Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

"Уточненка" дека ПДВ листопад 2018року Хєлп!!!!

Відправлено користувачем xrisjka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! Сьогодні виявилося що працівниця забула сформувати ПН на суму 480,00грн за листопад місяць і зареєструвати.Сьогодні зареєструвала. Сам уточнюючий звіт я розумію як написати....а от додаток щось не до кінця розумію бо 1000 років назад робила. Отже прошу допомоги - підкажіть як заповнити табл 1 у додатку №5. Я просто прописую іпн покупця і суму 400грн і 80грн і все? чи можливо потрібно вписувати дані у табл.1.1? і ще одне чи в цій табл має бути інфо виключно по цій пн яку я корегую чи всі пн +нова пн на 480грн ?
Таблиця 1 додатку 5 - вносите лише цю конкретну ПН - ІПН покупця та суми.
Дублювати інші ПН які були виписані не потрібно.
Таблиця 1.1 додатку 5 не заповнюєте.


Потрібно виправити таку помилку, неправильне значення ІПН контрагента, замість ІПН вказано ЄДРПОУ, і тепер виправити невідомо як, тому що коли мінусую неправильний рядок, кількість цифр ІПН недопустиме значення, тобто мало цифр...хтось виправляв таку помилку?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036199999999997