Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Невірне призначення платежу

Відправлено користувачем yuliabar 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго вечора всім!Підкажіть ,будь ласка ,сьогодні оплачувала податки з ЗП за цілий місяць і авансу за березень .В одному з податків невірно вказала місяць(лютий).банк податки провів ,а аванс ні .через годину часу передзвонили з банку і сказали що вони не можуть провести аванс так як невірно вказано місяць (лютий),потрібно оплатити ще раз цей податок і вірно вказати місяць.я оплатила ще раз податок від суми авансу А що тепер з цією платіжкою де невірно вказано місяць ,якщо в кінці березня мені потрібно буде підтягнути її бо це була оплата за цілий місяць податку.?Мені потрібно писати на банк листа,щоб взяли до відома про помилково вказано невірний місяця ?Буду вдячна за допомогу .Дякую
Ничего не надо делать, просто у Вас будет переплата по этому налогу, которую можно учесть при следующих платежах. Если это НДФЛ или ВС и сумма превышает следующий платеж, можно просто сделать платежку на 1 грн. С ЕСВ сложнее, там банк контролирует, чтоб сумма была не меньше 1/5 от суммы зарплаты на руки.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045399999999995