Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт з ЄСВ помилка в табоиці №6

Відправлено користувачем IvanIvanovich 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!

Виникло наступне питання:

Працівник в грудні місяці працював як працівник за основним місцем роботи, і за договором ЦПХ.
При заповненні таблиці №6 ЄСВ, працівник потрапляє туди двома строчки. В першій з категорією 1. в другій з категорією 26.
При перевірці МеДок лається і видає помилку

"кількість днів в колонці 'Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах...' внесено більше ніж в одному з рядків за звітний місяць, крім ЗО 42,43,44,45"

В принципі, мені зрозуміло, що він лається тому що працівник з однаковим іпн наявний двічі в таблиці, і кількість днів які він працював типу більше ніж 31. Але цей працівник працював і за трудовим договором і за договором ЦПХ.

Хтось стикався з подібним? Як в правити?
а в табл. 5 ви його показали що він працював по договору ЦПХ?


А как Медок ругается: красным (помылка ) или зелёным (попередження ) ?
Думаю, красным...sad smiley
У меня была ситуация :сотрудница работала по совместительству (внешний совместитель), а перешла на постоянное место работы. Я тоже делала двумя строками в 6 таблице, но Медок ругался красным.
После нескольких безуспешных попыток уболтать Медок пришлось показать эту сотрудницу ОДНОЙ строкой в 6 таблице. Медок повозмущался зелёным, но отчёт пропустил, и отчёт благополучно сдался.
Позже я на других форумах вычитала, что в подобной ситуации все так поступают, иначе отчёт не сдать.
Так, саме червоним

Мабуть зроблю так як Ви радите. Дякую!

Quote
nikon
Позже я на других форумах вычитала, что в подобной ситуации все так поступают, иначе отчёт не сдать.
А если не проставить дни в строке с категорией 26?
Так дни надо ставить только один раз, там где "1"
Извините, я недочитала,что там ЦПХ еще.
Так он,получается, внутренний совместитель?
Какой совместитель? ЦПХ - это не трудовые отношения, это разовая работа.
Quote
Blick
Какой совместитель? ЦПХ - это не трудовые отношения, это разовая работа.

Коли відіслав звіт де в Таблиці 6 працівник який працював по договору ЦПХ і трудовій угоді одною строчкою, його не прийняли в зв'язку з цим.

Але ви мене навели на правильне рішення. Договір ЦПХ регулюється не трудовим кодексом, і особа яка працює по договору ЦПХ не стоїть у трудових відносинах з підприємством. Відповідно: в таблиці 6, в колонці "Кількість днів перебування в трудових відносинах", для фіз особи по договору ЦПХ, значення повинно пустим.

Квитанція №2 прийшла - звіт прийнято. Всім дякую! =)
Добрий день! у мене наступне питання: в звіті ЄСВ була неправильно вказана сума ЗП(завищена на 40 грн) і різниця між сумою ЗП та МЗП(занижена на 40 грн) по одному і тому ж працівнику, тобто в сумі залишається така сама сума ЄСВ, чи треба виправляти помилку в звіті ЄСВ? дякую
Вообще-то нужно, но можно исправить ведомость начисления зарплаты. Сделайте ему приказ на премию на эти 40 грн, так проще будет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035200000000002