Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нужна помощь с НДС

Відправлено користувачем Snek42 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нужна помощь с НДС
Скажите, правильно ли я делаю:
В начале года выписали НН с НДС. А теперь выяснилось, что она шла по льготе (т.е. без НДС).
В налоговой сказали, что надо выписать до нее РКЕ, что бы снять, а потом новую налоговую Без НДС (она на неплательщика, поэтому штрафа не будет). И потом сделать уточненку к той декларации, где была ошибочная налоговая.
Но нужно ли мне включать эту РКЕ в декларацию за ноябрь (я ее выпишу последним днем ноября) и правильно ли вообще делать РКЕ, а потом еще показывать минус в уточненке. Не будет ли это задвоение. Я запутался.
Re: Нужна помощь с НДС
моє бачення:
-мінус в уточнюючій показувати не потрібно
-в уточнюючій допоказуєте ПН без пдв+ додаток для безпедевешних пн
-РК показуєте в листопаді (якщо зареєструєте вчасно)
Re: Нужна помощь с НДС
Quote
Oxi
моє бачення:
-мінус в уточнюючій показувати не потрібно
-в уточнюючій допоказуєте ПН без пдв+ додаток для безпедевешних пн
-РК показуєте в листопаді (якщо зареєструєте вчасно)
Спасибо


Прошу консультації, бо опинився в складній ситуації із реєстрацією ПН. Справа в тому, що підприємство перерахувало значні кошти субпідрядній організації. Відповідно, від субпідрядника, як одержувача коштів очікували одержання податкового кредиту, але йому реєстрацію ПН було заблоковано. Відповідно я опинився перед дилемою: як мені відобразити ПЗ за листопад - на всю одержану суму, чи тільки на ту, яку вдалося зареєструвати ПН, а в наступному податковому періоді після розблокування ПН розрахунком коригування додати недореєстровану суму. Так, потрібно буде показати в УР "самоштраф" 3%, але якщо я зараз покажу за листопад всі ПЗ, то виникне до сплати ПДВ на півмільйона гривень! Підкажіть, будь-ласка, як краще поступити в цій ситуації?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028400000000001