Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Переплата по НДС после уточненки

Відправлено користувачем up_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В результате завышения налоговых обязательств, после подачи уточняющих за несколько месяцев, получится, что уплаченный по декларациям НДС в бюджет платить не нужно было.
После подачи уточняющих он зависнет в переплате?
Как его вытащить от туда - на счет СЕА обратно или в счет уплаты будущих платежей, кто то сталкивался в ближайшее время? Как действовать?
Нет, сейчас минусовая уточненка не ложится в карточку
Вы должны минусовую уточненку отразить в декларации за тот период, в котром подали уточненку
учесть минус в счет текущих обязательств
строка 16.2 деки


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
Нет, сейчас минусовая уточненка не ложится в карточку
Вы должны минусовую уточненку отразить в декларации за тот период, в котром подали уточненку
учесть минус в счет текущих обязательств
строка 16.2 деки

Т.е. я в сентябре подаю уточняющие (у меня за май и июнь будут) и, как раньше, не подаю уточняющий к июльской деке что бы від"ємне значення провести по всем декам (у меня июль тоже від"ємне значення, оно увеличится в результате подачи деки) ? А ставлю сумму від'ємного значення по уточненкам плюс значение из августа?
Точно? Или я неправильно поняла?

И все таки, деньги по майской и июньской деке с меня списали, хотелось бы вернуть


Quote
up_s
...
После подачи уточняющих он зависнет в переплате?
Как его вытащить от туда - на счет СЕА обратно или в счет уплаты будущих платежей, кто то сталкивался в ближайшее время? Как действовать?

раніше, на початку 2017-го, така переплата "зависала" на старому бюджетному рахунку. Це добре видно в ЕКП. В основному її використовують не сплачуючи штрафи по УР або по невчасній реєстрації ПН.

Тепер, після того, як типу запрацювали в реальності "уточнені" реєстри" які ДФС має передавати казначейству і після того як реально запрацювала сплата по УР на рахунок СЕА, я все таки схиляюсь до думки, що після подання Вами УР переплата таки повинна відобразитись на рахунку в СЕА! Тому що ДФС, після Ваших УР, мала б сформувати уточнені реєстри і передати їх казначейству, ну і казначейство відповідно повернути гроші на електронний рахунок.
В Вас великі суми? Я б на якусь маленьку суму спочатку спробувала б подати один УР. Поспостерігала би добу за всіма змінами в ЕКП на бюджетному рахунку і на рахунку в СЕА і тоді вже буде видно що робити далі.
Quote
up_s
...
Т.е. я в сентябре подаю уточняющие (у меня за май и июнь будут) и, как раньше, не подаю уточняющий к июльской деке что бы від"ємне значення провести по всем декам (у меня июль тоже від"ємне значення, оно увеличится в результате подачи деки) ....

Ви за липень 2017 мали би подати УР лише у випадку якби Вам УР за травень-червень впливали би на сплату липня 2017-го. А Вам не впливають - бо у Вас і так відємне значення.
Quote
natalka_l
Quote
up_s
...
Т.е. я в сентябре подаю уточняющие (у меня за май и июнь будут) и, как раньше, не подаю уточняющий к июльской деке что бы від"ємне значення провести по всем декам (у меня июль тоже від"ємне значення, оно увеличится в результате подачи деки) ....

Ви за липень 2017 мали би подати УР лише у випадку якби Вам УР за травень-червень впливали би на сплату липня 2017-го. А Вам не впливають - бо у Вас і так відємне значення.

Але я хочу щоби відємне значення зменшило мені суму до сплати за вересень, мені тоді серпень подати з даними липня, а у вересні зплюсувати від'ємне значення по 2м УР та серпневій деці?

Суми не маленькі, малої суми для перевірки немає
уточненки ложаться в тот период, в котором они сданы
поэтому в деку за август перетягиваете данные, которые показаны в деке за июль, без учета уточненок
сдаете уточненки сейчас
в деку за сентябрь перетягиваете данные из деки за август, и отдельной строчкой показываете уточненки
я написала выше строку


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
...
в деку за сентябрь перетягиваете данные из деки за август, и отдельной строчкой показываете уточненки
я написала выше строк
у
в 16.2 відображається лише + (збільшення) або - (зменшення) залишку від'ємного значення але не 18 рядка!
А зі слів up_s, я зрозуміла що в результаті уточнень за травень, червень весь 18 рядок буде з мінусом. А р.18 це не залишок відємного значення- тому не відображається в 16.2.
Quote
up_s
...
Але я хочу щоби відємне значення зменшило мені суму до сплати за вересень, мені тоді серпень подати з даними липня, а у вересні зплюсувати від'ємне значення по 2м УР та серпневій деці?
Суми не маленькі, малої суми для перевірки немає
напишіть конкретні цифри. 18-ий рядок в травні, черні і на скільки зменшуєте за рез.УР.
Quote
Р.В.
уточненки ложаться в тот период, в котором они сданы
поэтому в деку за август перетягиваете данные, которые показаны в деке за июль, без учета уточненок
сдаете уточненки сейчас
в деку за сентябрь перетягиваете данные из деки за август, и отдельной строчкой показываете уточненки
я написала выше строку

Спасибо!
Quote
natalka_l
Quote
up_s
...
Але я хочу щоби відємне значення зменшило мені суму до сплати за вересень, мені тоді серпень подати з даними липня, а у вересні зплюсувати від'ємне значення по 2м УР та серпневій деці?
Суми не маленькі, малої суми для перевірки немає
напишіть конкретні цифри. 18-ий рядок в травні, черні і на скільки зменшуєте за рез.УР.
18 рядок травень - 6000 грн
18 рядок червень 400 грн
уточнююча за травень - 15 000 грн зменш зобов.
уточнююча за червень - 2 000 грн зменш зобов.
Quote
up_s
...
18 рядок травень - 6000 грн
18 рядок червень 400 грн
уточнююча за травень - 15 000 грн зменш зобов.
уточнююча за червень - 2 000 грн зменш зобов.
Ну у нас з Вами різні поняття про великі цифри ))))
Якщо коротко: у Вас до сплати було за 2 місяці 6400 (6000+400), а зменшите ПЗ всього за 2 місяці на 17000 (15000+2000).
Тоді, за рез. уточнень 6400 має зявитись на рахунку в СЕА, а 10600 (17000-6400) відобразиться в рядку 16.2 деки за вересень 2017 року.

Відкрийте бланк УР і спробуйте заповнити - думаю зрозумієте все самі. Зверніть увагу на рядок 18.2. Коли будете заповнювати УР за червень то в р.16.1 вже нада відобразити 9000 з 21-го рядка УР за травень. В результаті у Вас в УР за червень в 21 рядку в графі 6 має вийти - 10600. От її і покажете в 16.2 в деці за вересень 2017-го. А 6400 шукайте на рахунку в СЕА (ну логічно що вони там мають бути після заповнення рядків 18.2 в УР).
Quote
natalka_l
Quote
up_s
...
18 рядок травень - 6000 грн
18 рядок червень 400 грн
уточнююча за травень - 15 000 грн зменш зобов.
уточнююча за червень - 2 000 грн зменш зобов.
Ну у нас з Вами різні поняття про великі цифри ))))
Якщо коротко: у Вас до сплати було за 2 місяці 6400 (6000+400), а зменшите ПЗ всього за 2 місяці на 17000 (15000+2000).
Тоді, за рез. уточнень 6400 має зявитись на рахунку в СЕА, а 10600 (17000-6400) відобразиться в рядку 16.2 деки за вересень 2017 року.

Відкрийте бланк УР і спробуйте заповнити - думаю зрозумієте все самі. Зверніть увагу на рядок 18.2. Коли будете заповнювати УР за червень то в р.16.1 вже нада відобразити 9000 з 21-го рядка УР за травень. В результаті у Вас в УР за червень в 21 рядку в графі 6 має вийти - 10600. От її і покажете в 16.2 в деці за вересень 2017-го. А 6400 шукайте на рахунку в СЕА (ну логічно що вони там мають бути після заповнення рядків 18.2 в УР).

Дуже дякую за допомогу!
Хочу дати і свій глек на капусту spinning smiley sticking its tongue out. Яущо у вас є переплата у бюджет, без листа а ДФС на повернення на електр. рах кошти ніхто не повертає. Подала уточнюючу 26,07,17 - кошти (так як реєстри подають за 5 днів в ДК) - списали 26,07,1 7(це вони швидко уміють робити) утворилась переплата, яку повертають тільки на СЕА згідно листа не швидше 20 днів.Так що майте на увазі це, тому що в бюджеті кошти переплати -МЕРТВІ (в рахунок слідуючої деки ви використати їх не можете згідно ПКУ), тільки повернути а СЕА, де вони знову автоматично спишуться по слідуючій деці ( якщоваона до сплати).
Quote
Gorgona_uk17
Хочу дати і свій глек на капусту spinning smiley sticking its tongue out. Яущо у вас є переплата у бюджет, без листа а ДФС на повернення на електр. рах кошти ніхто не повертає. Подала уточнюючу 26,07,17 - кошти (так як реєстри подають за 5 днів в ДК) - списали 26,07,1 7(це вони швидко уміють робити) утворилась переплата, яку повертають тільки на СЕА згідно листа не швидше 20 днів.Так що майте на увазі це, тому що в бюджеті кошти переплати -МЕРТВІ (в рахунок слідуючої деки ви використати їх не можете згідно ПКУ), тільки повернути а СЕА, де вони знову автоматично спишуться по слідуючій деці ( якщоваона до сплати).

Дякую!
Подала уточненку (сняла излишние обязательства - лишняя нн была в мае зарегистрирована), звонит инспектор и говорит что надо было исправление ошибок отразить в августе, подавайте уточненку к уточненке и платите штраф 3%
Хотя везде читаю инфо про то, что безосновательно выписанные документы не включаются в деку и такие исправления только через уточнение прошлых периодов.
Как быть?
Quote
up_s
Подала уточненку (сняла излишние обязательства - лишняя нн была в мае зарегистрирована), звонит инспектор и говорит что надо было исправление ошибок отразить в августе, подавайте уточненку к уточненке и платите штраф 3%
Хотя везде читаю инфо про то, что безосновательно выписанные документы не включаются в деку и такие исправления только через уточнение прошлых периодов.
Как быть?
Ну на такі питання навіть відповідати не хочеться angry smiley
Ну от і спробуйте їй переконливо пересказати те що прочитали. Тільки не кажіть що прочитали. Розказуйте це все як аксіому. І те що це передбачено ПКУ (тільки не полнуйтесь найти відповідні норми).
Чим передбачене виправлення помилок в деці за серпень?
Доречі, гроші на рахунку в СЕА з'явились?
Таки пойду по правильному пути
Подам еще и за июнь уточненку и буду ждать акт
На сеа не зявилися, висят как переплата. Думаю после заявления только появятся в сеа
Quote
up_s
... Подам еще и за июнь уточненку и буду ждать акт...
Якщо правильно інспектору все розказати - то ніякого акта і не буде.

Quote
up_s
... На сеа не зявилися, висят как переплата. ...
Де "висят"? на старому особовому рахунку? В якому документі це бачите? Просто вони навіть в теорії не можуть відразу з'явитись не рахунку в СЕА, так як податкова має дати уточнюючі реєстри в казначейство - там вроді 3 робочих дня в них є для цього. Ви запит J1302301 робили? Коли подавали УР?

Quote
up_s
Думаю после заявления только появятся в сеа
Якого "заявления"? Не спішіть нічого писати про повернення з бюджетного на електронний рахунки. Потрібно спочатку подивитись де що міняється. Тому що там є проблеми з реєстраційною сумою (при перекидці).
Quote
natalka_l
Quote
up_s
... Подам еще и за июнь уточненку и буду ждать акт...
Якщо правильно інспектору все розказати - то ніякого акта і не буде.

Quote
up_s
... На сеа не зявилися, висят как переплата. ...
Де "висят"? на старому особовому рахунку? В якому документі це бачите? Просто вони навіть в теорії не можуть відразу з'явитись не рахунку в СЕА, так як податкова має дати уточнюючі реєстри в казначейство - там вроді 3 робочих дня в них є для цього. Ви запит J1302301 робили? Коли подавали УР?

Quote
up_s
Думаю после заявления только появятся в сеа
Якого "заявления"? Не спішіть нічого писати про повернення з бюджетного на електронний рахунки. Потрібно спочатку подивитись де що міняється. Тому що там є проблеми з реєстраційною сумою (при перекидці).

Поки бачу корегування в кабінеті у розрахунках з бюджетом
З приводу пояснень і акта, можливо що й не буде його- це було б чудово, але тут ще питання як відобразить цю операцію покупець - боюсь що вони покажуть коригування в серпневій деці а не через уточнюючий (вони неправомірно включили в податковий кредит безпідставні податкові). Тоді на основі розбіжностей чи не буде позапланова? Чи я занадто переживаю?
Quote
up_s
...
Поки бачу корегування в кабінеті у розрахунках з бюджетом
З приводу пояснень і акта, можливо що й не буде його- це було б чудово, але тут ще питання як відобразить цю операцію покупець - боюсь що вони покажуть коригування в серпневій деці а не через уточнюючий (вони неправомірно включили в податковий кредит безпідставні податкові). Тоді на основі розбіжностей чи не буде позапланова? Чи я занадто переживаю?

Ви з початку не правильно поставили питання. confused smiley
Ви ж скрізь питали що буде з переплатою, а про те, в зв'язку з чим УР маєте подати і чому завищені зобов'язання не розповідали.
Да, якщо будуть розбіжності - то в податкової буде більше питань.

А як Ви так взагалі вирішуєте подавати УР і щось знімати не узгодивши попередньо дії з покупцем? Ви ПН безпідставно виписали? Але ж Ви її і зареєстрували? у Вас реєстраційна сума на цю суму зменшилась? А тепер просто не включаєте в деку? Пофіг що вона (реєстраційна сума) так і не відновиться? Потрібно було б домовитись з контрагентом, можливо скласти РК (щоб відновити реєстраційну суму), домовитись щодо одночасного відображення або не відображення цих ПН і РК в деклараціях.
Quote
natalka_l
Quote
up_s
...
Поки бачу корегування в кабінеті у розрахунках з бюджетом
З приводу пояснень і акта, можливо що й не буде його- це було б чудово, але тут ще питання як відобразить цю операцію покупець - боюсь що вони покажуть коригування в серпневій деці а не через уточнюючий (вони неправомірно включили в податковий кредит безпідставні податкові). Тоді на основі розбіжностей чи не буде позапланова? Чи я занадто переживаю?

Ви з початку не правильно поставили питання. confused smiley
Ви ж скрізь питали що буде з переплатою, а про те, в зв'язку з чим УР маєте подати і чому завищені зобов'язання не розповідали.
Да, якщо будуть розбіжності - то в податкової буде більше питань.

А як Ви так взагалі вирішуєте подавати УР і щось знімати не узгодивши попередньо дії з покупцем? Ви ПН безпідставно виписали? Але ж Ви її і зареєстрували? у Вас реєстраційна сума на цю суму зменшилась? А тепер просто не включаєте в деку? Пофіг що вона (реєстраційна сума) так і не відновиться? Потрібно було б домовитись з контрагентом, можливо скласти РК (щоб відновити реєстраційну суму), домовитись щодо одночасного відображення або не відображення цих ПН і РК в деклараціях.
РК складені серпнем і зареестровані покупцем у вересні.
показати РК у декларації не вірно - вони складені на основі безпідставних ПН.
По ст 50 тільки один спосіб виправлення помилок - подача УР до відповідного періоду.
З покупцем узгоджували коригування, але яким чином вони відзвітуються не можу бути впевнена на 100%. Вони спочатку хотіли подавати УР а тепер, коли і ми подали УР, хочуть у складі поточної деки відображати помилки минулих періодів.
Quote
up_s
...По ст. 50 тільки один спосіб виправлення помилок - подача УР до відповідного періоду
там якраз таки не один winking smiley

Quote
up_s
... Вони спочатку хотіли подавати УР а тепер, коли і ми подали УР, хочуть у складі поточної деки відображати помилки минулих періодів...
В них напевно після подання УР, зобов'язання до сплати збільшиться - тому й не хочуть.
Для Вас особисто, враховуючи позицію Вашого інспектора, було б краще якби вони зробили б так як і Ви. Але нічого критичного: не зроблять, то і не зроблять...
Quote
natalka_l
Quote
up_s
...По ст. 50 тільки один спосіб виправлення помилок - подача УР до відповідного періоду
там якраз таки не один winking smiley

Quote
up_s
... Вони спочатку хотіли подавати УР а тепер, коли і ми подали УР, хочуть у складі поточної деки відображати помилки минулих періодів...
В них напевно після подання УР, зобов'язання до сплати збільшиться - тому й не хочуть.
Для Вас особисто, враховуючи позицію Вашого інспектора, було б краще якби вони зробили б так як і Ви. Але нічого критичного: не зроблять, то і не зроблять...

Дякую дуже!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039400000000001