждый месяц выписывали себе НН. А что теперь.
Кризис жанра...
А что не так. Вы весь год выписывали себе НО, по году делаете ререрасчет и регистрируете корректировки31.12.2016 в сторону увеличения или уменьшения .
Какой ЧВ в шапке писать в Додатке 7 за декабрь 2016? тот который весь 2016 год считали , или новый уже за 2017 год, который рассчитали в таблице в Додатке 7.Нигде не могу найти, как правильно. До 2017 года , я никакой код не ставила в декабрьском Додатке 7... Только в январе 2017 указывала новый код.


Тоже интересует этот вопрос, ни в одном из журналов не нашла отвтет.
Частка використання- значит ставим в декабре 2016 года коэф.2016 года, но из колонки 6( оподатковани операции). В январе 2017 пишем ЧВ новый коэф., но тоже из колонки 6.....Что скажите??
Quote
Lina_Lina Re: Додаток 7 к деке НДС за год 16 January, 2017 16:43 А что не так. Вы весь год выписывали себе НО, по году делаете ререрасчет и регистрируете корректировки31.12.2016 в сторону увеличения или уменьшения .

Что не так во первых 31,12 уже попадаем на штраф, во вторых это куча работы.
А хотя к корректировкам штрафов не будет, это я от злости.
Сиди и колупай теперь, раньше хоть посчитал и общей суммой поставил в Деку.
Запарили своми "покращаннямы"

Спасибо Лина, а то я бы и в страшном сне себе такого не придумала.
А в таблице 2 нужно перечислить все НН выписанные и корректировки???
Дівчатка поясніть мені тупій, тобто коли визначили новий коефіцієнт на 2017 рік, то потрібно кожну зведену накладну за 2016 р. тепер відкоректувати ?
Да!! В этом то и прикол. Сделать РК еще и порегить.
це *обнутись можна, пардон!
минулого року в 1с 8, була спеціальна обробка для таких перерахунків, але ось я її заповнюю за 2016 р. і вона не рахує нічого sad smiley
было обновление , версия 38 , составляет РК ко всем усл продажам
В цьому році також дещо рахує.
Повинен бути реліз Бухгалтерії 38.3, там дивіться Податковий облік - Перерахунок пропорційного ПДВ...
Документ формує Додатки 2 до зведених накладних за кожен місяць 2016 року
Дякую за підказку дівчата, буду нашого програміста напрягати.
Я не понял, объясните пожалуйста, когда мы сдаем Д7: в декабре или в январе. На сайте прочитал следующее:

Отже, Д7 подається:

— або разом із декларацією за січень, коли розраховують значення частки використання за минулий рік. Це значення використовуватиметься весь звітний рік при розподілі ПДВ (у ряд. 1 табл. 1 Д7 заповнюється розрахунок частки використання на базі тогорічних показників);

— або разом із декларацією за грудень (IV квартал), коли робиться річний перерахунок частки використання на базі інформації про фактично здійснені у звітному році операції.

Як бачимо, посеред року подання Д7 не передбачено (див. лист ДФСУ від 06.08.2013 р. №14061/7/99-99-19-04-02-17).

Так когда?
Один раз - в январе или в месяце, когда необлагаемые операции появились в первый раз, чтобы первоначально установить коэффициент распределения.
Второй раз - в декабре, для перерасчета коэффициента за год.
Дівчатка підкажіть які строчки таких розрахунків ви заповнюєте ??? бо не можу свої зареєструвати, рядок ІV розділу А не заповнюю, і мені приходять квитанції , що РК не прийнята: Документ не може бути прийнятий - Рядок ІІ розділу А (33.30) не дорівнює рядку IV розділу А х 0,20 (0.00).
Набить ручками объем по всем строкам РК и общую сумму указать в стр ІV розділу А.Общая сумма должна равняться А х 0,20 с соответствующим знаком.
33,3 это сам НДС , ІV розділ А =33,3*5 Если у вас только одно строка в РК
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, підприємство платник ПДВ з вересня 2016р.У вересні були тільки оподатковувані ПДВ операції.Відповідно був податковий кредит. Жовтень,листопад,грудень - тільки неоподатковувані. На весь податковий кредит у жовтні-грудні нараховувала податкове зобов"язання в кінці місяця. Д7 не заповнювала т.як на консультаційній лінії в податковій сказали,що якщо в одному місяці тільки оподатковувані або тільки неоподатковувані операції, то Д7 не заповнюється.
Питання:1) Д7 у грудні я не заповнюю і річного перерахунку не роблю?
2) Д7 у січні 2017р я заповнюю, а саме - таблиця 1, строка 1, де визначаю частку за 2016 рік і користуюсь нею увесь 2017 рік?
Quote
ВМ
Набить ручками объем по всем строкам РК и общую сумму указать в стр ІV розділу А.Общая сумма должна равняться А х 0,20 с соответствующим знаком.
33,3 это сам НДС , ІV розділ А =33,3*5 Если у вас только одно строка в РК

або я туплю, або не знаю, але в мене нічого не виходить.


можна для тих хто в танку ?

Наприклад, я розписала кожну строчку номенклатури з переліком ПН, потім в графі 13 суму ПДВ яку мені потрібно змінити, потім в графі ІV розділ А вказую загальну суму ПДВ усіх граф 13 ???
Ручками?? А що коригуємо: вартість чи кількість?
Quote
rainy_days
Quote
ВМ
Набить ручками объем по всем строкам РК и общую сумму указать в стр ІV розділу А.Общая сумма должна равняться А х 0,20 с соответствующим знаком.
33,3 это сам НДС , ІV розділ А =33,3*5 Если у вас только одно строка в РК

або я туплю, або не знаю, але в мене нічого не виходить.


можна для тих хто в танку ?

Наприклад, я розписала кожну строчку номенклатури з переліком ПН, потім в графі 13 суму ПДВ яку мені потрібно змінити, потім в графі ІV розділ А вказую загальну суму ПДВ усіх граф 13 ???
стр ІV - корректировка базы, это сумма по графе 13. В 1С появляется автоматом, если вы пробили вручную значения по графе 13.
стр I и II - это 20% от базы. Если РК автозаполнен, как раз эта сумма определяется сама. Если заполняли всю таблицу вручную, достаточно прилепить ее в любую строку табличной части.
Д7 таблица 2 графа 6 "обсяги постачання, що підлягають коригуванню" - это база НДС из РК? Я вручную формировала РК, у меня туда сумма подтягивается, а не изменение суммы.confused smiley
Кто-нибудь может подсказать,что если корректировки по перерасчету (на уменьшение НО) регистрировались позже 15 января,то могу я их проводить в декабрьской декларации?С одной стороны я должна перерасчет показать в декабре,а с другой по дате корректировок,т.е. в январе.Или тут не действует общее правило с датой корректировок?
вопрос о дод 7 .
в 2016 году в октябре была необл операция. заполнили дод 7 табл 1 стр. 2. операция одна единственная в году. все операции налогооблагаемые.
в декабре пересчитали за год , рассчитали ЧВ по году в дод 7 показали в стр. 3.1
в январе не подавали дод 7, так как не было не облагаемых операций.
в феврале опять появляется необлагаемая операция. использовала ЧВ прошлого года.
теперь дод 7 нужно ли подавать вместе с декой за февраль?
Вам необходимо было подать приложение 7 в январе, даже если в самом январе и не было необлагаемых операций. Приложение 7 подается в отчетном периоде, когда впервые появились необлагаемые операции (вообще), подается в 12 мес (4 кв)2016- как перерасчет, и в январе (1 кв.)2017 - для применения в текущем году.
спасибо .
т.е.считаете что нужно подать уточняющий за январь 17 г с дод 7?
а поскольку не было необлагаемых , то распределять ничего не нужно за январь?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048199999999998