Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відображення відпускних

Відправлено користувачем olenavital 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, я в грудні 2017 виплатила відпускні за січень 2018, зараз формую звіт по ЄСВ і виникає питання, мені відпускні відображати в грудневому звіті чи січневому? Буду дуже вдячна за допомогу!
Сто раз обсуждали. Оба варианта возможны. В ведомости какого месяца начисление покажете, в таком и в отчете. Я бы показала в январе, тем более год другой.
В себе у відомості виплачувала в грудні, то відповідно там і показала. То виходить треба в грудні показувати? Але потім за січень треба буде доплату за ЄСВ до мінімалки робити... А якщо в січні покажу, не буде помилкою??


Имеется в виду не ведомость выплаты зарплаты, а ведомость начисления зарплаты. Показать в декабре ошибкой не будет, я ж говорила, что оба варианта правильные, и доначислять за январь ЕСВ до минималки не надо, т.к. в отчете Вы покажете период начисления этих отпускных январь. Разве что, если зарплата за январь + отпускные за январь, показанные в декабре, выйдет меньше минималки, тогда доначислять нужно.
Дуже дякую за відповідь!
добрий день.підскажіть будь ласка ,відпускні за січень 2018 р.виплачено у грудні 2017.До нарахувань ці відпускні попадуть у січні 2018р..Звіт ЄСВ за грудень здано без включення відпускних 2018, а відпускні 2018 будуть відображені у звіті по єсв за січень 2018 р.,та будуть нараховані до відомості за січень 2018 р.Чи це вірно?чи переробляти звіт за грудень та включати відпускні січня 2018.Якщо ні , як відобразити у балансі на кінець 31.12.17 рахунок 661,з мінусом?як виплачені відпускні наперед?чи може бути 661 (пасивний)рахунок з мінусом?
дякую.
як у вас виплачені наперед відпускні відображаються по 661 рахунку?якщо не було нарахування резерву?
дякую.
Quote
svet063
добрий день.підскажіть будь ласка ,відпускні за січень 2018 р.виплачено у грудні 2017.До нарахувань ці відпускні попадуть у січні 2018р..Звіт ЄСВ за грудень здано без включення відпускних 2018, а відпускні 2018 будуть відображені у звіті по єсв за січень 2018 р.,та будуть нараховані до відомості за січень 2018 р.Чи це вірно?чи переробляти звіт за грудень та включати відпускні січня 2018.Якщо ні , як відобразити у балансі на кінець 31.12.17 рахунок 661,з мінусом?як виплачені відпускні наперед?чи може бути 661 (пасивний)рахунок з мінусом?
дякую.

вот тут на примерах хорошо показано [www.buhoblik.org.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029700000000001