Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не активна графа Наявність рішення про незастосування коригувань

Відправлено користувачем tiger1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Кто что знает? В Сонате, .ifin - нет возможности в Деке по прибыли проставить отметку в графе про Наявність рішення про незастосування коригувань !!!!
У меня новостворене підприємство - Финзвит сдала, а Деку (пустую) стремно сдавать без этой отметки, не ставится и все- причем пробовала в 2-х программах!!!

Кто-то еще сдает по новостворенным?! Что делать?
Quote
tiger1
Кто что знает? В Сонате, .ifin - нет возможности в Деке по прибыли проставить отметку в графе про Наявність рішення про незастосування коригувань !!!!
У меня новостворене підприємство - Финзвит сдала, а Деку (пустую) стремно сдавать без этой отметки, не ставится и все- причем пробовала в 2-х программах!!!

Кто-то еще сдает по новостворенным?! Что делать?
странно, должно быть активным
пишите на форум Сонаты , они быстро отвечают
а в ifin у меня в прошлом году так и не получилось сдать балансы
В Сонате отвечают,что ДФС сама такой бланк разработала-поле не активное.... А в Медке по др.предприятию - этот же бланк с активным полем...Не знаю что и делать.


у меня в медке не активный .Можно только словами вписать , а отметку не дает ставить.
Звонила и в Сонату и в Айфин- сказали,что такую форму Деки им налоговики дали, и изменить ничего не могут.
в медок тоже неактивно-писали словами в следующей графе
Дєвочки а причом тут програма, єслі в
134.1.1 ПКУ чьотко написано шо рішення
приймаєцця раз...

[zakon2.rada.gov.ua]
...
Платник податку, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень цього розділу, не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу. Про прийняте рішення платник податку зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).
...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну раз, а что воссозданным делать? это для них в этой деке!
Quote
Шустрик
Дєвочки а причом тут програма, єслі в
134.1.1 ПКУ чьотко написано шо рішення
приймаєцця раз...

[zakon2.rada.gov.ua]
...
Платник податку, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень цього розділу, не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу. Про прийняте рішення платник податку зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).
...
нє, ну це ж треба таке, а мені інспектор розказує, що ви ж не забедьте прописати, а воно ж мені і не треба, а я проспиала і в минулому році і в цьому, так що це тепер уточнення подавати
Quote
Lin@
Ну раз, а что воссозданным делать? это для них в этой деке!
Шустрик дала текст "... що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років..." значить всім, хто не застосовує треба один раз прописати
Quote
buh!
Quote
Шустрик
Дєвочки а причом тут програма, єслі в
134.1.1 ПКУ чьотко написано шо рішення
приймаєцця раз...

[zakon2.rada.gov.ua]
...
Платник податку, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень цього розділу, не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу. Про прийняте рішення платник податку зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).
...
нє, ну це ж треба таке, а мені інспектор розказує, що ви ж не забедьте прописати, а воно ж мені і не треба, а я проспиала і в минулому році і в цьому, так що це тепер уточнення подавати

Ірчик не заморачуйся - ну написала - це ж не помішає, главне шоб
в прошлогодній деці воно було - а в цій уже не вліяє eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
buh!
Quote
Шустрик
Дєвочки а причом тут програма, єслі в
134.1.1 ПКУ чьотко написано шо рішення
приймаєцця раз...

[zakon2.rada.gov.ua]
...
Платник податку, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень цього розділу, не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу. Про прийняте рішення платник податку зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).
...
нє, ну це ж треба таке, а мені інспектор розказує, що ви ж не забедьте прописати, а воно ж мені і не треба, а я проспиала і в минулому році і в цьому, так що це тепер уточнення подавати

Ірчик не заморачуйся - ну написала - це ж не помішає, главне шоб
в прошлогодній деці воно було - а в цій уже не вліяє eye rolling smiley

воно то вроді як і не дуже значиме уже в цьоиу році, але зараз можна чекати удар в спину навіть і по такій мєлочі

(мені он заблокували поза вчора електронну звітіність, не здала річну декларацію, по-причині спірних питань по реєстрації подакових, хоча в перехідних положеннях цей пункт в тестовий режим вступає з 01.04.2017, а вже в повному з 01.07.2017 і що я може зробити за один день?)
В мене така ж сама ситуація. Підкажіть, як Ви вирішили проблему з неактивним поле?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029799999999999