Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

"СОНАТА"

Відправлено користувачем sashka111 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
"СОНАТА"
Доброго дня!!! Хочу купити ліцензію програмного забезпечення "Соната". Мені прислали рахунок на оплату, але мене не покоїть, те, що постачальником являється ТОВ, а я ФОП, чи може ТОВ надавати послуги ФОП?
Re: "СОНАТА"
Хтось взагалі користується цією програмою, як вона Вам у користуванні?
Re: "СОНАТА"
То ФОП другої групи єдиного податку, не
може надавати послуги юрикам-загальникам drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Re: "СОНАТА"
А ТОВ показує ФОПа у звітах???
Re: "СОНАТА"
Якщо ФОП купив товари, роботи, послуги, чи ні?
Re: "СОНАТА"
Quote
sashka111
А ТОВ показує ФОПа у звітах???
Да, показывает.
Re: "СОНАТА"
Quote
nikon
Quote
sashka111
А ТОВ показує ФОПа у звітах???
Да, показывает.
то краще не оплачувати цей рахунок???
Re: "СОНАТА"
Quote
sashka111
А ТОВ показує ФОПа у звітах???

Показує - враховує в отриманому доході... drinking smiley
Платіть і не беріть в голову дурні tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: "СОНАТА"
Quote
Шустрик
Quote
sashka111
А ТОВ показує ФОПа у звітах???

Показує - враховує в отриманому доході... drinking smiley
Платіть і не беріть в голову дурні tongue sticking out smiley
дякую Вам за відповідь)))
Re: "СОНАТА"
Quote
sashka111
Хтось взагалі користується цією програмою, як вона Вам у користуванні?

Пользуюсь 4-й год, нормано! Перешла с Медка.
Re: "СОНАТА"
Quote
Sonar
Quote
sashka111
Хтось взагалі користується цією програмою, як вона Вам у користуванні?

Пользуюсь 4-й год, нормано! Перешла с Медка.
можливо Ви знаєте, можна користуватися ліцензією програми Соната з декількох комп'ютерів одного підприємства???(активація відбувається до ЄДРПОУ?)
Re: "СОНАТА"
Quote
sashka111
Quote
Sonar
Quote
sashka111
Хтось взагалі користується цією програмою, як вона Вам у користуванні?

Пользуюсь 4-й год, нормано! Перешла с Медка.
можливо Ви знаєте, можна користуватися ліцензією програми Соната з декількох комп'ютерів одного підприємства???(активація відбувається до ЄДРПОУ?)

Так, можна, тільки ключи загрузіть, на інший комп, а ліцензія підтягниться, а от довідники в мене не з'явилися, прийшлося збережену копію, перенести, тоді все ок.
Re: "СОНАТА"
активація відбувається до ЄДРПОУ?
Re: "СОНАТА"
Quote
sashka111
активація відбувається до ЄДРПОУ?

Установите на другой комп Сонату, внесете данные, загрузите ключи и лицензия по интернету сама подтянется
Re: "СОНАТА"
Quote
Sonar
Quote
sashka111
активація відбувається до ЄДРПОУ?

Установите на другой комп Сонату, внесете данные, загрузите ключи и лицензия по интернету сама подтянется

Это и есть активация, главное купить лицензию.
Re: "СОНАТА"
Re: "СОНАТА"
По одному предприятию заканчивается лицензия на СОТУ , по другому еще действительна до конца года . Можно ли внести предприятие с закончившейся лицензией на то , где она еще действительна и продолжать сдавать отчеты.
Re: "СОНАТА"
Quote
lm2010
По одному предприятию заканчивается лицензия на СОТУ , по другому еще действительна до конца года . Можно ли внести предприятие с закончившейся лицензией на то , где она еще действительна и продолжать сдавать отчеты.

конечно нет
Re: "СОНАТА"
Добрий вечір!!! Підкажіть, як правильно відправити звіт ЄСВ пакетом у програмі Соната?????
Re: "СОНАТА"
Re: "СОНАТА"
Добрый вечер!!! Подскажите пожалуйста, у меня бесплатные ключи (делали в Приват банке). Как можно набирать и отправить отчеты в СТАТИСТИКУ (у меня 14-связь и 1 услуги). Раньше делали через СОНАТУ, теперь пишет что заблокировано (нужна лицензия), звонила в службу поддержки, они ответили что на СТАТИСТИКУ лицензию не надо. Может я что то, не то дела??? СПАСИБО.
Re: "СОНАТА"
Quote
Наталья К
Добрый вечер!!! Подскажите пожалуйста, у меня бесплатные ключи (делали в Приват банке). Как можно набирать и отправить отчеты в СТАТИСТИКУ (у меня 14-связь и 1 услуги). Раньше делали через СОНАТУ, теперь пишет что заблокировано (нужна лицензия), звонила в службу поддержки, они ответили что на СТАТИСТИКУ лицензию не надо. Может я что то, не то дела??? СПАСИБО.

Соната пишет, что нужна лицензия? Купите лицензию. На статистику нужна лицензия, кто сказал такую глупость, что не нужна. Врут!
Re: "СОНАТА"
Соната позволяет производить обмен первичными документами с контрагентами? Допустим, акты от Киевстара через нее можно получать?
Re: "СОНАТА"
Наталья К в статистику вчера носила отчет ногами, у них все лежит(, наши отчеты до них не доходят. Это в Черкассах, но вы звоните своим, может у вас другая обстановка
Re: "СОНАТА"
Quote
karina
Соната позволяет производить обмен первичными документами с контрагентами? Допустим, акты от Киевстара через нее можно получать?
"Нет. В Сонате предусмотрены:
подача электронной отчетности в ГФС, ПФУ, Госстат
регистрация и получение налоговых накладных и корректировок из ЕРНН
стандартные запросы на получение сведений из системы администрирования НДС
отправка корректировок контрагенту, когда требуется его подпись, через сервер обмена ГФС
работа с акцизными накладными, работа с ТТН."
Чтобы не зависеть от различных программ, я в агенстве Киевстара оформила письмо с просьбой присылать акты прямо на мою почту, так я и счета от них получаю и "благодарности" за перечисление.
Re: "СОНАТА"
Quote
karina
Соната позволяет производить обмен первичными документами с контрагентами? Допустим, акты от Киевстара через нее можно получать?

есть раздел "Довільне підписання" с возможностью подписать любой документ и отправить любому адресату. Соответственно можно получить и расшифровать входящую.

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
Re: "СОНАТА"
Quote
opz
Quote
karina
Соната позволяет производить обмен первичными документами с контрагентами? Допустим, акты от Киевстара через нее можно получать?

есть раздел "Довільне підписання" с возможностью подписать любой документ и отправить любому адресату. Соответственно можно получить и расшифровать входящую.

см. тут [sonata.biz.ua]
Re: "СОНАТА"
Доброго вечора! Підкажіть, хочу відправити звіт 1ДФ, зробила підписала його у програмі соната, а мені пише "Бажаєте відправити обрані звіти (1 шт.) разом із додатками до контролюючих органів", адже у 1 дф немає додатків, можливо я шось не правильно роблю?
Re: "СОНАТА"
Quote
sashka111
Доброго вечора! Підкажіть, хочу відправити звіт 1ДФ, зробила підписала його у програмі соната, а мені пише "Бажаєте відправити обрані звіти (1 шт.) разом із додатками до контролюючих органів", адже у 1 дф немає додатків, можливо я шось не правильно роблю?
Это стандартный вопрос в Сонате при отправке отчётов. Всё в порядке.
Re: "СОНАТА"
Quote
Olga55
Quote
sashka111
Доброго вечора! Підкажіть, хочу відправити звіт 1ДФ, зробила підписала його у програмі соната, а мені пише "Бажаєте відправити обрані звіти (1 шт.) разом із додатками до контролюючих органів", адже у 1 дф немає додатків, можливо я шось не правильно роблю?
Это стандартный вопрос в Сонате при отправке отчётов. Всё в порядке.
дякую, вже все ок)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044899999999992