Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

2-інвестиції. Капіт. інвестиції, вибуття й амортизація активів (річна)

Відправлено користувачем gregal 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Протягом року нараховувалась амортизація на введені у минулих роках ОЗ
Заповнили розділ 3 (амортизація за звітний рік)
жодних дій більше протягом року не відбувалось і відповідно більше нічого не заповнено
Звіт не приймається
Видає помилку
Якщо Розділ 3 заповнено, то ряд.100 гр.1 повинен бути заповнено
Але ж освоєння інвестицій не було
що я там маю показати?
Допоможіть, будь ласка,
запрацювалась
Дякую
Розділ 3 називається "Вибуття й амортизація за окремими видами активів у звітному році".
Тобто в цей розділ пишеться амортизація тільки тих активів, які вибули.
Якщо на протязі 2018 року у Вас не було вибуття активів, то цей розділ не заповнюється.
Розділ 3 уключає інформацію щодо вартості основних засобів та нематеріальних активів, які знаходилися на балансі респондента, який звітує за розділом 1, та вибули у звітному році внаслідок продажу, передачі у фінансовий лізинг, безоплатної передачі та ліквідації, а також суми нарахованої амортизації (зносу) за звітний рік.


Quote
Victory
Розділ 3 уключає інформацію щодо вартості основних засобів та нематеріальних активів, які знаходилися на балансі респондента, який звітує за розділом 1, та вибули у звітному році внаслідок продажу, передачі у фінансовий лізинг, безоплатної передачі та ліквідації, а також суми нарахованої амортизації (зносу) за звітний рік.
Ну да, всё правильно.
Это не я сама придумала, это я звонила в свою Статистику и они меня так проконсультировали.
В первом посте отчет не принят из-за того, что заполнен раздел 3 при незаполненном разделе 1. Значит вывод: если нет введенных в эксплуатацию в этом году ОС и НА то раздел 3 заполнять не нужно вообще. Иначе ошибка сохраняется.
А Вы посмотрИте
РОЗ'ЯСНЕННЯ
щодо форм державного статистичного спостереження № 2-інвестиції (річна) "Звіт про капітальні інвестиції, вибуття
й амортизацію активів"
Там в сАмом конце есть Міжрозділові контролі.
И именно там написано:
якщо Розділ 3 > 0, то ряд 100 гр.1 повинен бути заповненим .
Я же Вам об этом и пишу, что если нет 1 раздела, то не может быть и 3-гоsmiling smiley
Ну и слава Богу, порозумілися! )))
Этот отчёт - ещё цветочки.....
Есть такая бяка, как 1 підприємництво.....Вот уж точно его какие-то садисты придумали......
Согласна про 1-підприємництвоsmiling smiley Все жду-жду когда же хоть что-то отменят из стат.отчетов...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000386