Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Перересчет НДС и додаток 1 декларации

Відправлено користувачем INNA1970 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сделала 12 корректировок к условной продаже 2016г, коды 40000000000 и 60000000000,правильно ли будет включить в "інші в розрізі умовних ІПН" двумя суммами?
Вот не знаю, это было бы логично, поскольку налоговые накладные выписывались с кодом 4000...

Но в письме от ДФС четко написано:
Такі розрахунки коригування відображаються у таблиці 1 додатка 1 (Д1) до декларації за грудень (ІV квартал) 2016 року в рядку, який відповідає умовному ІПН "600000000000", графа 3 цього р

Я бы всю сумму поставила бы в 6000....
Дівчатка підкажіть які строчки таких розрахунків ви заповнюєте ??? бо не можу свої зареєструвати, рядок ІV розділу А не заповнюю, і мені приходять квитанції , що РК не прийнята: Документ не може бути прийнятий - Рядок ІІ розділу А (33.30) не дорівнює рядку IV розділу А х 0,20 (0.00).


А якщо ставиш значення в рядок 1У, то вимагає обсяги в розділі Бangry smileyconfused smiley
Quote
Alissskina
А якщо ставиш значення в рядок 1У, то вимагає обсяги в розділі Бangry smileyconfused smiley
Так оно и есть, к сожалению, в графе 13 по таблице должны быть указаны объемы построчно angry smiley
Намучалась вчера с регистрацией этих корректировок.Тоже такие ошибки приходили от ДФС.Интересно, что 1С после обновления все равно некорректно заполнило.Обсяги без ПДВ не проставили.Пришлось все вручную считать и добавлять построчно.
Коллеги бухгалтера,кто регистрировал после 15 января корректировки, как их теперь включать в декларацию,если срок просрочен?У меня уменьшения НО и по общим правилам такие корректировки проводятся в месяце регистрации.Но я же не могу перерасчет не отразить в декабре.Может в данном случае эти правила не применяются?
я свої РК показала в декларації за грудень, хоча і реєструю з прострочкою
Quote
rainy_days
я свої РК показала в декларації за грудень, хоча і реєструю з прострочкою
А у вас уменьшение или увеличение НО? Весь прикол,если уменьшение.Налоговая может сюрприз устроить,когда сроки оплаты за декабрь пройдут, позвонить и сказать,что неправильно корректировки провели,подавайте уточненку и платите штраф.Если увеличение НО,то ДФС только рада будет,что вы доплатите в бюджет и простит просрочку.У меня вообще минус получается за декабрь.
в мене на збільшення, але по логіці, якщо річний перерахунок необхідно показати через ваші РК, а їх перелік навести саме в грудневій декларації.
можливо запитайте свого інспектора з пдв ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048800000000004