Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1мс,2мс

Відправлено користувачем Sp-pr 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1мс,2мс
Никто не знает какой код имеет в електронном виде? Сота пишет, что форма с 2015 года не принимается... какой программой можна сдать? Сота оплачена...
Re: 1мс,2мс
Re: 1мс,2мс
спасибо - будем пытаться


Re: 1мс,2мс
Добрий вечір! Підкажіть мені будь ласка, чи ЮРЕН повинен до сьогодні здавати в податкову 1-мс і 2-мс ?
чи тільки в статистику до 28 лютого?

Re: 1мс,2мс
Тільки в статистику
Re: 1мс,2мс
Re: 1мс,2мс
скажите пож. выплачивали в декабре отпускные за январь (без начисления), в ОСВ Кт 661 счета с минусом, в балансе в стр. 1630 эту сумму тоже показываю с минусом?
Re: 1мс,2мс
Quote
alisona
скажите пож. выплачивали в декабре отпускные за январь (без начисления), в ОСВ Кт 661 счета с минусом, в балансе в стр. 1630 эту сумму тоже показываю с минусом?
Почему ?
У Вас просто дебетовое сальдо на 661-м счёте.
А оно показывается в рядке 1155 Поточна дебеторська заборгованість.
Моё мнение.
Re: 1мс,2мс
Re: 1мс,2мс
Доброго дня.
Підскажіть, будь-ласка. Відправила звіт S0110011 1-м, 2-м. Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва. Прийшла кв. №2: "Звіт відповідає формату, визначеному Держстатом України. Електронні цифрові підписи перевірено. Звіт прийнято для подальшої обробки. У випадку виявлення помилок при здійсненні обробки даних звіту в органах державної статистики та(або) необхідності надання уточнень Вам буде повідомлено додатково".
Питання: в податкову даний звіт попав?
Re: 1мс,2мс
А почитайте першу квитанцію - вона з ДФС... smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1мс,2мс
Хм.. навіть не звернула уваги. Дуже дякую smiling smiley
Re: 1мс,2мс
подскажите пожалуйста в отчете 1м и 2м за год если предприятие плательщик налога на прибыль, строка суммы 1420 на конец года -1420 начало года, должна быть равна строке отчета 2м 2290или 2350??
Re: 1мс,2мс
Re: 1мс,2мс
Добрый день. Сдаю ЕСВ и 1ДФ за ОСББ в ПРИВАТ24. Кинулась сдавать звіт неприбуткових и 1мс2мс. Звіт завела, а 1мс2мс выдает за 4 квартал 2016, "год" даже не предлагается. Вот теперь думаю, как его можно сдать в электронном виде. Ключи только Привата. Может кто-то сталкивался с подобной проблемой)))
Re: 1мс,2мс
Підкажіть чи вірно все роблю. Складаю проведення:
Дт 311 Кт 48 надійшли кошти на придбання основних засобів 100 000,00
Дт 685 Кт 311 перерах. кошти для придбання ОЗ (придбали землю) 100 000,00
Дт 115 Кт 685 Оприбутковані основні засоби 100 000,00
Дт 101 Кт 115 Введено в експлуатацію основний засіб 100 000,00
Дт 48 Кт 69 Віднесення суми цільового фінансування на доходи майбутніх періодів одночасно з введенням в експлуатацію основного засобу 100 000,00
У формі 1-мс в активі балансу ставлю в колонці 1011 - 100 000,00, знос на землю не нараховується, де відобразити цю суму в пасиві балансу, якщо статтю доходи майбутніх періодів в ній не передбачено?



Редаговано разів: 1. Востаннє 23/02/2017 14:34 користувачем МарГГо.
Re: 1мс,2мс
Подскажите, пж, сколько квитанций должно прийти по фин отчетности? Подала через Единое окно, пришла 1 квитанция от ДФС (центральный рівень) и Квит 2 из Держкомстата. Должна быть еще квитанция 2 от районного уровня ДФС?
Re: 1мс,2мс
Ні - всьо уже здано)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1мс,2мс
Вот спасибо!)
Re: 1мс,2мс
Привіт всім!

Вчора відправила баланс через єдине вікно, але забула поставити податок на прибуток, то зразу відправила повторно. Прийшли дві квитнації. Сьогодні подзвонила до інспектора щоб запитати чи баланс покрився один на другий а вона каже що дека по прибцтку є а балансу немає взагалі. Каже кидати повторно.
і що мені робити - кидати знову з протермінуванням дати чи послати їх так як у мене є дві квитанції
Re: 1мс,2мс
Я бы не кидала, у них вечно какие-то проблемы с этим финотчетом через единое окно, но на самом деле он сдан.
Посмотрите в электронном кабинете. Там сам отчет не открывается, но у меня напротив первого написано "Історія подання, отримано по e-mail, ...". Я так поняла, эта фраза про историю означает, что отчет принят к сведению, а второй без этой фразы считается принятым.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00076100000000001