Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Форма 1 ДФ и штрафні санкції.

Відправлено користувачем 0997256270 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
TreNa
morozea, самi подзвонять i пришлютьsmiling smiley Не переживайте, з усiма може трапитись
А можно это "разрулить" не ставя руководство в известность?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Скорiш за все (виходячи з того, що в 1-ДФ лише 4 рядкиsmiling smiley), вся вхiдна кореспонденцiя та вхiднi дзвiнки iдуть через Вас, тож директор може i не дiзнатись про надходження ППР. Але якщо воно прийде, то треба буде iще й ШС перерахувати. Це теж можна зробити без його вiдома, але то вже буде зовсiм не гарно... Або можна зателефонувати Вашому iнспектору в податкову i попросити, щоб якщо будуть виписувати ППР, то щоб вiддали його Вам, а штраф заплатити через касу банку (зазвичай, навiть в податковiй є вiддiлення якогось банку).
А що, Ваш директор не розумiє, що бухгалтери теж живi люди i можуть iнколи помилятись? Особливо враховуючи, в якому законодавчому дурдомi ми вимушенi працювати...
Звичайно, не знаю, як складаються у Вас стосунки з керiвництвом, але я б повiдомила, що сталась така прикра помилка, i сказала би, що готова сама заплатити штраф. Впевнена, що 90% керiвникiв поставиться до цього з розумiнням.
Quote
TreNa
Скорiш за все (виходячи з того, що в 1-ДФ лише 4 рядкиsmiling smiley), вся вхiдна кореспонденцiя та вхiднi дзвiнки iдуть через Вас, тож директор може i не дiзнатись про надходження ППР. Але якщо воно прийде, то треба буде iще й ШС перерахувати. Це теж можна зробити без його вiдома, але то вже буде зовсiм не гарно... Або можна зателефонувати Вашому iнспектору в податкову i попросити, щоб якщо будуть виписувати ППР, то щоб вiддали його Вам, а штраф заплатити через касу банку (зазвичай, навiть в податковiй є вiддiлення якогось банку).
А що, Ваш директор не розумiє, що бухгалтери теж живi люди i можуть iнколи помилятись? Особливо враховуючи, в якому законодавчому дурдомi ми вимушенi працювати...
Звичайно, не знаю, як складаються у Вас стосунки з керiвництвом, але я б повiдомила, що сталась така прикра помилка, i сказала би, що готова сама заплатити штраф. Впевнена, що 90% керiвникiв поставиться до цього з розумiнням.
Спасибо большое за ответ.
Директор - мой муж)) Так не хочется выслушивать "много текста" по поводу моей безалаберности)) Это ж начнется: вооот вечно ты в последнюю минуту, вооот вечно дотянешь до последнего... А я реально была уверена, что давно этот отчет отправила, видно отвлеклась, а в памяти инфа о сдаче 1-ДФ осталась... Вот и влипла...
Ему сложно представить, как мне приходится одной рукой борщ варить, другой отчет отправлять, третьей отправлять платежи в банк, четвертой одевать ребенка в сад, пятой и т.д.... В его понимании я должна все успевать и не ошибаться, я ж "дома сижу...")))
Все конечно проходит через меня и письма, и телефонные звонки. И мне легче самой это оплатить и остаться в глазах любимого мужа идеальной женой и ответственным бухгалтером)))
Только вот не знаю, ждать звонка, когда они сами обнаружат сию погрешность или самой сейчас звонить, как у них эта процедура происходит? Чтоб они мне еще пеню не начислили за просрочку в оплате ШС? Или пока не вручено ППР я могу не платить штраф?
Подскажите пожалуйста smiling smiley

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!


Без ППР нічого платити не треба. Пені точно не буде smiling smiley (ну, хіба що в тому випадку, якщо Ви штраф теж невчасно сплатитеconfused smiley)
Quote
TreNa
Без ППР нічого платити не треба. Пені точно не буде smiling smiley (ну, хіба що в тому випадку, якщо Ви штраф теж невчасно сплатитеconfused smiley)

Спасибо. Т.е. все таки ждать когда они мне позвонят и скажут прийти за ППР или пришлют его Укрпочтой (что мало вероятно в нашем нищем гос-ве с дефицитом конвертов и марок) Верно?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
"Всього" - не заповнюється
Доброго дня.
Открываем ФОП на ЕН, пока только сам ФОП и работает, официально и фактически. На него нужно сдавать 1ДФ?

спасибо)))
Quote
rozzy
Доброго дня.
Открываем ФОП на ЕН, пока только сам ФОП и работает, официально и фактически. На него нужно сдавать 1ДФ?

спасибо)))

какой ужас grinning smiley
почитайте как называется отчет и вопрос станет не актуален!
Добрий день.Чи можуть оштрафувати за неправильно вказану кількість сторінок у звіті 1 ДФ?Дякую.
Що робити, якщо не виплачували ЗП протягом останніх 6-ти місяців і податків з неї
тобто ніяких звітів з ЄСВ та 1ДФ подано теж не було (((
Як діяти?
Quote
Kateryna_S
Що робити, якщо не виплачували ЗП протягом останніх 6-ти місяців і податків з неї
тобто ніяких звітів з ЄСВ та 1ДФ подано теж не було (((
Як діяти?
А сами Вы что думаете по этому вопросу ?
Quote
Kateryna_S
Що робити, якщо не виплачували ЗП протягом останніх 6-ти місяців і податків з неї
тобто ніяких звітів з ЄСВ та 1ДФ подано теж не було (((
Як діяти?

не поняла так Вы начисляете зарплату???? eye rolling smiley Увольте всех, это ж штрафы со всех сторон eye popping smiley
Доброго дня.Вчора подав 1-ДФ, а сьогодні знайшов помилку((
Я зазначив виплату ФОПу(код 157), більшу суму ніж мав відобразити.
Скажіть підскажіть чи буде штраф я подам уточнення??
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000382