Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова декл. прибуток і баланс

Відправлено користувачем zoloto 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ТОВ заплатили штраф, як його закрити(проводки) щоб не вплинуть на фін. результат(тобто не віднести на витрати), запропонуйте механізм.
я так розумію що баланс фін. результат і декларація фін.результат повинні буть однакові.
Хіба штрафи - це не витрати діяльності? А витратам діяльності хіба не місце у балансі?


І хіба у плані рахунків нема рахунка 948, і хіба він потім не закривається на 79?
я з приводу щоб штрафи не відносити на витрати(збільшення фін.результату), так як було раніше "це" відносимо на ВВ а "це" ні
Не можна все у витрати!!! А от куди? Невідомо(((

[cv.sfs.gov.ua]

Таким чином, суми нарахованих за наслідками перевірок контролюючих органів штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та пені відповідно до П(С)БО 16 не визнаються витратами й не включаються до звіту про фінансові результати.
[library.if.ua]

Уважаемые коллеги!
Таки нашла для себя ответ на вопрос куда девать штрафы!!!

Таки все на затраты.
Только потом доначислить прибыль.
В ссылке почитайте и найдете ответ.
Рада, если кому пригодитсяspinning smiley sticking its tongue out
Уважаемые коллеги уже два года все расходы показывают и в балансе, и в прибыли. И рады за Вас, что Вы теперь тоже. winking smiley
У меня рука не подымается................eye popping smiley
А безнадёжную деб.задолженность (более 3 лет) можно спокойно отнести на расходы если акты не подписаны заказчиком, резервы не создавали, в суд не подавали? Мы малыши.
Коротка:
Суми штрафних (фінансових) санкцій та пені, нараховані за наслідками перевірок органів ДФС, визнаються витратами згідно з правилами бухгалтерського обліку при визначенні фінансового результату до оподаткування. При цьому на суму таких штрафних (фінансових) санкцій та пені різниця для збільшення фінансового результату до оподаткування не виникає.
Повна:
Згідно з п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами і доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень ПКУ.
Отже, базою для розрахунку об’єкта оподаткування податком на прибуток є фінансовий результат до оподаткування, визначений відповідно до положень бухгалтерського обліку.
Підпунктом 140.5.11 п. 140.5 ст. 140 ПКУ встановлено, що фінансовий результат податкового (звітного) періоду збільшується платником податку на суму витрат від визнаних штрафів, пені, неустойок, нарахованих відповідно до цивільного законодавства та цивільно-правових договорів на користь осіб, що не є платниками податку (крім фізичних осіб), та на користь платників податку, які оподатковуються за ставкою 0 відсотків відповідно до п. 44 підрозд. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ.
Цивільно-правова відповідальність є однією із форм (видів) юридичної відповідальності, суть якої полягає у примусовому впливі на порушника цивільних прав і обов’язків шляхом застосування щодо нього санкцій, які тягнуть за собою додаткові невигідні майнові наслідки, яка передбачена нормами Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV зі змінами та доповненнями (далі – ЦКУ) та інших актів цивільного законодавства.
З урахуванням ст.ст. 546, 549 ЦКУ, ст. 230 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV зі змінами та доповненнями (далі – ГКУ) неустойкою (штрафом, пенею) визнається сума санкцій, яку учасник господарських відносин зобов’язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов’язання.
При цьому ПКУ має власне визначення штрафної санкції (фінансової санкції, штрафу), якою у податкових відносинах вважається плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв’язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (п.п. 14.1.265 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).
Таким чином, суми штрафних (фінансових) санкцій та пені, нараховані за наслідками перевірок органів ДФС, визнаються витратами згідно з правилами бухгалтерського обліку при визначенні фінансового результату до оподаткування. При цьому на суму таких штрафних (фінансових) санкцій та пені різниця для збільшення фінансового результату до оподаткування не виникає.
[zir.sfs.gov.ua]
категория 102,02
Об'єкт оподаткування
Добрый вечер!
Подскажите, пожалуйста

Закрыли фин результаты 31.12.16г. 791 441-прибыль 1000 грн
Начисляем налог на прибыль 31.12.16 г. 981 641-180 грн
Перепроводим фин результаты 31.1216 791 981-820 прибыль 820 грн.
Что я не так делаю? В балансе показываю 820 грн (к уплате прибыль 147,6), но к уплате висит 180...
Ну правильно: фінрез до оподаткування 1000 грн.податок на прибуток 180грн,чистий прибуток 820грн
Подскажите, если ошибочно отправил отчет по прибыли не на том бланке (те кто отчитывался по квартально - J0100115), отчет приняли, а нужно сдавать годовой J0108103. Что теперь отправлять правильный - J0108103? Не за двоится ли?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040399999999996