Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уточнююча декларація ФОП на загальній та ІІІгрупаsad smileysad smiley

Відправлено користувачем Віталіка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Шановні колеги, допоможіть мені, будь-ласка, своїм досвідом, хто його має в сфері уточнюючих декларацій. Щось таке я здала за 2017 аж по двом ФОПам, якби не електронний кабінет, мабуть, і не доперла б, що наробила помилок.

ФОП загальна система, всього за 2017р. ЧД 29428грн, тоді ПДФО 5297,08, а ВЗ 441,42
Я на протязі 2017 платила ПДФО аванс 3000грн, і до сплати лишилося 2297,08
В деці замість 5297,08 нараховано проставила 2297,08, тобто те, що залишилося оплатити, а не повну суму.
В кабінеті в нарахуваннях пройшло, звичайно, 2297,08 і тепер ці 3000грн. бовтаються, як переплата. Хочу податити уточнену, щоб вирівняти рік в нуль, та ніколи цього не робила, не подавала по ФОПам уточнених, куди що писати не розумію, заповнити деку за 2017 тими цифрами, які потрбіно було проставити спочатку чи як?

І є ще ФОП на ІІІгрупі, не платник ПДВ.Здавала всі три квартали 2017 і не проставляла в 13 і 14 рядок суми до сплати. Проставила тільки в деці за весь 2017рік останній 4 квартал, і тепер в електронному кабінеті неначе теж бовтається переплата.

Тобто всі податки вчасно та в повному обсязі платилися, але у зв"язку з тим, що неправильно проставлялися в звітах або не в понвій усмі, тепер отакі "переплати" висять в кабінетах.

Допоможіть будь-ласка, як правильно на такі помилки заповнити уточнюючі і чи потрібно подавати ті уточнюючі, чи можна якось потім кварталом (для 3 гр.) або роком (для загальника) закрити ці суми, що висять як переплата?

Буду дуже-дуже вдячна за рекомендації та поради.
Підкажіть, будь ласка, як виправити чисельність працівників у Податковій декларації платника єдиного податку-фізичної особи -підприємця? Сума доходу і сума єдиного податку показана правильно (ФОП ІІІ група)
Quote
rjanicka1985gmailcom
Підкажіть, будь ласка, як виправити чисельність працівників у Податковій декларації платника єдиного податку-фізичної особи -підприємця? Сума доходу і сума єдиного податку показана правильно (ФОП ІІІ група)

А якщо нову звітну подати з правильною чисельністю?


Це за 1-й квартал?!?!?! То ше встигаєте подать звітну нову drinking smiley
Вона перекриє звітну winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Це за 1-й квартал?!?!?! То ше встигаєте подать звітну нову drinking smiley
Вона перекриє звітну winking smiley

Я теж так думаю. Шустрик, така рада вас тут бачити, ви не допоможете з моїм питанням, таке якесь питання ні про що, розумію сама, але ніколи уточнюючі по ФОПам не робила, і не знаю, як краще виправити ті недоліки, що наробила. Будь-ласка, почитайте моє питання вище, підкажіть як буде краще.
В усіх джерелах пише як виправити помилки у доходах і податках, а про чисельність немає жодного прикладу
Quote
rjanicka1985gmailcom
В усіх джерелах пише як виправити помилки у доходах і податках, а про чисельність немає жодного прикладу

Дайте будь-ласка посилання, де пишеться про виправлення помилок у податках, я рилася, рилася, нічого путнього не знайшла(((

А якщо подати уточнюючу, все перенести з минулої, тільки проставити правильну кількість?
Віталіка вважаю шо уточннючі треба подать
як годицця, а не виправлять у теперішньому
періоді - там ще ж заповнення книг є і як їх
заповнить правильно, якшо править це зараз?!?!?!

1. Я загальників давненько вже не маю, тому
точної відповіді нінаю й не хочу підводить... але
дивлячись на бланк деки бачу шо є рядки 24-28,
думаю їх і треба заповнять... А от чи потрібно при
цьому заповнювать цифри з попередньої деки
нінаю(((

2. Для єдинщика та ж сама історія тільки рядки 15-20...
Т-т-т не приходилось мені уточнюючі подавать eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
rjanicka1985gmailcom
В усіх джерелах пише як виправити помилки у доходах і податках, а про чисельність немає жодного прикладу

Вважаю шо з деки ця інфа про чисельність нікуди не попадає eye rolling smiley
Для цього ж є 1-ДФ, ЄСВ... - пробуйте не переймацця winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, я дивилася по загальносистемнику оті рядки 24-28, але заповнення тих рядків автоматично означає нарахування штрафу. А у мого ФОПа вийшло так, що сума податку перерахована в повному обсязі, просто "завдяки" тому, що до нарахування були проставлені суми менше, ніж потрібно було, вилізла переплата.
Ну тоді можливо просто подати уточнюючу з правильними
цифрами, не зачіпаючи отой розділ по виправленню помилок confused smiley
І з єдинщиком так само - тільки поочірьодно drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну тоді можливо просто подати уточнюючу з правильними
цифрами, не зачіпаючи отой розділ по виправленню помилок confused smiley
І з єдинщиком так само - тільки поочірьодно drinking smiley

От і я думала просто подати деку з правильними цифрами, одна відмінність - буде стояти помітка "уточнююча".

Якась халепа з цими формами, ось дека по ПДВ уточнююча, форма як форма, ставиш що було, що потрібно, все чітко і ясно. А тут сиджу, дивлюсь, так й думку гадаю....Наче школярка))
Аха - і в порядку заповнення нічого толком,
хоча по аналогії з декою по прибутку - то там
навіть створюєш в том періоді який треба перездать
і просто ставиш нові правильні цифри - мабуть
і тут теж так smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Аха - і в порядку заповнення нічого толком confused smiley
хоча по аналогії з декою по прибутку - то там
навіть створюєш в том періоді який треба перездать
і просто ставиш нові правильні цифри - мабуть
і тут теж так smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Нє, щось не те. Не виходить так. Я ж думаю, не зовсім розум втратила, чого так заповнила.
Дивіться, я зараз саму деку заповнила так, як має бути - сума доходу 29428,22 (рядок 10), ПДФО - 5297,08 (рядок 10, стовпчик 6), і все наче нормально.

Але потім я переходжу до Додатку Ф2. Там є цікавий розділ 3 - Податкові зобов"язання з ПДФО та ВЗ.

У мене й було заповнено за 2017р. рядок 1.1 - 5297,08 (тобто, та цифра, яка й мала попасти в нарахування у податківців), потім я вказую у рядку 1.3 суму авансових платежів на протязі 2017р. - 3000грн., і у рядку 1.5 я проставляю 2297,08, тобто сума податку, яка підлягає сплаті до бюджету. І сама цікава приписка - СУМА ПЕРЕНОСИТЬСЯ ДО ГРАФИ РЯДКА 10,7 декларації....

Розумієте? Я заповнила як потрібно розділ ІІІ додатку Ф2, і сума 2297,08 потрапив у рядок 10.7 декларації.

Але ж в нарахування мала потрапити вся сума - 5297,08, з цього ж розділу рядка 1.1. Це логічно, я показую повну суму нарахувань, показую, що протягом року вже заплатила 3000грн, і ось вам залишок.

Питання, чому у податківців у зобов"язання потрапила зменшена сума на авансові внески - 2297,08грн? В чому тоді логіка цього 3 розділу додатка Ф2?
Так в рядке 1.5 должна быть сумма из рядка 1.1 !
Ну да, в рядке 1.5 написано: рядок 1.1 - рядок 1.2!
Но рядок 1.2 заполняется ТОЛЬКО ПРИ ЗАКРЫТИИ ФОПа.
У всех остальных ФОПов рядок 1.2 ПУСТОЙ.
Поэтому в рядке 1.5 должна быть сумма из рядка 1.1, тобто вся начисленная сумма.
У мене не заповнений рядок 1.2. У мене є авансові платежі у рядку 1.3
Я это поняла.
Только Ваш рядок 1.3 не принимает участия в дальнейшем заполнении Деки, только в рядке 1.4 "Надміру сплачений податок..."
Это справочная цифра.
А главный рядок - рядок 1.5, где "Сума податку..., що підлягає сплаті". Здесь нигде не учитывается Ваш рядок 1.3.
Quote
nikon
Я это поняла.
Только Ваш рядок 1.3 не принимает участия в дальнейшем заполнении Деки, только в рядке 1.4 "Надміру сплачений податок..."
Это справочная цифра.
А главный рядок - рядок 1.5, где "Сума податку..., що підлягає сплаті". Здесь нигде не учитывается Ваш рядок 1.3.

Точняк!!!!!!!! Це я ворона! Я переплутала 1.3 з 1.2, відмінусувала і раденька, що дурненька((((((

Дякую, що підказали помилку. А скажіть, правильно ми з Шустриком думаємо, що потрібно здати уточнюючу просто з правильними цифрами, тобто, грубо кажучи все те саме, що й здавала, тільки в додатку Ф2 у рядку 1.5 буде вже правильна цифра, а у стовпчику 6 рядка 10.7 деки продублюється ця правильна цифра?
Дивно, це ж помилка арифметична, як пропустило взагалі?eye popping smiley
А Вы вручную формировали Деку? Или в какой-то проге?
Я делаю в ФриЗвите, чудесная прога, всё контролирует и подсказывает !
По поводу уточнення: мне не приходилось делать уточняющие Деки. Но если подать уточняющую с правильными суммами, то, по логике, доначислится ПДФО.
А если доначислится - то переплата закроется.
Я так думаю.
Может, Вам позвонить в родную податковую на компьютер, и посоветоваться с этим инспектором, спросить, хорошо ли лягут суммы, если Вы вот так подадите уточнення...
Quote
nikon
А Вы вручную формировали Деку? Или в какой-то проге?
Я делаю в ФриЗвите, чудесная прога, всё контролирует и подсказывает !
По поводу уточнення: мне не приходилось делать уточняющие Деки. Но если подать уточняющую с правильными суммами, то, по логике, доначислится ПДФО.
А если доначислится - то переплата закроется.
Я так думаю.
Может, Вам позвонить в родную податковую на компьютер, и посоветоваться с этим инспектором, спросить, хорошо ли лягут суммы, если Вы вот так подадите уточнення...

В Медку робила, мабуть, автоматичний розрахунок був виключений....
В рідну податкову дзвонити, як це на комп"ютер? Теж варіант, та чи стануть вони зі мною розмовляти, я ж не ФОП, і навіть не найманий.
Quote
Віталіка

В рідну податкову дзвонити, як це на комп"ютер? Теж варіант, та чи стануть вони зі мною розмовляти, я ж не ФОП, і навіть не найманий.
Ну, есть же в податковой типа відділ автоматизації обліку. Там на компе работают инспекторы, которые проводят на компе все начисления/оплаты. Собственно, мы всё это потом видим в Кабинете. Ну, Вы же понимаете, например, наши проплаты по податкам, они же сами в Кабинет не запрыгивают, их же кто-то туда загружает.
Вот у такого инспектора и надо бы спросить.....
У нас во Львове такой инспектор есть, очень толковая дама, между прочим, дай ей Бог здоровья, сколько раз мне помогала !
И почему это не захотят разговаривать ? Я всегда честно говорю, что я - бухгалтер, помогаю ФОПу составить ну там что-либо, подскажите, пожалуйста.....
Quote
nikon


В рідну податкову дзвонити, як це на комп"ютер? Теж варіант, та чи стануть вони зі мною розмовляти, я ж не ФОП, і навіть не найманий.
Ну, есть же в податковой типа відділ автоматизації обліку. Там на компе работают инспекторы, которые проводят на компе все начисления/оплаты. Собственно, мы всё это потом видим в Кабинете. Ну, Вы же понимаете, например, наши проплаты по податкам, они же сами в Кабинет не запрыгивают, их же кто-то туда загружает.
Вот у такого инспектора и надо бы спросить.....
У нас во Львове такой инспектор есть, очень толковая дама, между прочим, дай ей Бог здоровья, сколько раз мне помогала !
И почему это не захотят разговаривать ? Я всегда честно говорю, что я - бухгалтер, помогаю ФОПу составить ну там что-либо, подскажите, пожалуйста.....
Я послухаю вашої поради, вже виписала телефон, завтра зранку буду пробувати дзвонити. Дякую вам!!!
Коротше кажучи, мені не повезло так з податковою, як nikon.....Ніхто не захотів пояснювати, та яке - навіть слухати, що там у мене за проблема. Сказав - подавайте уточнюючу та й трубку поклав.

А я сиджу і думаю, може, й не подавати ту уточнюючу...Три дні копаюся в тому інтернеті, купа пояснень, як робити уточнюючу, якщо ти занизив зобов"язання або навпаки. А пояснення, як виправити механічну я би сказала помилку (мені досі дивно, що з податкової ніхто сам не подзвонив, чому я не 5297 показала в деці, а 2297....
Суму доходу за рік я показала правильно, податки сплатила правильно. От нарахування неправильно, так я можу ж за 2018р. подавати деку та додати ці 3000 переплати до суми нарахування ПДФО, не торкаючись бази оподаткування...Раз вони все одно не перевіряють, хто там на що нараховує той ПДФО..

Ну, і другий варіант ще сходити в свою податкову по місцю, можливо, мені там хтось розбірливо підкаже, як краще вчинити.


Тепер думаю, як розібратися із ФОПОм на третій, я вище писала І є ще ФОП на ІІІгрупі, не платник ПДВ.Здавала всі три квартали 2017 і не проставляла в 13 і 14 рядок суми до сплати. Проставила тільки в деці за весь 2017рік останній 4 квартал, і тепер в електронному кабінеті неначе теж бовтається переплата.

Але цього взагалі хочу зараз першим кварталом виправити, там така ж ситуація, сума отриманих доходів не змінилася, тільки в нарахуваннях я нічого не ставила, і податківці також це все пропустили. Бєзобразіє))
Коллега, я выскажу сугубо своё мнение, а Ваша воля прислушиваться к нему или нет.

1. Ваша арифметическая ошибка потянула за собой ошибку более серьёзную: Вы НЕДОНАЧИСЛИЛИ ПДФО .И доначислить его надо в том периоде, в котором была допущена эта ошибка, тобто прошлым годом. Путём подачи уточнёнки. Если Вы доначислите первым кварталом 2018 года, то только уберёте переплату. А сама ошибка (недоначисление ПДФО по результатам 2017 года) останется неисправленной.
2. По поводу ФОПа на 3 группе.
А как Вы формировали Деки по ЕП ? Они же делаются не поквартально, а наростающим ! В рядке 08 показывается доход за 1 квартал, за полугодие, за 9 месяцев, за год. В рядке 13 показываем начисление за предыдущий период, например, для Деки за полугодие там будет сумма податка за 1 квартал. И по концовке в рядок 14 попадает сумма податка за поточный квартал. Например для Деки за полугодие там будет сумма податка за 2 квартал. Не знаю, как у Вас получилась переплата.
В этом случае у Вас та же ошибка, Вы неправильно давали начисление ЕП ( рядок 14 - это не только Сумма до сплаты, прочитайте внимательно текст рядка 14 : "Сума єдиного податку, яка підлягає нарахуванню та сплаті в бюджет за підсумками поточного (звітного) періоду". И в этом случае исправлять тоже нужно в периоде ошибки (2017 год) и подачей уточнёнки.
Сугубо моё мнение.
Згодна з nikon і того й вилазить нарахування штрафу, шо вам не подпбаєцця при
заповненні рядків виправлення помилок - ви ж неправильно нарахували tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Згодна з nikon і того й вилазить нарахування штрафу, шо вам не подпбаєцця при
заповненні рядків виправлення помилок - ви ж неправильно нарахували tongue sticking out smiley
Угу!
Так и есть.....Печально, конечно....
Не те слово печально((((( Прийдеться подавати уточнюючі....
3% штрафу я повинна перерахувати ДО подачі уточнюючої, вірно? На той же рахунок, що і ПДФО?
Я роздивилася уважно саму форму уточнюючої, я вписую у 24 рядок деки неправильну суму, яка була показана у попередній деці - 2297,08
Потім у 25 рядку вписую правильну суму - 5297,08
Потім у 26.1 вписую цю різницю 3000грн
У 27 рядок сума штрафу - 90грн
Пеня ж іще не нараховується, 90 днів не пройшло із дня подачі деки за 2017рік?

І все, я заповнюю тільки виходить розділ 7 деки, а все інше у мене пусті будуть значення, вірно?

Я дуже вдячна за вашу колегіальну думку. Мені дуже "щастить" у цьому році на уточнюючі, але раніше я здавала їх тільки по юрособам. а в цьому раці прямо по двум ФОПам налажала(((((angry smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049400000000001