Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

2-підприємництво

Відправлено користувачем brick 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
2-підприємництво
Не нахожу инструкцию к новым формам. Попередження: Розділ 4. Ряд.417 повинен бути заповнений. По старой инструкции здесь был единый налог, а на общей системе - ничего, когда нет специфических налогов. Глюк или что-то новое вносится?
Re: 2-підприємництво
Мы сдали еще 24-01. Принято с таким же Попередженням. Считаем, что заполнили правильно. Пока из статистики не звонили
Re: 2-підприємництво
ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Державної служби статистики України

_____________ І. ВЕРНЕР

06 липня 2018 р.



РОЗ’ЯСНЕННЯ
щодо заповнення форми державного
статистичного спостереження № 2-підприємництво (річна)
"Структурне обстеження підприємства"

....................................................................

18. У рядку 417 показник "податки та збори, пов’язані з виробництвом продукції (товарів, послуг)" містить інформацію щодо суми податків та
зборів, пов’язаних з виробництвом, нарахованих відповідно до встановленого законодавством порядку, незалежно від кількості або вартості вироблених чи реалізованих товарів і послуг (із рахунку 64).
До них відносяться екологічний податок; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортний податок; плата за землю; єдиний податок.
Цей рядок не відображає: податок на прибуток підприємств, єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, суми ПДВ, акцизний податок.


Re: 2-підприємництво
Quote
brick
Не нахожу инструкцию к новым формам. Попередження: Розділ 4. Ряд.417 повинен бути заповнений. По старой инструкции здесь был единый налог, а на общей системе - ничего, когда нет специфических налогов. Глюк или что-то новое вносится?
я туда НДС пишу
Re: 2-підприємництво
Quote
buh!

Не нахожу инструкцию к новым формам. Попередження: Розділ 4. Ряд.417 повинен бути заповнений. По старой инструкции здесь был единый налог, а на общей системе - ничего, когда нет специфических налогов. Глюк или что-то новое вносится?
я туда НДС пишу
Вот ПДВ туда как раз и не надо!)))
Re: 2-підприємництво
Quote
nikon


Не нахожу инструкцию к новым формам. Попередження: Розділ 4. Ряд.417 повинен бути заповнений. По старой инструкции здесь был единый налог, а на общей системе - ничего, когда нет специфических налогов. Глюк или что-то новое вносится?
я туда НДС пишу
Вот ПДВ туда как раз и не надо!)))
и я ПДВ+ акциз
Quote
sim



Не нахожу инструкцию к новым формам. Попередження: Розділ 4. Ряд.417 повинен бути заповнений. По старой инструкции здесь был единый налог, а на общей системе - ничего, когда нет специфических налогов. Глюк или что-то новое вносится?
я туда НДС пишу
Вот ПДВ туда как раз и не надо!))) и я ПДВ+ акциз

Цей рядок не відображає: податок на прибуток підприємств, єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, суми ПДВ, акцизний податок.
Читайте внимательно! рядок не відображає... суми ПДВ, акцизний податок.
Тоже попередження. Нашла инструкцию, почитала. НДС и прибыль туда не пишется. Забила на попередження. Принято и славно.
Re: 2-підприємництво
А в мене не прийнялося і я не знаю, що туди вписати. Пдв не треба...Порадьте, будь-ласка
Re: 2-підприємництво
Quote
NataLeeNata
А в мене не прийнялося і я не знаю, що туди вписати. Пдв не треба...Порадьте, будь-ласка
а у меня до сих пор нет ни одной квитанции, лучше б не подавала исправленную без НДС
Re: 2-підприємництво
Привет. Сдавала за 2020 год. Забыла, что в прошлом году не показывала НДС в этом поле, а в этом году было лень лезть в инструкцию и я его показала. Сегодня позвонили из статистики, сказали убрать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000352