Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація про майновий стан

Відправлено користувачем v_kov1982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь-ласка, якщо ФОП 2 група веде підприємницьку діяльність і працює на роботі (отримує зарплату) чи повинен подавати декларацію про майновий стан і в який термін? Дякую
Если речь об отчётности за 2016 год, то не должен.
За свою деятельность как ФОПа он подаёт годовую Деку по ЕП.
А на основном месте работы за его доходы отчитывается предприятие (оно является податковым агентом, оно начисляет ему з/плату и удерживает/перечисляет в бюджет соответствующие податки), подавая 1-ДФ.
Подаю майновую деку по ФОПу 3 группы, т.к. она в 1 квартале была на общей системе. Нужно пустой додаток Ф2 подавать?


Доброго дня! Якщо ФОП 2 група веде підприємницьку діяльність, а також здає в оренду нежитлові приміщення як громадянин ( ПДФО та військовй збір сплачує податковий агент) декларацію про майновий стан від повинен завати як громадянин чи як ФОП? Дякую
Quote
Blick
Подаю майновую деку по ФОПу 3 группы, т.к. она в 1 квартале была на общей системе. Нужно пустой додаток Ф2 подавать?
"Бух. тиждень" по этому поводу пишет так :
Додатки заполняются только если есть данные для их заполнения. Если данных нет, додатки можно вообще не подавать. "Але податківці напевно вимагатимуть від підприємця додаток Ф2 (навіть якщо не було діяльності та доходу )".
Я думаю, надо подать пустой. Пусть ИХ стошнит от изобилия информации.....)))
Спасибо, nikon, примерно так и думала, тоже что-то такое читала. Подам пустой, за лишний жеж не накажут. smiling smiley
Во втором квартале 2017г. перешли на общую систему. Подаю декларацию про майн. стан за 2 квартал. Доход получали по 2 КВЕД.
1.) дод.Ф2 сума витрат на оплату праці та інші витрати показывать в % от суммы полученого дохода или показать в каком то одном КВЕД? Сотрудник только один.
2.) Аванс ПДФО оплатили до 19.07, его я покажу уже за год с учетом следующей оплаты (за 3квартал)., тоесть строчку 1.2 я не заполняю в 2 квартале?
3.) за год показывать сумму дохода за 1квартал, когда были на ЕП. (строчка 11.1)?
А ЯКЩО ПІДПРИЄМЕЦЬ НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ЗАРЕЄСТРУВАВСЯ В СЕРПНІ І ПАРАЛЕЛЬНО ОТРИМАВ З.П ЗА СЕРПЕНЬ НА ІНШОМУ ПІДПРИЄМСТВІ В ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ ТРЕБА ВКАЗУВАТИ ЙОГО З.П?
Бажано



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033299999999997