Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Форма 1 ДФ и штрафні санкції.

Відправлено користувачем 0997256270 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Підкажіть, будь-ласка. Чи будуть застосовуватися штрафні санкції і в якій сумі (якщо будуть), якщо в формі 1ДФ не вказали дохід з ознакою 153 -поворотна фінансова допомога (було повернуто фіз. особі юр. особою) .
Буду вдячна за правильну відповідь.
Так у вас ше є час подать нову звітну, тільки
не забувайте шо по 1-ДФ вона подаєцця за
принципом уточнюючої drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую за відповідь. А де можна знайти підтвердження інформації про ці штрафні санкції (для ознайомлення).


В ПКУ



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня, якщо я не помиляюсь, то код 153, якщо підприємству повертає фізособа повортнью фінансову допомогу, яку брала раніше.Основна сумa поворотної фінансової допомоги, наданої платникoм податку іншим особам, якa повертається йoмy, основна cумa поворотної фінансової допомоги, щo отримується платником податку (пiдпyнкт 165.1.31п. 165.1 cт. 165 Кодексу).
Тобто, якщо ТОВ надало своєму співробітнику ВФД (займ), то в 1ДФ треба відображати в кварталі надання з ознакою 153?
а якщо не відобразили (ТОВ надавало возвратню фін.доп. своєму директору в 3 кв.2016р., а повернув її він в 4кв.2016р.) - як це виправити...?
дякую!
За ошибки без последствий в 1 ДФ с Нового года (2014)штрафовать не будут

Налоговый кодекс Украины с 1.01.2014 г. вводит более лояльный подход к наложению штрафа за непредставление, представление с нарушением установленных сроков , представление не в полном объеме , с недостоверными сведениями или с ошибками налоговой отчетности: если все перечисленное не привело к уменьшению и / или увеличения налоговых обязательств- штрафовать не будут.

Налоговый кодекс Украины (извлечение )

119.2 . Непредставление, представление с нарушением установленных сроков , представление не в полном объеме , с недостоверными сведениями или с ошибками налоговой отчетности о суммах доходов , начисленных ( уплаченных) в пользу налогоплательщика , суммы удержанного с них налога ,


Закон от 24 октября 2013 N 657- VIIУ меняет с 1.01.2014 г. пункт 119.2 статьи 119 НКУ , а именно абзац первый дополняет словами:

если такие недостоверные сведения или ошибки привели к уменьшению и / или увеличения налоговых обязательств налогоплательщика и / или изменения налогоплательщика

- Влекут за собой наложение штрафа в размере 510 гривен.

Те же действия , совершенные налогоплательщиком , к которому на протяжении года был применен штраф за такое же нарушение , -

влекут наложение штрафа в размере 1020 гривен.
Доброго часу дня, підкажіть, будь ласка, в кого була така ситуація, в 1ДФ за третій квартал знайшла помилку, в розділі ІІ, загальна сума виплаченого доходу вказана неправильно, проте загальна сума нарахованого доходу, сума нарахованих та утриманих податків правильні, чи будуть штрафні санкції якщо подати уточнюючу, а якщо не подати?
Я бы откорректировала 4-м кварталом
Добрый день!
Подскажите, если в Медке создаю "Нова звитна" либо "Уточнююча" - исчезает строчка раздела 1 "Всего" - итоговые суммы по столбикам, в печатной форме она пустая...автозаполнение включено, нажимала "оновити поля" и "перерахувати документ" - не помогает, нет итоговых сумм(
Строка "Всего" должна быть заполнена если подается Нова звитна? или это я не верно чтото заполняю в медке?...
Спасибо!
Так и должно быть, т.к. сумма итого в новой звитной и уточнюючей значения не имеет, там же не заполняются суммы с минусом, если строку убрать надо.
гм, просто погуглила образцы заполнения "Уточнюючей" - там строка "Всього" заполнена, по этому озадачилась...
Хочу еще спросить, - а если подана "Нова звитна" но в ней не указана Ознака 0,1(графа 9) - она получается ничего не меняет? нужно еще одну "Нову звитну" подавать но уже с 0 или 1?
Дякую!
У рядку "Всього" розділу I вказується загальна сума:
• нарахованого доходу (за графою 3а);
• виплаченого доходу (за графою 3);
• нарахованого податку (за графою 4а);
• перерахованого податку (за графою 4) (п. 3.10 Порядку № 4).
У разі подання уточнюючого Податкового розрахунку та заповнення рядків на вилучення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації та введення нового або пропущеного рядка підсумковий рядок "Всього" по гр. 3а, 3, 4а та 4 не заповнюється (запитання-відповідь за кодом 103.25 з ресурсу База податкових знань ("ЗІР")).
[news.dtkt.ua]
Quote
Elena111
гм, просто погуглила образцы заполнения "Уточнюючей" - там строка "Всього" заполнена, по этому озадачилась...
Хочу еще спросить, - а если подана "Нова звитна" но в ней не указана Ознака 0,1(графа 9) - она получается ничего не меняет? нужно еще одну "Нову звитну" подавать но уже с 0 или 1?
Дякую!
Если не указана ознака 0, думаю ничего страшного. А вот ознака 1 должна отменить строку из звитной, а без ознаки она ее добавить может.
думаю тогда все ок: я подала Звитну, потом нашла ошибку - нужно было добавить одну строчку,- подала Нову звитну заполненую полностью как Звитна+недостающая строчка но без Ознак, потом еще одну Нову звитну - аннулировать все строки первую Звитну (все строки с Ознакой 1 и аннулирование военного сбора).
Вроде как должно в итоге все наложиться верно...
Спасибо за ответы)
з.ы.: с этим бредом вокруг 1 ДФ радует только одно- отмена штрафов при условии правильности отображения ПДФО...
А ми забули про принцип подання НОВОЇ ЗВІТНОЇ з 1-ДФ за принципом УТОЧНЮЮЧОЇ sad smiley (бо ніколи раніше не подавали)
Мало того, бухгалтер по зарплаті не тільки зробила її в повному обсязі (тобто як першу звітну + один ФОП, якого пропустили), а ще й відправила її не з позначкою "нова звітна", а просто "звітна" sad smiley(( І вона прийнялась! Тепер маємо дві прийняті звітні 1-ДФ з квитанціями про прийом ...
Як виправляти ситуацію? На гарячу лінію додзвонитись нереально, а в нашій податковій не знають, що робити. Порадили в березні замовити довідку про доходи на когось їз співробітників і подивитись, яка там буде сума. Якщо задвоєна, то подавати уточнюючу, а якщо не задвоїться, то так і лишити. Але така порада працівника податкової видається, м'яко кажучи, дещо дивною.
Порадьте, як правильно вчинити.
Я б продублювала б оту першу звітну де пропущений ФОП,
якого ви між іншим законодавчо не зобов'язані показувать (!!!),
з ознакою 1 в останній графі і тоді вона знімецця і залишицця
тільки правильна. Тільки ж не забудьте відмітить "нова звітна" eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ми, власне, так і збирались зробити, вже нова звітна з позначками 1 набрана і висить у Арт-звітіsmiling smiley Але тепер переживаємо, щоб не вилучилась вся звітна інформація і не вийшло, ніби ми не подали звітність взагалі.
І взагалі, не розумію, яким чином ДФС прийняла другу "звітну"? Хіба в таких випадках не приходить повідомлення, що такий звіт за цей звітний період вже існує в базі?
Quote
TreNa
Ми, власне, так і збирались зробити, вже нова звітна з позначками 1 набрана і висить у Арт-звітіsmiling smiley Але тепер переживаємо, щоб не вилучилась вся звітна інформація і не вийшло, ніби ми не подали звітність взагалі.
І взагалі, не розумію, яким чином ДФС прийняла другу "звітну"? Хіба в таких випадках не приходить повідомлення, що такий звіт за цей звітний період вже існує в базі?
По 1ДФ такое уведомление не приходит, т.к. 1ДФ может подаваться несколькими порциями. Если переживаете, действительно подождите, подать уточненку всегда успеете. Но в принципе должно все встать на место, если сейчас нову звитну подадите.
Я когда-то подавала вторую звитну по просьбе налоговиков, именно они сказали подать звитну и написать письмо, что первая недействительна. Я сомневалась, переспрашивала, сказали все будет нормально. Через полгода позвонили, сказали что задвоено и нужно отменяющую уточненку сдать.>grinning smiley<
Ну все, відправили "нову звітну", отримали квитанцію про прийняття і тепер "будєм пасматрєть", як податкова це сприймеsmiling smiley В березні дійсно будемо замовляти довідки про доходи, от і подивимось, що там вийшло
А подскажите, как те довідки про доходи заказывать? Хочу и своим заказать, т.к. обнаружила, что предыдущий бух в 1 квартале 2016 сдавала нову звитну неправильно. Это сам сотрудник должен в ГНИ идти?
Іще не знаю - як. Будемо замовляти вперше.
Quote
TreNa
А ми забули про принцип подання НОВОЇ ЗВІТНОЇ з 1-ДФ за принципом УТОЧНЮЮЧОЇ sad smiley (бо ніколи раніше не подавали)
Мало того, бухгалтер по зарплаті не тільки зробила її в повному обсязі (тобто як першу звітну + один ФОП, якого пропустили), а ще й відправила її не з позначкою "нова звітна", а просто "звітна" sad smiley(( І вона прийнялась! Тепер маємо дві прийняті звітні 1-ДФ з квитанціями про прийом ...
Як виправляти ситуацію? На гарячу лінію додзвонитись нереально, а в нашій податковій не знають, що робити. Порадили в березні замовити довідку про доходи на когось їз співробітників і подивитись, яка там буде сума. Якщо задвоєна, то подавати уточнюючу, а якщо не задвоїться, то так і лишити. Але така порада працівника податкової видається, м'яко кажучи, дещо дивною.
Порадьте, як правильно вчинити.
Написать письмо в налоговую, что тот отчет, который неправильный, просим не признавать налоговой отчетностью. Правильный же сдан вовремя? И штрафа не будет, и задвоение уйдет, его должны поставить "до видома"
Вот буквально четырьмя постами выше писала, как обещались поставить до видома по письму, а через полгода оказалось, что не поставили.
Впервые за все историю своей работы прошляпила сроки подачи 1-ДФ!! Просто в шоке.(
Подам сейчас 10.02.17. Получается 1 день "просрачивания" так обидноsad smiley Вообще про него забыла....
Какой теперь порядок наложения штрафа? Мне прийдет квитанция? Или как это вообще происходит???

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Приняли с ЗАУВАЖЕННЯМ порушення гранічного терміну. Это им звонить надо? Или идти к ним за "протоколом"?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
morozea, самi подзвонять i пришлютьsmiling smiley Не переживайте, з усiма може трапитись
Та просто так обидно, сижу психую, зла не хватает на себя... Я еще в январе собиралась его отправить - у меня то всего там 4 строчки... И до сегодняшнего дня была уверенна, что давно его отправила и забыла о нем... Обидно лажать на такой мелочи и сразу так на 510 грн(((

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050299999999992