Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

не сдали отчет по единому налогу 3 группа

Відправлено користувачем *инна* 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте , ФОП 3 группа не сдал отчет за 2 квартал, сейчас хочу сдать, если я все правильно понимаю, то нужно подать звитню за 2 квартал, с1 по 14рядок указываю так как должно быть, а вот что указывать в рядках 15-20 не пойму, помогите разобраться.
А що Ви хочете там показувати?
На скільки я розумію цей розділ у декларації для виправлення помилок у раніше зданих деклараціях. Тобто, Ви здали за 1-й кв. деку з помилкою, то в цьому розділі її виправляєте із зазначенням штрафу та пені.
А якщо взагалі не здали, то ОБОВ"ЯЗКОВО здаєте, хоч і з запізненням, і сплачуєте штраф (розмір??? уточнюйте).


не могу сдать пустой отчет по единому, в кабинете пишет что нужно заполнить квед, а что там писать если деятельности не было? может написать вид деятельности который в вытяге по единому стоит основным?
угу



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029199999999996