Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

НО не своевременная регистрация. Когда их в Деку???

Відправлено користувачем galynap 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уважаемые бухгалтера!!
Пожалуйста!! хочется сдать деку по НДС ))
в сент. была зарег-на налоговая, но в ней нужно менять номенклатуру, кол-во товара и главное - сумму!!! Сумма больше!
1й вопрос - я могу это сделать одим додатком 2 к этой НН??? или нужно ту НН снимать дод. и регистрировать новую?
уже сама себя запутала.
а главное - в каком м-це я могу ставить эти пропущенные налоговые обязательства - в сентябре или уже только по дате регистрации новой НН ??

пожалуйста! ...
Можна у вас же буде РК на збільшення і самі реєструєте drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
galynap

а главное - в каком м-це я могу ставить эти пропущенные налоговые обязательства - в сентябре или уже только по дате регистрации новой НН ??

пожалуйста! ...

Невірна ПН виписана ж по першій події і яка вона - оплата чи відвантаження?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


так, по першій події... подія - оплата.
тобто я можу свої ПО ставити у вересні, хоча б вони і з запізненням сроку зареєстровані?
Ви мусите їх поставити, причому збільшені
і шоб не виникало 6-го рядка у витягу зареєструйте
їх до подачі деки drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую. теж упорядкувала все в голові.
буде і нова податкова на "пропущені" позиції та буде РК там, де треба заміна номенклатури.
так буде правільніше. та все піде у вересень в деку
Подскажыте я сначала выставила налоговую 28.02.2017р. но по 15.03.2017 контрагент позвонил и сказал что подписывать и пока платить не будет мы предоставляем услуги и что б мы сделали коректировку мы с ними судились что б они нам оплатили они не хотели и не подписывали нам акт но в начале октября они прислали акт подписал 28.02.2017 и оплатили нам 19.10.2017 я выставила налоговую по оплате но теперь они нам зврнят и говорят что мы должны выставить налоговую 28.02.2017р. а за 19.10.2017 сделать коректировку. это тперь мы должны будем заплатить штраф.Подскажыте как быть
так правильно говорят, первое событие акт
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000316