Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова декларація ФОП заг. система додаток Ф2

Відправлено користувачем Chayka1307 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий вечір. Підскажіть, що зазначати в рядку 1.3 в додатку Ф2????????? Сплачені авансові платежі????????????? За минулі роки інспектор казала, що ці суми не відображаються в деці????????????????? Хто і як здавав? Допоможіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Quote
Chayka1307
Добрий вечір. Підскажіть, що зазначати в рядку 1.3 в додатку Ф2????????? Сплачені авансові платежі????????????? За минулі роки інспектор казала, що ці суми не відображаються в деці????????????????? Хто і як здавав? Допоможіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. Успокойтесь. Деку про майнстан подают до 9 лютого, а сегодня только 18 января.
2. А Вы внимательно читали, ЧТО НАПИСАНО в рядке 1.3 ?
загальна сума авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб, що розраховані платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат кожного календарного кварталу (крім четвертого) та сплачені до бюджету протягом звітного (податкового) року згідно з підпунктом 177.5.1 пункту 177.5 статті 177 розділу IV ПКУ
3. Прочитали внимательно?
Ну и где там про " За минулі роки" ?smiling smiley
Я знаю, що здати можна до 9 лютого, просто фопу терміново потрібна довідка про доходи.

1.1 - загальна сума нарахованого податку
1.2 - заповнюється в разі припинення діяльності?
1.3 - сума авансових платежів сплачених
1.4.- ?????
1.5 - 1.1 - 1.2

мене цікавить 1.3 зоповнються просто довідково? В мене дохід 100 тис, податку нарахован 18 тис., авансових сплачено 10тис.

1.1 - 18тис
1.2- ------
1.3 - 10тис.
1.4 - - --
1.5. - 18 тис. ТАК?????


Ну, как по мне, то Вы правильно сделали.smiling smiley

P.S.
///1.3 зоповнються просто довідково? ///Почему довидково?
Есть рядок 1.4 "сума надміру сплаченого податку", там как раз и используется значение рядка 1.3....Просто у Вас нет надміру сплаченого податку.
ДУЖЕ ВАМ ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031899999999996