Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Отчет неприбыльных за 2016й

Відправлено користувачем Black_cat 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Добрый день, подскажите, отчет по льготам не нужно подавать неприбыльной организации? В прошлом не подавали так как в справочнике нету даже такой льготы. Как в этом году обстоят дела?
Quote
Naty
Добрый день, подскажите, отчет по льготам не нужно подавать неприбыльной организации? В прошлом не подавали так как в справочнике нету даже такой льготы. Как в этом году обстоят дела?

я уточнял в налоговой. сказали неприбыльщики не подают
Добрый день! Нужна помощь!
Неприбыльная организация (0032), в "Звіте про фінансові результати ф.2мс" у меня получается, что расходов за год больше чем доходов. Строка 2280 - 875,4, а Строка 2285 - 897,7. Такое может быть? По Балансу все нормально.
У нас на начало 2016 года были средства на счету (членские взносы и немного целевых).


А как быть с процентами по депозиту.
Например, получили деньги как цел. финансирование - 100 тис., отправили их на депозит и получили % - 1000 грн..
Расходов не было.
Если расходов не было - значит и доход не вызнаем по полученным деньгам.
НО вот % - это доход в период их начисления ( получения).
Какой будет доход и какой расход????????
Мені потрібна консультація по заповненню звіту про використання доходів неприбуткової організації. Ознаками неприбутковості 0032 громадські об'єднання. Організація майже не проводить діяльність, але інколи отримує на рахунок членські внески та безповоротну фін. допомогу (добровільні пожертвування) та сплачує за оренду приміщення (адреси), банківські послуги. Членські внески заповнюємо в рядок 1.9 А безповоротну фін.доп. можна в цей же рядок чи це рядок 1.15 та 1.15.1 (не зрозуміло поняття благодійна допомога, це про нашу організацію чи ні?). І також по видаткам. Заповнюємо рядок 2.3 чи 2.6 та 2.6.1? І я як розумію зараз податковий облік = бухгалтерському. Будь ласка допоможіть.
Мені потрібна консультація по заповненню звіту про використання доходів неприбуткової організації. Ознаками неприбутковості 0032 громадські об'єднання. Організація майже не проводить діяльність, але інколи отримує на рахунок членські внески та безповоротну фін. допомогу (добровільні пожертвування) та сплачує за оренду приміщення (адреси), банківські послуги. Членські внески заповнюємо в рядок 1.9 А безповоротну фін.доп. можна в цей же рядок чи це рядок 1.15 та 1.15.1 (не зрозуміло поняття благодійна допомога, це про нашу організацію чи ні?). І також по видаткам. Заповнюємо рядок 2.3 чи 2.6 та 2.6.1? І я як розумію зараз податковий облік = бухгалтерському. Будь ласка допоможіть.
доходи поставила в 1.15.1 , а расходы в 2.4, т.к. мы не выдаем благ. помощь, а используем все деньги для своей дея-ти. Хотя сама долго думала над этим вопросом. Непонятно составленный отчет. Официальных разъяснений нет.
Добрый день, очень нужна помощь!
благотворительная организация получила благ. взносы
и безоплатные активы т.е. по доходам в отчете у меня стоит сумма 20тыс.,
а расходов всего на 10тыс., а остальное отнесено на доходы будущих периодов.
Я в ЗВІТІ так и указываю: сума рядків (1.1-1.16)-20тис.
видатки (сума рядків 2.-2.6)-- 10 тис.
правильно?
доходы у неприбыльных организаций формируются на основе фактически понесенных расходов, т.е. ваши доходы 10 тыс. должны быть
А в прошлом году отчет заполняли же по кассовому, почему в этом стало по другому?
И еще можно в 2-х словах, в чем разница между благотворительная допомогой и гуманитарной?
в прошлом году тоже рекомендовали заполнять на основе бух учета
Ксенья, спасибо. Думаю, отразить фин. помощь только в строчке 1.15.
А что делать с курсовыми разницами по валюте??? У меня есть и положительные и отрицательные курсовые разницы. Их тоже включать в дох и расходы?
Quote
Lawosta
А что делать с курсовыми разницами по валюте??? У меня есть и положительные и отрицательные курсовые разницы. Их тоже включать в дох и расходы?

На первой странице ссылка на семинар Мойсеєнко, там прозвучало мнение, что не целевые доходы в конце периода можно относить на доходы будущих периодов.
У Вас этот отчет в кабинете налогоплательщика правильно отображается? У меня в Сонате цифры есть, а в кабинете отчет пустой! eye popping smiley
Айрини, аналогічна ситуація. Звіт в кабінеті з прочерками, фінансовий звіт взагалі не відображається. Дзвонила інспектору вона сказала, що звіт в неї підтягнувся з даними.
А фінансова звітність у Вас прийнята? В мене в квитанції №2 від Держстату написано: "Звіт відповідає формату, визначеному Держстатом України. Електронні цифрові підписи перевірено. Звіт прийнято для подальшої обробки. У випадку виявлення помилок при здійсненні обробки даних звіту в органах державної статистики та(або) необхідності надання уточнень Вам буде повідомлено додатково."
Вперше відправляю в Держстат, це у Всіх такі квитанції, чи буде ще одна квитанція від них?!
Так, статистика завжди відправляє квитанцію № 2 з таким змістом.
brazzaville, дякую за відповіді!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000365