Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Заблокованна НН!!!!

Відправлено користувачем OLENKA120909 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!
Підкажіть, заблокували НН. Потрібно подати документи на розблокування підтверджуючі реальність операції. У мене СОНАТА. Не можу вислати одним файлом. а до ключів що на флешці не памятаю пароль(((. Як ще можно ці документи вислати чи завезти в саму Міську ДФС. Локація Київ. Бо в Голосіївській зказали що такі рішення приймає тільки Міська ДФС. підкажіть може в кого вже були такі ситуації. Дякую за допомогу
Re: Заблокованна НН!!!!
Quote
OLENKA120909
Добрий день!
Підкажіть, заблокували НН. Потрібно подати документи на розблокування підтверджуючі реальність операції. У мене СОНАТА. Не можу вислати одним файлом. а до ключів що на флешці не памятаю пароль(((. Як ще можно ці документи вислати чи завезти в саму Міську ДФС. Локація Київ. Бо в Голосіївській зказали що такі рішення приймає тільки Міська ДФС. підкажіть може в кого вже були такі ситуації. Дякую за допомогу

Звоните в ГНИ и узнавайте как вам быть.
У нас, к примеру, можно на мыло в ГНИ прислать сканы документов, а они сами их прикрепляют куда надо.

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
Коллеги, у кого при блокировке ПН, после сдачи деки снимали регистрационный лимит? Пришло решение комиссии на регистрацию ПН, а лимита нехватает. Что делать??


Re: Заблокованна НН!!!!
поповнювати або чекати вхідного ПК
Дякую, ми вирішили поповнити
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027499999999997