Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помилково здала форму деклПриб квартальну, а потрібно річну, Як виправитись?

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Не знаю, як тепер здати річну форму. Нести листа в податкову і здавати річну. Як взагалі це все виправляється?
оце так попандосconfused smiley
Уточните у инспектора.... у меня тоже самое было, но я сдала годовую и инспектор сказала что годовая перекроет квартальную и ничего исправлять не нужно
И я такое же самое учудила ((( Тоже не знаю, что теперь делать, раньше не сталкивалась. Буду звонить инспектору...


Может кто-то сталкивался? Подскажите,пожалуйста, что делать? Может "звітна нова" перекроет неправильную? Но сданная как бы квартальная, а новая будет годовой... Перекроет ли ??? Какая у них логика? confused smiley
Я б здавала правильну не нову звітну, а просто звітну,
а на неправильну написюкала б листа в канцелярію,
шо просю деку з №... вважати помилковою і поставити
до відома... якось так... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Все правильно, Ви казали, Шустрик. smileys with beer Інспектор підтвердила... деку здати нову річну, а ту "до відома"... тільки була така добра і казала, що і без листа поставить))))
Може комусь ще пригодиться така інформація winking smiley
Не було часу відписатися сьогодні
Подзвонила зразу в відділ по податку на прибуток, Голосіївський, Київ
Інспектор також попалась, ну дуже добра, ну прям з таким співчуттям віднеслась, аж дивно, сказала, що не я одна, таких багато в цьому році. Листа не треба, вони "зажмуть" квартальну, а річну сказали здати, а завтра передзвоню, чи все нормально.
Надіюсь, що вони вдало "зажмуть" ту невірну декларацію і ще наголосила незабувати про рішення, що в самому кінці декларації прописується про незастосування різниць
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033699999999998